Jump to content


Photo

Vaša spolna usmerjenost


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

Poll: Vaša spolna usmerjenost (124 member(s) have cast votes)

Moja spolna usmerjenost je:

  1. Heterosekualna (106 votes [84.80%])

    Percentage of vote: 84.80%

  2. Biseksualna (18 votes [14.40%])

    Percentage of vote: 14.40%

  3. Homoseksualna (1 votes [0.80%])

    Percentage of vote: 0.80%

Vote Guests cannot vote

#101 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 18 July 2007 - 06:10 AM

Če prav razumem, večina bejb bi raje imela penis. Hmmm
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#102 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 July 2007 - 07:12 AM

QUOTE(Adriane @ 17. 7. 2007 - 12:53) View Post

Torej: lulčki worship.gif Sem vaš Nr. 1 fan! hooray.gif laugh.gif


Enako! Jim ga pa popolnoma nič ne zavidam! tongue.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#103 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5068 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2007 - 07:22 AM

QUOTE(Hsul @ 18. 7. 2007 - 7:10) View Post

Če prav razumem, večina bejb bi raje imela penis. Hmmm

A tale Hmmm pomeni, da boš iz sočutja in razumevanja svojga dal na dražbo in ga z veseljem prepisal na eno izmed forumašic? twisted.gif twisted.gif biggrin.gif tongue.gif Za primerno vsoto, se razume biggrin.gif
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#104 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 18 July 2007 - 07:44 AM

Bejbe, razumem, YOU LIKE DICK!

Buggy:

Hehehehehehehehehehehehehehehe, na žalost medicina ni tako daleč še. Če pa bi bila, pa me ne bi motilo probat bit ženska, seveda samo za določen čas, všeč mi je biti moški.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#105 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 18 July 2007 - 08:12 AM

Jst ga mam tud rada, kar pa še ne pomeni, da ga ne bi rada tudi mela wink.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#106 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 18 July 2007 - 08:20 AM

jaz si sebe čist lahko predstavljam z žensko, če se osredotočim na to bi komot lahko ,vendar pa me nobena ne privlači, da bi recimo videla kako hudo žensko pa bi si jo predstavljala s sabo ....nikoli je ne vidim kot sex objekt.....
Pa saj me mika da bi poskusla, vendar si ne iščem in zato verjetno nikoli niti ne bo prišlo do tega.....

  • 0

#107 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 August 2007 - 06:42 PM

QUOTE(Hsul @ 18. 7. 2007 - 8:44) View Post

Bejbe, razumem, YOU LIKE DICK!


njam.gif njam.gif
Ampak sama ga pa ne bi imela. V bistvu si nikol nisem želela, da bi bla tip. Se v ženski koži počutim čist fajn. Tud kar se sexa tiče imam raje vađajno kot pa da bi mogla kej porivat. tongue.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#108 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 August 2007 - 02:42 PM

Kratek povzetek spet:

Po 97 anketirancih, je 12 oz. 12,4% teh biseksualnih, noben anketiranec pa ni homeseksualno usmerjen. Ostalih 87,6% jih je heteroseksualno usmerjenih.

  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#109 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 06 August 2007 - 03:36 PM

Kako da ne, če je nekdo poklikal homoseksualnost? Je blo to naknadno? Jazst sem načeloma "straight"(:, dopuščam p možnost, da se bo kdaj kaj spremenilo. Ženske so mi telesno bolj privlačne, mpak nikoli nisem z nobeno kaj hotela met, al karkol. Tudi nevem če bi se lahko zaljubila, alpakej.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#110 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 August 2007 - 03:45 PM

bratec ene od članic se je malo hecal biggrin.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#111 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 August 2007 - 03:47 PM

Sanies, tista 1 odkljukana pri homoseksualnosti je bila napaka! Nekaj strani nazaj piše.

QUOTE
Ženske so mi telesno bolj privlačne, mpak nikoli nisem z nobeno kaj hotela met, al karkol


Tole mi je zelo čudno razmišljanje. Zveni kot: 'Raje imam jabolke kot hruške, ampak bom kupil hruške vseeno.'

Se vprašaš zakaj?
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#112 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 06 August 2007 - 04:25 PM

A, tako.
Mane, tako mislim, da ko naprimer zagledam nekega privlačnega dečka me takoj "ma" , da bi karkoli imela. No, pri ženski se mi to ni zgodilo. Ali pa se niti ne zavedam? Mja, pajeres malo čudno.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#113 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2007 - 08:42 PM

QUOTE(Hsul @ 6. 8. 2007 - 16:47) View Post

Tole mi je zelo čudno razmišljanje. Zveni kot: 'Raje imam jabolke kot hruške, ampak bom kupil hruške vseeno.'

Se vprašaš zakaj?


Ne čisto tako, bolj: jabolka mi zgledajo lepše kot hruške, ampak hruške so stokrat bolj okusne in jih rajši jem! Hruške so poslastica in brez njih mi živeti ni, jabolka so pa lepa za pogledat, kr so tako okrogla in živih barv, zato hruške jem, jabolka pa slikam in si sliko obesim na zid.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#114 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 07 August 2007 - 09:07 AM

Super razmišljanje Hevea, samo že malo temelji na nekih predpostavkah, ker pač Sanies ni toliko napisala. Jaz sem se oprl na tisto malo, kar je povedala. Napisala pa je, da so ji ženske TELESNO bolj PRIVLAČNE. Ni napisala, da so ji bolj estetske.

Ti verjetno bolj pišeš o sebi, a ne?
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#115 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 August 2007 - 10:34 AM

zanimivo, da vam je prispodoba za žensko jabolko, za moškega pa hruška. ugriznite že enkrat v jabolko! smile.gif ali pa se bojite izvirnega greha? smile.gif

p.s.: ja, sej vem, da bi lahko za moške izbrali korenje in za ženske, ne vem, kolerabo, ampak mi je res všeč, kako podzavest deluje. smile.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#116 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2007 - 06:36 PM

QUOTE(Hsul @ 7. 8. 2007 - 10:07) View Post

Super razmišljanje Hevea, samo že malo temelji na nekih predpostavkah, ker pač Sanies ni toliko napisala. Jaz sem se oprl na tisto malo, kar je povedala. Napisala pa je, da so ji ženske TELESNO bolj PRIVLAČNE. Ni napisala, da so ji bolj estetske.

Ti verjetno bolj pišeš o sebi, a ne?


Ma jst sm to pač tko razumela. Meni so ženske in moški enako lepi (in grdi).

Špela, mislim, da tisti, ki si je prispodobo zmislu, veselo gloda jabke, če je pa to res, veš ti tongue.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#117 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22470 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2007 - 07:02 PM

Jaz sem tudi popolnoma straight. Z žensko nisem nikoli nič imela in me niti ne zanima. Že sama misel na to mi je odbijajoča.

Moškim penisa ne zavidam, bi pa probala bit za par dni moški, ker me zanima, kako se oni počutijo med sexom, kakšen je orgazem, drkanje,... tongue.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#118 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 08 August 2007 - 08:38 AM

Hevea, moja metafora je bila popolna abstrakcija, hruške in jabolk sem uprabil, ker se to pogosto uporablja.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#119 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25759 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2007 - 08:57 AM

Ne vem, al sem jst čudna... jabolko je zame metafora za moškega (že tako ali tako je moškega spola, pa še Adamovo jabolko imajo moški). Ženske pa imajo včasih hruškasto obliko konstrukcije pa še sadež je ženskega spola.
  • 0

#120 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 08 August 2007 - 09:04 AM

To so Heveine prispodobe, jaz sem moje čisto abstraktno uporabil. Mene ne eno ne drugo ne asocira na nič, razen na sadje. Če bi npr. govorili o banani ...
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users