Jump to content


Photo

Črna kronika


  • Please log in to reply
2069 replies to this topic

#101 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15476 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2007 - 12:05 PM

Sočustvujem s tabo in upam na najboljše. Tak mlad, pa nič kriv!! Zakaj je to res vedno tako?
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#102 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 June 2007 - 12:22 PM

Ta cesta je ful nevarna. Ni prva nesreča, ki se je zgodila na njej. Meni se nikoli ni prijetno peljat tam. Polno tovornjakov, živčni vozniki, ki prehitevajo, nepregledni ovinki...
Upam, da se bo tvoj kolega izvlekel.


  • 0

#103 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 13 June 2007 - 01:16 PM

Ja pa ne morš no, kako to ni fer. Nič kriv, pa najhuje poškodovan. Adriane, držim pesti da se bo izvlekel!
  • 0

#104 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 June 2007 - 01:33 PM

QUOTE(Kalypso @ 13. 6. 2007 - 13:22) View Post

Ta cesta je ful nevarna. Ni prva nesreča, ki se je zgodila na njej. Meni se nikoli ni prijetno peljat tam. Polno tovornjakov, živčni vozniki, ki prehitevajo, nepregledni ovinki...

Cesta je res grozna. Komaj čakam na izgradnjo obljubljene avtoceste! Ko so atija službeno mislili premestit v Celje, mi je blo kar grozno, ker bi se moral vsak dan 2x 100 km vozit. K sreči, je šel "le" v MB :/
Hodi pa preko Ptuja, ker je glavna cesta preveč prometna in utrujajoča.

Verjamem v moč pozitivnih misli, zato hvala vsem, ki ste mu jih poslali. Poročam, kako se odvije zgodba.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#105 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25337 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 June 2007 - 09:52 PM

omahnil v globino
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#106 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 June 2007 - 09:13 AM

Deklica umrla na prehodu za pešce

Hoče | 23.6.2007 | STA / D.L.
Alkoholiziran voznik je ponoči v Hočah zbil 14-letno deklico, ki je zaradi hudih poškodb umrla.

Ob 1.21 zjutraj je 27-letni voznik osebnega avtomobila Hyundai coupe v semaforiziranem križišču v Hočah zbil 14-letno peško, ki je ob sebi potiskala kolo. Deklico so prepeljali v mariborsko bolnišnico, kjer je hudim poškodbam podlegla, je povedal predstavnik Policijske uprave Maribor.
Voznik je vozil z neprimerno hitrostjo in bil pod vplivom alkohola. Policisti še ugotavljajo, ali je dekle cesto prečkalo pri zeleni luči.

Zaradi razjasnitve okoliščin prometne nesreče naprošamo morebitne očividce, da pokličejo številko 113.
  • 0

#107 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 24 June 2007 - 09:42 AM

Grozno. Ampak kaj je 14-letnica delala ob pol dveh zjutraj zunaj? Samo mimogrede.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#108 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 June 2007 - 10:36 AM

Kolikor sem brala komentarje pod člankom (KLIK), bi naj punca bila s prijatelji in ni bila v alkoholiziranem stanju. Kaj so delali tak pozno zunaj, ne vem, a mislim, da to ni bistvo. Vem Lučka, da ne misliš tega. Pripisala sem, v kolikor se najde kdo, ki se bo skliceval na to!

Sožalje
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#109 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 June 2007 - 10:02 PM

Rekla sem, da bom poročala o Andrejevem stanju: ohranjajo ga v umetni komi, dokler se stanje ne stabilizira
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#110 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 26 July 2007 - 12:35 PM

V današnjem Delu berem o požarih, tudi tistih v južni Italiji. Piše, da je večina požarov podtaknjenih in da se borijo proti kriminalcem, ki jih podtikajo. Majkemile, takle si zasluži šus v čelo na licu mesta. Koliko škode je in koliko mrtvih. Tudi brat in sestra sta zgorela v avtu, ko sta hotela pobegniti na varno pred ognjem. blink.gif

PS: Še v nedeljo zvečer, ko sem se spuščal proti Kopru s Šmarskega klanca, sem na nekem pobočju videl ognjeno linijo požara. Na srečo tam ni hiš. Za pošizit.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 July 2007 - 01:07 PM





Umrl Ingmar Bergman


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 30 July 2007 - 02:17 PM

To bo Kinky padla v depresijo!


Po zadnjih novicah, kolege (beri kako stran nazaj) še vedno niso zbudili iz umetne kome. Možgani so tako poškodovani, da dvomijo, da bo kdaj še odprl oči., če pa jih bo, je funkcionalnost v življenju pod velikim vprašajem. cry.gif


Edit: Na Hrvaškem kamenjali Slovence ohmy.gif

Sploh se več ni za igrat. Napačna beseda, dejanje ali pa sploh nič, pa se spravijo nate!
Nobenemu od nas se ni še nič zgodilo, je pa prihajalo že do groženj in blesavega obnašanja. :S
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 July 2007 - 03:25 PM

QUOTE(Adriane @ 30. 7. 2007 - 15:17) View Post
Po zadnjih novicah, kolege (beri kako stran nazaj) še vedno niso zbudili iz umetne kome. Možgani so tako poškodovani, da dvomijo, da bo kdaj še odprl oči., če pa jih bo, je funkcionalnost v življenju pod velikim vprašajem. cry.gif

Grozljivo in strašno tragično.


QUOTE(Adriane @ 30. 7. 2007 - 15:17) View Post
To bo Kinky padla v depresijo!

Ah, še skos nam ostanejo njegovi "nesmrtni" filmi.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23582 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 30 July 2007 - 08:59 PM

QUOTE(Adriane @ 30. 7. 2007 - 15:17) View Post

Edit: Na Hrvaškem kamenjali Slovence ohmy.gif

Sploh se več ni za igrat. Napačna beseda, dejanje ali pa sploh nič, pa se spravijo nate!
Nobenemu od nas se ni še nič zgodilo, je pa prihajalo že do groženj in blesavega obnašanja. :S



O seveda, povsod smo ogroženi, ko severni medvedje tongue.gif ... in Slovenci nikoli nikomur nič nočemo in reveži vedno dobimo "po pički". Tole enostransko gledanje mi je že kar malo smešno. Ne rečem, povsod so pacienti, ki hočejo pretep. Ampak vseeno moraš imeti "kar srečo", da ravno "čisto nedolžen" naletiš na njih. Če pa otresaš jezik, pa tudi v Sloveniji kot domačin hitro kakšno pokasiraš okoli kepe.
Pa glede na to, da je gospodič slovenskega porekla že priznal, da je začel pretep .... sploh ne bom komentirala.

O obnašanju najstnikov pa še posebej ne bi (ne domačih in ne tujih). Včasih še mene zasrbi pest, da bi komu kaj prisolila.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 July 2007 - 09:30 PM



Tukaj se moram podpisati pod Kami, sem namreč identičnega mnenja no. Skos smo Slovenceljni tisti ta bogi, ki nikoli nič ne provociramo in skos so Hrvatarji tisti ta hujši huligani. Yeah right. Jaz poznam ogrooomno ljudi, ki vsako leto (nekateri celo po večkrat) hodijo veliko na dopust na Hrvaško in niti en ne more govoriti o nekih grožnjah, primitivnem obnašanju Hrvatarjev do njih, zato, ker so Slovenci. Se pa najdejo nekulturni ljudje vsepovsod. Je pa res, da so to ljudje (katere poznam), ki imajo kulturo in niso neki stagnirani pubertetniki, ki grejo iskat pizdarijo... ampak gredo na dopust, se relaksirat in uživat in imajo večinoma izredno pozitivne izkušnje. Če pa si neki kmet, ki prav ponosno Slovenceljsko greš na Hrvaško in samo čakaš, kje boš koga sprovociral, da se bo spravil nate, da boš ti lahko prišel na prve strani dnevnega časopisja kot uboga žrtev podivjanih pavijanov, pa ti je prav tak... saj si to hotel.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 July 2007 - 02:55 PM

QUOTE(Adriane @ 30. 7. 2007 - 14:17) View Post

To bo Kinky padla v depresijo!


cry.gif cry.gif Sem komaj sedaj izvedela.

Svet je izgubil genija. Kot je ze Jenna rekla - se vedno nam ostanejo njegovi nesmrtni filmi.

RIP
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#117 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 02 August 2007 - 10:35 PM

QUOTE(Errol @ 26. 7. 2007 - 13:35) View Post

V današnjem Delu berem o požarih, tudi tistih v južni Italiji. Piše, da je večina požarov podtaknjenih in da se borijo proti kriminalcem, ki jih podtikajo. Majkemile, takle si zasluži šus v čelo na licu mesta. Koliko škode je in koliko mrtvih. Tudi brat in sestra sta zgorela v avtu, ko sta hotela pobegniti na varno pred ognjem. blink.gif

PS: Še v nedeljo zvečer, ko sem se spuščal proti Kopru s Šmarskega klanca, sem na nekem pobočju videl ognjeno linijo požara. Na srečo tam ni hiš. Za pošizit.



5 različnih požarov sva s fantom videla, ko sva se vračala z morja. Večina podtaknjenih. . Ni prijetno gledat, ampak enega sem celo slikala.

Prilagam:

IPB Image


  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#118 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 August 2007 - 10:21 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 2. 8. 2007 - 23:35) View Post
Večina podtaknjenih

To pa res ne štekam, kaj človeka pripravi do tega, da podtika požare.
Najbrž brezmejna debilnost.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#119 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 August 2007 - 12:04 AM

činč poskušal samomor?zdaj v psihiatrični?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#120 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 11 August 2007 - 10:12 PM


Kje si pa to prebrala?
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users