Jump to content


Photo

S čim si češete lase?


  • Please log in to reply
349 replies to this topic

#101 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 30 April 2008 - 12:35 PM

Jz se zdrugim kot s krtačo sploh en morem počesat. Z glavnikom si vse lase potrgam
  • 0

#102 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 05 May 2008 - 02:34 PM

Js si jih sploh ne oops.gif laugh.gif ne pride glavnik skozi...mam prevlko krošnjo hehehehe.... oops.gif cesem si jih edino ko si operem lase...natancneje ko mam balzam gor..si jih razcesem z onim glavnikom ko ma ful vlke scetine...in to je to..ko so suhi...pa uh..ni sans da si razcesem lase [ so prevec skodrani ] ....sam tko s prsti grem cez...ce bi jih z glavnikom razcesavala..bi bla taka koda sm se na 789786319689764 W priklopla.. oops.gif
  • 0

#103 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 May 2008 - 02:39 PM

Čim manj jih češete, bolje bo za lase. Če jih perete vsaj enkrat na teden, se ne nabere tolk umazanije, da bi jih blo treba skos česat.

Jaz jih razčešem, kot že rečeno, samo po pranju, ko imam gor regenerator ali masko, potem pa absolutno nič več.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#104 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 05 May 2008 - 02:45 PM

sm prebrala da menda ni fajn cesat lase..ko so mokri...kr so takrat najbolj obcutljivi...pa si jih lahka poskodujes blink.gif da je boljs da si jih na suho...
sam pr men ni sans da spravim glavnik cez suhe lase....tk da si jih bom se naprej cesala k bojo mokri tongue.gif

Kak glavnik je pa najboljsi za skodrane lase? on tak z vlkimi scetinami? al kaka krtaca?
  • 0

#105 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 May 2008 - 03:02 PM

Ja, ko so mokri, so najbolj občutljivi. Ampak če imaš gor balzam napacan in češeš z redkim glavnikom, je 100x boljš, ko pa da se matraš na suhe lase in jih pol potrgaš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#106 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 05 May 2008 - 04:33 PM

Prejšni teden sm si v Mullerju kupila res huuuuge krtačo, ki se totalno navdušena nadjo in je ne zamenjam več za noben glavnik smile.gif
je ravna in se res lepo razčeše z njo smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#107

  • Guests

Posted 05 May 2008 - 04:38 PM

Uporabljam leseno krtačo, se pa probam čim manj česat, že zato, da imam manj mastne lase.
  • 0

#108 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 05 May 2008 - 04:43 PM

Js pa bol ko jih češem, manj mam mastne pri glavi in manj suhe konice, kot da bi se "maščoba" z lasišča prenesla na konice in se pred spanjem počešem vsaj 100krat smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#109

  • Guests

Posted 05 May 2008 - 04:46 PM

Ja saj zato se pa jaz manj češem, ker ne želim imeti mastnih las po celi dolžini. tongue.gif
  • 0

#110 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 May 2008 - 04:47 PM

Samo obveščam, da sem naslov teme prebrala kot S čim si jo češete. biggrin.gif

Moram pa dopisat, da se češem vsak dan, ker mi lasje neverjetno radi štrlijo po spanju (vsakič), pa hitro se zafecljajo in sem do večera spet kot krošnja.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#111 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26419 posts

Posted 05 May 2008 - 04:51 PM

Js mam leseno krtačo, ki naj bi preprečevala elektrenje las. Počešem se zjutraj, pa se to zato ker me skrbi, da bi se mi plaša nrdila biggrin.gif , drgač potrebe po česanju nimam,itak ni razlike.
  • 0

#112 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 06 May 2008 - 12:06 AM

QUOTE(crna @ 5. 5. 2008 - 13:47) View Post

Samo obveščam, da sem naslov teme prebrala kot S čim si jo češete. biggrin.gif


Hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe huh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

  • 0

#113 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 06 May 2008 - 07:39 AM

Jaz si jih tudi vedno manj češem, sicer imam še vedno v načrtu kupiti krtačo in naravnih ščetin ampak mi nekako še ni uspelo. Ponavadi se počešem ko imam na las balzam/masko in pa zjutraj kadar mi šrtli vse na svojo stran, se pa trudim, da se res čim manj ker drugače samo potrgam lase down.gif
  • 0
We must let go to live on.

#114 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 06 May 2008 - 09:25 AM

Sama vem, da delam greh, ker se vsak dan velikokrat počešem: z glavnikom z redkimi zobci al pa z veliko krtačo, ki mi jih ful zgladi. Brez česanja ne morem, tudi če ni zdravo, ker se mi res velikokrat (ob vetru, ko laufam al pa mam čop) zamotajo.
  • 0

#115 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 06 May 2008 - 06:06 PM

To sta pa moji krtači. Leva je iz naravnih ščetin desna pa je res velika in to je po mojem mnenju najboljša krtača, kar se jih lahko dobi smile.gif
IPB Image
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#116 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2008 - 04:42 PM

Jaz se češem s krtačo, dosti podobna desni na uršolinkini sliki. Ta je res dobra. Glavnik pa ni zame.

Češem se pa ponavadi vsak dan, vendar samo zjutraj - se pravi enkrat dnevno.

Imam pa tudi izjeme, če sem npr. doma in ne grem nikamor se sploh ne. biggrin.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#117 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 14 June 2008 - 04:59 PM

js se redko češem, ko imam suhe lase. tudi kadar poskušam recimo rešit kak vozel imam lase na unem pramenu, ki sem ga počesala tako grde (v primerjavi z ostalimi) in to mi je tako neprijetno, da takoj odneham smile.gif. ne da bi si razčesala celo glavo. razčešem se na nekaj dni, ko si jih operem - ko je gor balzam ali maska. uporabljam različno goste glavnike iz plastike.
  • 0

#118 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 18 July 2008 - 10:09 AM

Js sm pa kr precej časa iskala lesen glavnik. Povsod prodajajo samo plastične. evil.gif Kokrkol, zadnjič sm ga najdla v Limoniju in je poleg tega da je lesen, še ravno prav velik, da je primeren za vzet s sabo na kaka potovanja. Pa širok razmik med zobci ma.
Drugač mam pa še enga mal večiga plastičnega, isto s širokim razmakom med zobci, pa še enga k je pa ful gost glavnik pa ma zadi zašiljen ročaj (z njim si konice češm), s čimer se da narest prečko.
Krtača pr mojih kodrih ne učinkuje. sad.gif
  • 0
Beauty is only skin deep.

#119 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 July 2008 - 10:26 AM



Jaz sem si v The Body Shop-u zadnjič kupila lesen, redek glavnik.
Super je.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#120 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 July 2008 - 11:06 AM

Leseni glavniki so načeloma pretrdi in hitreje potrgajo lase. Zato so jih včasih izdelovali pretežno iz mehkejših kosti in rogovja.

Jaz se češe, z eno široko krtačo iz plastike. Češem se velikokrat, ker imam smotane lase in se mi ob vsaki priliki skuštrajo, sploh zjutraj sem kot Pepca iz štale.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users