Jump to content


Photo

kodri???


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#101 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 21 February 2006 - 01:52 PM

QUOTE(Kate)
Pomaga tudi, če imaš slučajno doma - včasih se je prodajala taka žica k si dl lase vmes pa si si naredu figo in k si potem to odvil, so bili lasje kodrasti, še posebej če si zavil mokre - samo ne vem kako se temu reče.Jaz sem to mela. (Tko je blo ene 20cm dolgo, čez je bilo blago, na sredini je bla pa luknja, da si dal lase notr). Upam, da sem ti kej pomagala.


heheh;) Jaz sem to imela doma in sem tudi rada nosila... Noro... laugh.gif
  • 0

#102 MuCa_MaCa

MuCa_MaCa

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 21 February 2006 - 02:21 PM

Moji laski so bli pa vcasih tako lepo skodrani..In seveda si vedno zelis tist, kar nimas. rolleyes.gif Sm se na vso mocjo trudla, da sm si ravnala lase (z likalnikom samo pri frizerju, ker sm se bala, da bi mi prevec zazgal lase. potem sm si kupla lissimo od rowente za ravnanje...). Zdej, k mam daljse laske (skor do pol hrbta), so tok tezki in se nategnejo in so skor cist ravni (mejcken valoviti). Pa se zlo goste mam. In seveda, Nina hoce met zdej skodrane! evil.gif Sm si kupla une glistke za navijanje.. Je fajn, sam k naslednji dan spet postanejo vac al manj valoviti. Potem sm prebrala na temu forumu, da je fajn od Tigija ( Ostali produkti od Tigija mi niso fajn, prisegam na Joico biggrin.gif ). Sla fizerju, da kupm kremico za kodre. Pa mi je frizerka svetovala, da se mi bodo bolj skodrali, ce vzamem peno v spreju. Ker kao naj bi kremica naredila lepse ze obstojece kodre. Pena ti jih pa malenkost skodra. Upam, da mi je dobro svetovala! Dons sm jo dobila, tako da drzite pesti za moje kodrcke! biggrin.gif Pa frizerka mi je rekla naj nabavim se dusilca. Ker navadno fenanje raztegne kodre.
  • 0
°LoVe Is LiKe Pi - NaTuRaL, IrRaTiOnaL aNd vErY iMpOrTaNt°

#103 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 04:31 PM

DiLeMa DiLeMa DiLeMa lej kaj sm najdla biggrin.gif http://tigi.studioma.si/# no zdej pa se klikn na tisto slikco cist levo dol k pise Cute Curls biggrin.gif a misls da se splaca tole nabavt a wink.gif kaj pravs? biggrin.gif al nej se naprej uporabljam O&H pa pac tisto penco Curl Amplifier wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#104 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 February 2006 - 09:51 PM

DiLeMa & ostale, ki ste mi odgovorile, okej ježki .. ni problema ampak je fora v tem, da jaz nimam časa ježkov met čez dan gor ne... jaz bi mela nekaj čez noč pa bi se pol zbudla z kodrčki. .. biggrin.gif zdaj prakticiram kitke ampak ni to to.. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#105 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 10:25 AM

QUOTE(*pikica*)
DiLeMa DiLeMa DiLeMa lej kaj sm najdla biggrin.gif http://tigi.studioma.si/# no zdej pa se klikn na tisto slikco cist levo dol k pise Cute Curls biggrin.gif a misls da se splaca tole nabavt a wink.gif kaj pravs? biggrin.gif al nej se naprej uporabljam O&H pa pac tisto penco Curl Amplifier wink.gif


Hm ... a misliš ta paket, ki vse vsebuje? Ej ne vem ... šampon in balzam bi jst na tvojem mestu še naprej uporabljala O&H ker ti itak šampon in balzam za kodraste lase, las dejansko ne bosta kodrala ... nimata v sestavinah nič takega, sta pa drugače v redu zadevi, ampak je O&H bolš.

Lahk pa vseen nabaviš ker je dokaj ugodno, pa še dobila boš peno in kremo za kodranje, pa boš vidla, kaj ti bolj ustreza. Pa še ona bučka z balzamom brez izpiranja, ki je baje fajn, je zraven.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#106 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 February 2006 - 10:31 AM

joj DiLeMa zdej sm pa fotra ze poslala po paket ermm.gif sej tega sampona pa balzama je itak bl mal, ker je use mini, tko da bom to za kodranje uporabljala sam ob ksnih posebnih priloznostih, oz. k si bom zazelela kodrckov biggrin.gif ja tistga O&H mi pa ze pocas zmankuje, pa ga mam sele od novega leta (tam nekje), nov kompletek pa dobim sele ob koncu 2. konference, ce bom pridna biggrin.gif biggrin.gif ma bo ze... sej ves, ko sprobam (dons al pa jutr) porocam kako se kej obnese wink.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#107 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 February 2006 - 10:31 AM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(*pikica*)
o DiLeMa hvala wink.gif si ti ze sprobala kero? mal me skrbi, da mi ne bo tista pena zlepla las ermm.gif kok doug pa kej drzi? usaj dan dva? al se po parih urcah spet use zravna? kaksne so pa kej cene? biggrin.gif


*pikica* sej sem zgori napisala, da nisem sprobala, ampak me včasih malo zamika, da bi nabavila Curl Amplifier (kremico). Aja, stane 3.150 tolarjev, ampak se ga itak bolj malo pomoje porabi in bi moral trajat kar dolgo, verjetno ene pol leta. Curl Booster (pena) stane pa 3000 tolarjev.

Jaz za Curl Booster še nism slišala komentarjev, je pa Curl Amplifier kar lepo pohvaljen, tudi sestavinsko zelo fajn, kot sem že omenila.


a to mislš z enim nanosom??? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 10:33 AM

Nee Kristy! biggrin.gif Hotela sem rečt, da je te zadeve količinsko precej in ob redni uporabi recimo enkrat ali dvakrat na teden, je preparata dovolj za kakšne pol leta. Učinek pa zdrži ene 3 dni baje.

*pikica* ja prosim poročaj! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 February 2006 - 10:44 AM

a je že kera tole probala?

Hard Head Mohawk Gel
Gel za maksimalno obstojnost frizure

Headrush
Adrenalinsko razpršilo za sijaj

biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 10:47 AM

Prvega nism, ampak je bolj za irokeze in na sploh zelo močno oblikovanje kratkih las, če se ne motim.

Drugega pa sama nisem imela, je pa imela kolegica in sem pri njej sprobala ... lasje se res izredno svetijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 February 2006 - 11:03 AM

aha hvala dilema!!!IPB ImageIPB Image


aja v merkatorju na celovški sm vidla salon k prodajajo tut tigi notr!!
a je bla že kera tm pr frizerju???
a to recimo k ti delaj frizuro a to oni uporabjo tigi izdelke???
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
če me bo pa še kej zanimal pa še prašam!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#112 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 11:09 AM

Kristy ... jaz hodim v salon, kjer tudi kupujem Tigi izdelke, kar se tiče pa same uporabe v salonih, je pa tko-tko. Uporabljajo Tigi, ampak ne skos, oziroma kolkr sem sama vidla, imajo tudi nekaj preparatov drugih znamk. Recimo meni je lase umila s Tigi šamponom, masko mi je dala pa neko čist drugo gor ... oblikovala mi je pa frizuro spet s Tigijem. Eni drugi dečvi je pa lase oblikovala tud z enimi drugimi zadevami. Sicer pa mislim, da ni nobenega salona, ki bi resnično uporabljal samo eno znamko. Če prodajajo, prodajajo po navadi eno, uporabljajo jih pa več. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#113 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 February 2006 - 11:14 AM

kam pa ti hodš???pa kolk prbližn plačaš?? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#114 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 11:15 AM

Jst sm Celjanka tko da hodim tle v en salon. Plačam dost ... za razbarvanje narastka in preliv dam okol 14k. Sej zdej ne hodim več, se bom na temno pobarvala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#115 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 February 2006 - 11:18 AM

aha a je kera iz ljubljane??
sam a ni to velik 14k??? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#116 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 11:20 AM

Ja, ogromno je ... sem naletela na enega dražlih salonov, ampak so zelo kvalitetni. Pa sej zdej ne bom več šla! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#117 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 February 2006 - 04:08 PM

Jst sm "Emonka" wink.gif . Kaj te zanima, kje se dobi Tigi v LJ? Sicer lahko pogledaš na njihovo spletno stran (www.studioMA.si), kjer je seznam salonov z njihovimi proizvodi. Je pa finta v tem, da cene niso povsod enake tistim na strani, tak da se jaz držim dveh salonov, kjer vem da me ne bojo nategnili biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#118 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 February 2006 - 07:41 PM

QUOTE(crna)
Jst sm \"Emonka\" wink.gif . Kaj te zanima, kje se dobi Tigi v LJ? Sicer lahko pogledaš na njihovo spletno stran (www.studioMA.si), kjer je seznam salonov z njihovimi proizvodi. Je pa finta v tem, da cene niso povsod enake tistim na strani, tak da se jaz držim dveh salonov, kjer vem da me ne bojo nategnili biggrin.gif .

aha a so take cene kot na strani al kej drugačne??
aja pa kam ti hodš ??a tut tm uporabjo tigi izdelke?kolk pa ti plačaš?? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#119 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 February 2006 - 11:04 PM

Cene bi morale bit kot na strani/prospektih (oz. pač una knjižica k jo dobiš zraven), žal pa se tega v kakih bolj "nobel" salonih ne držijo (BTC-City Park, pa mislim da še nekje med Čopovo in Bavarskim dvorom - ne spomnim se imena ulice - ).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#120 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 23 February 2006 - 02:52 PM

kolk pa plačaš za frizerja??? blink.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users