Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3448 replies to this topic

#101 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 25 November 2005 - 04:14 PM

kupla sem si kremo alverde jojoba in mi je ful premastna, tko da sem jo samo enkrat uporabla. ce jo katera ravno kupuje ji jo lahko jaz prodam
(ugotavljam da vse vec stvari kupim, probam in potem mi lezijo na policah...)
  • 0

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 04:17 PM

Rea, sej men tud vse mami kupi, vedno si lahko naročim kar hočem in Oriflame in Avon katalogov in ona plača, pa v DM greva dostkrat skupi in čist nafilam voziček. biggrin.gif Sam jst vseen dam za kozmetiko še sama ene 10k na mesec, ker mam doma polno vazelinov za ustnice, raznih preparatov za lase, velik preveč maskar in tko naprej ... ko vidim nekaj kar mi je všeč, enostavno moram kupit. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2005 - 04:24 PM

QUOTE(DiLeMa)
Rea, sej men tud vse mami kupi, vedno si lahko naročim kar hočem in Oriflame in Avon katalogov in ona plača, pa v DM greva dostkrat skupi in čist nafilam voziček. biggrin.gif Sam jst vseen dam za kozmetiko še sama ene 10k na mesec, ker mam doma polno vazelinov za ustnice, raznih preparatov za lase, velik preveč maskar in tko naprej ... ko vidim nekaj kar mi je všeč, enostavno moram kupit. rolleyes.gif



kok si pa ti stara dilema?
  • 0

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 04:25 PM

Čez natanko 16 dni bom stara 19 let. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 04:36 PM

aha,potem kljub nakupom,ki jih opravijo starši,še vidve sami kupita za vsoj denar.ok,,štekam smile.gif
jaz pa full nisem taka.Sj mi full diši recimonek tuš gel pa tko...ampak,če sta napolici doma še 2,ne vem zakaj bi hodila in zapravljala denar za še enega,ki pač leše diši.Počakam,da ju zamnjka in potem naročim mami,če gre že nakupovat,da naj nametso tsitih,ko smo ju imeli nazadnje doma,kupi tistega,ko želim jaz.
Pa istor ecimo za losjone...zdj mam doma 3..pa so mi kar kul,čeprav bi imela velik rajš en drug vonj,pa bom počakala,da jih ponucam,in,ko jih zmanjka,baročim,nej kupi drug vonj...
Dekorativo pa ita sploh ne kupuejm pogosto-ne vem kako to,pa se mažem....puder kupiva pribkližno na 3 mesce, maskaro,ko jo zamnjak,senčke pa teh zadev mam še full...
Mogoče se pri balzamih ne morem upret, pa jo kljub temu, da jih imam,nafehtam,da bi pa mogoče jaz imela še tistega ...ki naredi lase....bla bla bla...pa me prekine in me spomni kok jih imam,in si rečm,ah sj res...brez veze.
Zdaj je edino rešitev likalnik za lase. biggrin.gif ker zdaj mam tok balzamov teh 'navadnih' ko niso za zaščito pri likanju za porabit,da je res brez veze kupovat nove,samo sem ji pa že razložila,da rabim kakšnega,ki ščiti lase pred likanjem biggrin.gif

In,ja,morm tud jz babico pohvalt,da me tko crkla laugh.gif ,od 6ih vnukov sm jz najmaljša (in tud vsi ostali moji bratranci&sestrične majo 30+...) tako...da je samo zame vse biggrin.gif .
Pa jo našuntam,da greva v dm-a,pol pa sam šibam pa mečm biggrin.gif
Pri mami ni tako-je full racionalen človek,ki ve,da lahko zapravi 10.000 sit,da bo lahko prišla čez z ostalimi stvarmi in,če ji rečem,da greva v dm-po puder,maskaro in šampon za lase,težje še kaj nafehta,mislim...saj se da,samo res samo 1,ali 2 stvari...pa še to nevedno.zadnje čase pa sploh poskušam ne,ker jo zastopim in nočm bit tko požrešna.(itak pa vem,da si ostale 'nenujne' zadeve pri babici izborim)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 04:45 PM

QUOTE(rea)
Zdaj je edino rešitev likalnik za lase. biggrin.gif ker zdaj mam tok balzamov teh 'navadnih' ko niso za zaščito pri likanju za porabit,da je res brez veze kupovat nove,samo sem ji pa že razložila,da rabim kakšnega,ki ščiti lase pred likanjem biggrin.gif


Jst sem tudi ravno malo prejle mami omenila, da rabim nekaj za zaščito las pred toploto likalnika in je samo zavila z očmi in rekla 'ti bom kupila tam ko boš šla k frizerju, sam nehaj mi zdej s tem'. biggrin.gif


Pri mami ni tako-je full racionalen človek,ki ve,da lahko zapravi 10.000 sit,da bo lahko prišla čez z ostalimi stvarmi in,če ji rečem,da greva v dm-po puder,maskaro in šampon za lase,težje še kaj nafehtam

Moja je pa ravn obratna ... ni nekih mej. Ko greva v DM js kr mečem notr, pol ko prideva k blagajni se pa butasto nardim in je stvar rešena. biggrin.gif Je pa res, da nikoli ne kupim res ful ogromno ... recimo da največ ene 7 - 8 stvari ... ni tko, da bi zdej nabrala tam poln voziček. Drugače pa tudi ko naročam prek katalogov, ni nikoli problemov. Je pa res, da zato nimam take sreče z babico, kot ti in Princeska.

Pa tudi nisem tako racionalna kot ti ... tudi če imam doma 10 dusch gelov, bom kupila še enajstega, če si ga bom zaželela ...sej vem, neumno. oops.gif



  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2005 - 04:54 PM

ja, sej jst se tud velikokrat zasekiram, sama mam full fetiš na svetle senčke, sploh na bele in srebrne. teh mam full! in me vedno znova preslepijo biggrin.gif oops.gif

pr men mi mami kupuje predvsem kozmetiko. sama je full frik za kreme in ta stuff, tko da mi kreme, tonike, pene za obraz in to kupuje ona. prav tako tud vse šampone, balzame, silikon, pene za oblikovanje, razen maske in sprejčke si sama. kupi mi tudi lotione za telo in gele za tuširanje, na vsake toliko ap me razveseli tud z lipp glossi. tudi maskare in pudre mi večinoma plačuje ona. sama si kupujem senčke, lake in barvice za oči+dodatno

glede oblačil mi vedno kupi jeanske in čevlje, glede majčk pa si večinoma sama. prav tako si sama modne dodatke.

je pa nora na parfume, tako da parfumčke dobim tudi od nje.


babica mi pa npr. da denar za škornje, plaščke, bundice in take stvari biggrin.gif
  • 0

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 04:58 PM

Men mami kupi vse od A do Ž, sploh kar se oblek tiče... ne vem če sm si že kdaj kej sama kupla. oops.gif Glede kozmetike mi tudi kupi vse, razen pudra ... ker je zakleto prepričana, da ga ne rabim in mi ga noče nabavit. biggrin.gif Aja pa recimo ne morm je prepričat, da bi mi kupila kako tako absurdno stvar ... recimo šesto maskaro, če jih imam doma že pet. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 25 November 2005 - 05:11 PM

princeska samo za info: fetis neka stvarj ki te mocno spolno vzburja (pa je nenavadna oz. ne vzburja vecine), tako da v tvojem primeru je bols da reces da si obsedena s senckami, se leps slis ;)
  • 0

#110 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 05:19 PM

QUOTE(DiLeMa)
Men mami kupi vse od A do Ž, sploh kar se oblek tiče... ne vem če sm si že kdaj kej sama kupla. oops.gif Glede kozmetike mi tudi kupi vse, razen pudra ... ker je zakleto prepričana, da ga ne rabim in mi ga noče nabavit. biggrin.gif Aja pa recimo ne morm je prepričat, da bi mi kupila kako tako absurdno stvar ... recimo šesto maskaro, če jih imam doma že pet. biggrin.gif

no sj o tem govorim-če mam doma 10 balzam res ne rabim11ega in mi kljub temu,da mi jih je kupla 10,11ega pač ne bo kupila.
Drugače pa tudi jaz mami mečem v voziček še vedno...samo... na vsake tok vidim,da je res brez denarja in se mi zdi glupo in otročje,da bi pol metala not slepa ko kura in požrešna in mislila samo nase.Ko pa tega ni,pa se meče. biggrin.gif Pri nama je problem,to,da ona blazno rada računa kok je zapravla za to in kok za ono in kok bo račun, in kok ma do konca mesca in...bla bla in potem vedno vesela reče...joj,.ko bi si ti vsaj kdaj kaj sama kupila...Tako,da je najbolje,če ji na listek napišem,pa je laugh.gif .

Glede oblek pa tako kot je princeska rekla- čevlje(če jih rabim seveda. Recimo ne bi mi kupla pri 2 parih superg še 3je,edin,če bi se zmenle,da ji dam pol,na to pa vedno nasede biggrin.gif ),hlače in te večje kose mi kupi ona.
Če pa zagledam majčke si jih kupm sama.In,ker se nje se full ne da spravit po nakupih(tud sama ne kupuje zase kozmetike veliko in oblek,...morda je krivo to,da je v penziji in se ji ne da rihtat...čeprav ne bi semla tako msilit...ampak tako pač je-vse da za živali in za te muce ko jih rešuje) se zmeniva tako,da,če kaj kupim kar mi je všeč,da si lahko kupim in mi ona vrne denar.Ampak ne spet za vsak drek.Pa rada daje na pol denar,če kaj ne rabim nujno,pa ji vseebno teži,da bi mela laugh.gif Bogi starši;)

enkrat se full spomnim,da sva ble v mangotu,pa sva gledali ene majčke s kratkimi rokavi- na enem kupu so ble majce za 1700 na drugem kupu pa po 3000, pa je rekla, ***,kupim ti ali 2 za 1700 al pa eno za 3000,pol pa jaz njej rečem-kaj pa,če bi mi kupla eno za 1700 in eno za 3000 pa je rekla,supr ideja biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#111 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29002 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 November 2005 - 07:49 PM

QUOTE(rozica)
princeska samo za info: fetis neka stvarj ki te mocno spolno vzburja (pa je nenavadna oz. ne vzburja vecine)


OT: prvotni pomen fetiša pa ni to, pač pa je to nek predmet, ki ga preprosto obožuješ in nima veze s spolno privlačnostjo). tko, da je čist prou, kar je napisala. mene tut čudn gledajo, ko rečem, da mi je fetiš čaj pa knjiga. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#112 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 10:13 AM

[quote=Špela][quote=rozica]princeska samo za info: fetis neka stvarj ki te mocno spolno vzburja (pa je nenavadna oz. ne vzburja vecine)[/quote]

OT: prvotni pomen fetiša pa ni to, pač pa je to nek predmet, ki ga preprosto obožuješ in nima veze s spolno privlačnostjo). tko, da je čist prou, kar je napisala. mene tut čudn gledajo, ko rečem, da mi je fetiš čaj pa knjiga.


ja, jst dostkrat uporabljam besedo fetiš, kr pomoje najbolje opiše da nekaj res enostavno obožujm- da se to stopnjuje v obsedenost biggrin.gif zdi se mi ful posrečena beseda...


sm pa zdle dobila pismo, da sm ena izmed štirih ki smo dobil štipendijo za nadarjene učence občine. wow, i can't wait!!!
  • 0

#113 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2005 - 10:16 AM

QUOTE(Princeska)


sm pa zdle dobila pismo, da sm ena izmed štirih ki smo dobil štipendijo za nadarjene učence občine. wow, i can't wait!!!


Čestitkeeeee! Pridna. :hello1:

  • 0
Viens, reste ici!

#114 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 10:22 AM

[quote=¤PunChkA¤][quote=Princeska]

sm pa zdle dobila pismo, da sm ena izmed štirih ki smo dobil štipendijo za nadarjene učence občine. wow, i can't wait!!![/quote]

Čestitkeeeee! Pridna. :hello1:


hvala oops.gif zdej pa si obetam en lep shoping. pa naše bom povabla na kosilo. ker dobim za celo šolsko leto izplačan za nazaj biggrin.gif
  • 0

#115 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2005 - 10:22 AM

[quote=Princeska][quote=¤PunChkA¤][quote=Princeska]

sm pa zdle dobila pismo, da sm ena izmed štirih ki smo dobil štipendijo za nadarjene učence občine. wow, i can't wait!!![/quote]

Čestitkeeeee! Pridna. :hello1:


hvala oops.gif zdej pa si obetam en lep shoping. pa naše bom povabla na kosilo. ker dobim za celo šolsko leto izplačan za nazaj biggrin.gif[/quote]

Joj kako rada bi bila zdaj na tvojem mestu!
  • 0
Viens, reste ici!

#116 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 10:27 AM

biggrin.gif
  • 0

#117 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 November 2005 - 03:11 PM

QUOTE(Princeska)
biggrin.gif

a lah poveš kok znaša taka štipndija za nadarjene otroke? laugh.gif oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#118 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 03:18 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Princeska)
biggrin.gif

a lah poveš kok znaša taka štipndija za nadarjene otroke? laugh.gif oops.gif


biggrin.gif 30k na mesec...
  • 0

#119 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22462 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 04:30 PM

Hm, se torej splaca kupit Superdefense kremo, tisto za normalno do mastno kozo, glede na to, da ima komedogeno sestavino? ermm.gif

Pa se nekaj, malo off topic me zanima... Imam Avene cistilni gel, za necisto kozo, sicer mi je zelo vsec, ampak zdej k je zima mi izsusuje kozo in bi nujno rabla kaj druzga. Imam pa mesano do mastno kozo, z ogrci. Rada bi nekaj nekomedogenega, nekaj da temeljito ocisti kozo in po moynosti da ni polno raznih glikolov in konzervansov.
A te babylove, babydream pene bi ble primerne za mojo kozo al je to bolj za obcutljivo, suho kozo? A bi dovolj dobro ocistile kozo?

Hvala smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#120 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 26 November 2005 - 04:46 PM

Tista sestavina pri SD je POTENCIALNO komedogena, torej lahko maši pore ali pa ne. Pa še ni na začetnih mestih. Ni panike, jaz sem ultra nagnjena k mašenju por, pa je koža lepša od kar jo uporabljam, jo pa že več kot pol leta. Brez skrbi. Ima pa tono antioksidantov, antiiritantov in super zaščito.

Babylove ali Babydream pene se že dolgo ne dobi več. Probaj Scheller gel z morskimi minerali, nežen, a očisti tudi puder. Potem je supšer še Oriflame borovnica gel, ...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users