Jump to content


Spomini iz otroških dni

Kaj ste ušpičili kaj ste počeli spomini ...naslov pove vse ;)

  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#101

  • Guests

Posted 05 June 2012 - 10:53 AM

Jaaa Planet, to smo tudi mi, pa zbirali smo razne prtičke, podstavke za kozarce, etikete od piva (smo jih dol trgali iz steklenic)... :)

Pa na sladoled v žogici smo tudi mi navalili :) Pa na sladoled Ježek :)
  • 0

#102 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 August 2012 - 01:05 AM

se katera spomni capri sladoleda?


Evooo, zadnjič smo ugotavljale, če se ga katera spomne!
Jem ledo quattro in eden izmed štirih okusov je TOČNO ta okus, jz sm v sedmih nebesih!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#103 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26056 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2012 - 07:31 AM

Ne me hecat!! :w00t2: :w00t2:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#104

  • Guests

Posted 03 February 2014 - 12:55 PM

Evo, ta tema je primernejša za nadaljevanje pogovora iz vtisov.

 

Jaz sem pa skupaj s sošolko hodila domov iz OŠ in sva se nekega dne spomnili, da se nama še ne da domov in sva se vsedli za eno kapelico (tako da sva bili nenamerno skriti) in se kartali v nedogled, drugi so naju pa iskali. Pa ful drugih spominov me še veže na to pešačenje domov - med drugim sva kakšen teden vsak dan nabirali šopke iz travniških rož in jih polagali na določena mesta za mojega muca, ki je umrl. Pa vsi, ki smo pešačili domov, smo imeli eno "skrivno" zbirališče; torej če smo prej končali s poukom, nismo šli takoj domov, ampak smo se zbrali na enem mestu ob reki, kjer smo imeli improvizirane skakalnice, splav... Tam smo najbolj uživali, vse tisto norenje, pa simpatije... Jaz sem šla enkrat stavit s sošolko, da si upam it do pasu oblečena v vodo - in sem šla, za čokolado, ki je nisem nikoli dobila. Potem mi je druga sošolka posodila svojo telovadno opremo, da sem se preoblekla in sem doma rekla, da sem se polulala  :D Joj, res smo bli mulci. Ampak jaz sem bila še ful mirno bitje v primerjavi z ostalimi, kaj so šele tisti pravi lumpi vse ušpičili...  :)


  • 0

#105 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2014 - 01:17 PM

Jaz sem živela v bližini gozda v katerem smo se z mulci iz ulice skrivali, plezali po drevesih, si gradili bunkerje ipd. V času, ko so bile popularne Igre brez meja, smo si "naredili" poligon in tekmovali po njihovem vzoru. A lahko povem, da je bila moja mama vedno ful "srečna", ker sem prišla domov umazana od nog do glave. :lol: 


  • 0

#106 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25330 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 February 2014 - 01:25 PM

Jaz pa hudo umazana nisem nikoli hodila domov, se mi je pa velikokrat zgodilo, da sem prisla domov s strganimi zabami, ce me je zjutraj mami napravila v krilo :D. Je hitro zamenjala tisti del garderobe s hlacami :D.


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#107 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 February 2014 - 01:40 PM

No jaz sem iz bloka, tko da kakšnih takšnih pizdarij nikoli nismo delali, ampak pa ful pogrešam to, da smo vsak dan po šoli šli pred blok - včasih si šel tut sam - in si se začel dret imena prijateljev, in so slej kot prej vsi pokukali čez balkon in potem prišli dol. Če se niso javili, smo šli pa na zvonce zvonit, in potem ko so se starši javili smo bli tko "Živjo, a je Maks doma? A mu lahko rečete da naj pride ven fuzbal igrat?" Haha. Skos smo igrali nogomet pred blokom, SKOS, na koncu sploh ni bilo več trave, ampak samo blato, in ker smo šli hišniku na živce, je po celi travi posadil trnove grme, da nismo mogli več igrat. :( Pa vedno, ne glede na to kok zagreto smo igrali, smo šli vsak dan ob šestih, ko so bili Pokemoni na TV3, vsi domov in potem čez pol ure nazaj dol, haha.

 

Pa med dvema ognjema smo se skos igrali, ampak ne normalno v polju, ampak po vhodu v blok (klančina + stopnice). Prave opice smo bili, skakali čez ograje in se zraven ciljali z žogico. Res nas je bilo ogromno, pa vsi približno iste starosti (+/ 2 leti), ene 15 "otrok" nas je bilo, zdajmajo pa eni že otroke, heh.


  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users