Jump to content


Photo

IKEA


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#101 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26591 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2009 - 10:22 PM

wink.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#102

  • Guests

Posted 17 September 2009 - 09:42 PM

QUOTE(_M_ @ 14. 9. 2009 - 19:36) View Post

Cvetka, jaz imam tak predalnik in je super:
IPB Image

predali so več kot 20 cm globoki in lahko daš notr 3 kupčke cunj enega zraven drugega.
Imam ga tej barvi, kot je na sliki, stane pa 60 €


Midva imava dve taki v beli barvi in gre res veliko notri. smile.gif
  • 0

#103 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13979 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2009 - 04:36 PM

Jaz grem zelo verjetno v ikeo v soboto, če katera rabi kako malenkost naj mi javi smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#104 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2009 - 09:19 PM

Mmm... Ikea! wub.gif

Jaz imam kar veliko od tam. Zdaj v kratkem spet grem pogledat, če je kaj novega.
Kupiti nameravam:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Pa še ogromno drugih malenkosti... smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#105 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 November 2009 - 10:31 PM

a bi lahko prosim potem slikala regal+mizo v prostoru? jaz sem ju nameravala kupit pa je potem prišlo do spremembe, vseeno pa me zanima, kako se obnese v prostoru. hvala že vnaprej, če boš uspela slikat&prilepit.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#106 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25832 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2009 - 11:06 PM

tole rdečo "omarico" ima teta. Izgleda kul biggrin.gif
  • 0

#107

  • Guests

Posted 18 November 2009 - 12:53 PM

A ta rdečka je kovinska? Kam pa se jo da recimo? Meni zgleda bolj pisarniška, ampak verjetno zato, ker smo v eni službi imeli take kovinske omarice in jih vidim samo v tem kontekstu. biggrin.gif
  • 0

#108 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 November 2009 - 05:58 PM

en prijatelj jo ima v predsobi za čevlje, izpade kewl. cool.gif je kovinska, ja.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#109 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31328 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 November 2009 - 08:02 PM

Miza z regalom je zame ena od naj stvari v Ikei, tole mi je res že od začetka ful všeč; bi imela takoj, sam nim placa tolk v sobi.... V bistvu rabim zmer več prostora za omare s cunjami in vedno manj za pisalno mizo, zdej bom kupla eno minimalistično čist tongue.gif
  • 0

#110 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26591 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2009 - 09:56 PM

Danes sem se peljala mimo Ikee v Villeseju, kako je pri roki (no, meni, ki sem s tega konca Slovenije ;)), cisto blizu bivsega mejnega prehoda Vrtojba. woot.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#111 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 November 2009 - 06:42 PM

Baje, da je čisto izropana, nisem pa še bila, to je od mene 20 minut stran. yahoo.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#112 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26591 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2009 - 09:45 PM

Aja? Haha sem se še spraševala, kako je tako neobljudena v petek popoldne (malo avtomobilov na pakiriscu, noter nisem bila). Ob priliki skocim pogledat.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#113 sovicaOKA

sovicaOKA

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 22 November 2009 - 03:52 PM

Živjo mene pa zanima če kdo ve mogoče... Mam problem, da sem kakšen mesec nazaj v ikei v Avstriji kupila mizico (lack) in doma ugotovila, da je veliko pretemna. Tako, da jo moram zamenjati. Bi pa rada Šla tudi v Italijo pogledati v to IKEO ki je nova nekje blizu gorice če se ne motim. Mislite, da bi se dalo tam zamenjati to mizico ali jo moram zamenjati v isti trgovini hmm.gif ?
  • 0

#114 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2009 - 11:32 PM

Sem 1000% prepričana, da moraš nest zamenjat v tisto poslovalnico, v kateri si izdelek kupila. Še toliko bolj pa v primeru, da ne gre niti za isto državo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#115 sovicaOKA

sovicaOKA

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 22 November 2009 - 11:54 PM

imaš prav, čeprav imajo v Ikei kar se tiče reklamacij zelo dobro urejeno, najbrš res ne bi mogla zamenjati kar v Italiji. hvala!! smile.gif me pa zanima je katera od vas bila v Ikei v Italiji?
  • 0

#116 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2009 - 12:05 AM

Ja, vem da glede reklamacij ful ne komplicirajo in grejo stranki zelo na roko, samo mislim pa, da pravila niso tako ohlapna, da bi kupil v eni državi in vrnil v drugi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#117 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26591 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2009 - 02:48 AM

QUOTE(sovicaOKA @ 22. 11. 2009 - 23:54) View Post

me pa zanima je katera od vas bila v Ikei v Italiji?


Oka, kot si lahko zasledila nekaj postov visje, sem se pred kratkim peljala mimo Ikee v Villeseju. Vem, to ti nic ne pomaga. biggrin.gif Kinky ima info, da je menda izropana. Vprasaj tu za podrobnosti, je videti, da vneto spremljajo dogajanje: http://www.alter.si/...p?Number=648590
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#118 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 November 2009 - 08:14 AM

Jaz sem bla tam že prvi dan in je bla gužva. Je pa toliko blagajn, da greš hitro skozi. Ne morem primerjat z drugimi Ikeami, ker nisem bla v nobeni. Mi je pa kot trgovina všeč.smile.gif
  • 0

#119 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26591 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2009 - 11:24 AM

Baby, vceraj, ko sem sla spat, sem se spomnila, da si najbrz ze bila na obisku v tej Ikei. biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#120

  • Guests

Posted 24 November 2009 - 09:42 AM

V Ikeo hodim že nekje 10 let in moram povedat, da kar se tiče lesnih izdelkov se lahko skrije proti našemu Rutarju. Razen dekorativa se skoraj vedno kaka najde plus kaka usnjena zofa iz časa do časa. Drugače pa poleg polomljenih steklenic, plastičnih hrenovk in hrvatic v trenirkah ne vidiš kaj dosti. Sem bolj zadovoljen z našimi domačimi slovenskimi produkti.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users