Jump to content


Photo

Krema / lotion / mleko za telo


  • Please log in to reply
564 replies to this topic

#101 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 November 2005 - 12:38 AM

full kjutish embalaže
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#102 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 30 November 2005 - 02:20 PM

Mene najbolj spravlja ob pamet hazelnut chocolate (lešnikova čokolada). Vonji so res ultra obstojni.Cene pa se mi ne zdijo tak pretirane..za gel za tuširanje cca. 1800, za mleko pa tam okoli 2200.Res se mi ne zdi tak veliko...
  • 0

#103 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 30 November 2005 - 02:23 PM

[quote=Jenna].

No ja, imela bi jih sicer vseeno, če bi mi jih kdo podaril..... biggrin.gif - bela čokolada res diši noro.


.


Jenna, a to je hint za božička? biggrin.gif
  • 0

#104 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 30 November 2005 - 02:23 PM

Js si pa sploh ne morm predstavlat, da bi po čokoladi dišala biggrin.gif
Mam raj kšne sadne sladke vonje.
  • 0

#105 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 November 2005 - 03:15 PM

QUOTE(lejck)
Js si pa sploh ne morm predstavlat, da bi po čokoladi dišala biggrin.gif
Mam raj kšne sadne sladke vonje.


Glih to sem jaz razmišljala. rolleyes.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 November 2005 - 03:39 PM

QUOTE(Blondi)
QUOTE
No ja, imela bi jih sicer vseeno, če bi mi jih kdo podaril..... biggrin.gif - bela čokolada res diši noro.
Jenna, a to je hint za božička? biggrin.gif

Ja, upam, da bere te teme... biggrin.gif
Drugače pa glede cen - meni so cene pretirane zato, ker so izdelki po sestavinah švoh. Sicer pa, če bi mela dnar, bi si ziher kaj kupila od tega in si najbrž tudi bom. Ampak zdaj sem trenutno suha kot poper in mi je vse predrago. Ampak se bojim, da spet, ko se bom malo obogatila, bom zavila v L'Occitane.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2005 - 03:58 PM

ja, men je sestrična prinesla celo škatlo vzorčkov, od gelov do krem in mousseov. full noro! pomoje sm skor vse sprobala...
sam mi je na žalost že zmanjkal. treba bo it kupit wink.gif
  • 0

#108 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29002 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 March 2006 - 07:55 PM

ali katera pozna/uporablja izdelke za nego telesa body&soul, ki se dobijo v muellerju? mislim, da je to tut ena izmed muellerjevih znamk, vsaj po ceni sodeč, ki res ni visoka. vidla sem pa od losjonov, gelov za tuširanje, kreme za roke, olja za telo ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#109 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29002 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 May 2006 - 11:50 AM

krasna kombinacija je fote losjon s karitejem in l'occitanovo suho mandljevo olje. nahrani kožo in krasno diši.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#110 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 May 2006 - 05:18 PM

[quote=Špela]ali katera pozna/uporablja izdelke za nego telesa body&soul, ki se dobijo v muellerju? mislim, da je to tut ena izmed muellerjevih znamk, vsaj po ceni sodeč, ki res ni visoka. vidla sem pa od losjonov, gelov za tuširanje, kreme za roke, olja za telo ...
Jaz imam eno kremo za telo. Z vonjem breskve (?). Fajn stvar. Navlaži kožo in se lepo vpije.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#111 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 May 2006 - 07:38 PM

Mislim, da imave enako (kupila sem jo ravno danes po dolgem mozganju pred polico s kremami, geli, balzami in vsem ostalim). Moja je z granatnim jabolkom, imajo pa še neko mislim da z mandarino, pa mi ne diši tak fajn.
V glavnem meni je super, pa imam drugače kar suho kožo (dobro zdaj je že skoraj poletje in ni več neke panike). Za poletje je pravšnja, ful se hitro vpije, ne masti in je naravnost božanskega vonja, ki je tudi zelo obstojen. Da best no. 8)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 May 2006 - 10:00 PM

.
Meni je pa ta od Schellerja (oves in karitejevo maslo) odličen! Nemudoma se vpije kožo, jo nahrani in ne ustvari mastnega filma. Koža je sijoča ves dan! biggrin.gif Morda bi lahko malo manj sladkobno dišal.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 27 May 2006 - 10:29 AM

a ima katera kremo ali mleko za telo od avona Skin So Soft in kako se kaj obnese?
in če mogoče katera ve ali so sestavine v redu.....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#114 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30823 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 May 2006 - 11:03 AM

Jaz imam iz te linije unega zelenega, za čvsto kožo.

Men je fajn, tud vonj mi je všeč,
samo jaz se s tem losjonom samo po stegnih in riti namažem in fajn zmasiram, drugje ne.. biggrin.gif

Aja, tud ocenjen je bil dobro, glede na sestavine.
  • 0

#115 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 27 May 2006 - 04:38 PM

hvala smile.gif
Zdj mam od avona losjon za telo z vonjem vanilije in sojinega mleka,pa breskev in ginseng pa še en kokosov losjon....ful sm obsedena s temi dišečimi kremami in losjoni bolj so mi všeč kot parfumi ali toaletne vode....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#116 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30823 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 May 2006 - 04:59 PM

Prijateljici sem pa podarila izdelke z anti-aging učinkom (vijolična embalaža) in so tudi ful lepo dišali.
  • 0

#117 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2006 - 04:19 PM

mene pa zanima katero mleko za telo je dobro, da je za suho kožo in da ni preveč agresivno, ker mam občutljivo kožo?Ja pa fajn bi blo da ne stane celih miljonov ;)

Aja, pa zanima me še, kaj mislte o Dove losjonih za telo?A so zakej? ;)

Hvala ;)
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#118 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 05 July 2006 - 04:24 PM

QUOTE(-anonymus-)
Aja, pa zanima me še, kaj mislte o Dove losjonih za telo?A so zakej? ;)Hvala ;)


Ti svetujem, da z iskalnikom poiščeš, ker je blo že nekaj Dove izdelkov ocenjenih v sestavinah.
...Kaj pa vem, meni je ta Dove neka srednja zadeva...sem imela tisti Dove firming losjon, o "firmingu" biggrin.gif ne duha ne sluha, vlažil je pa fajn...zdej spet odvisno od kože do kože. Je pa res, da mi Dove izdelki (tudi za lase) fenomenalno dišijo!
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#119 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 July 2006 - 04:30 PM

-anonymus- garnier intensive extra dry skin (rdeca embalaza) ali pa od afrodite multiaktivno negovalno mleko za občutljivo kozo telesa (kamilica, zeleni caj, zeleno-bela embalaza). imam oba in sta res krasna. hitro se vpijeta, lepo disita, kozo pustita mehko in nahranjeno, pa se cenovno zelo ugodna! same pohvale!!!

se en link:
http://www.lepa-si.c...tensive&start=0
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#120 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 July 2006 - 09:17 PM

Jst ti priporočam kremo za telo od schellerja, men se zdi da se imenuje neki v povezvai z ovsem biggrin.gif . Stane pa okol 1300-1500 sit za 200 ml.
Men je biu mal predrag, zato sem si kupila oranžnega od garniera. Sicer je dober, ampak se ne more primerjati s schellerjem.


IPB Image
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users