Jump to content


Photo

Prvi francoski poljub oz. lizanje


  • This topic is locked This topic is locked
115 replies to this topic

#101 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2006 - 09:24 PM

Moj prvi french kiss?... Hmm, ne spomnim se s kom, sam pomoje je blo kdaj v OŠ, kšn 6., 7. klas?? oops.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#102 mAry_jAne

mAry_jAne

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 03 November 2006 - 11:12 PM

hmm...moj prvič je bil pri 17 na maturancu...ne bom pozabla...kar zgodilo se je smile.gif ... nevem kera muska se ja takrat vrtela, pa tut nevem kako sem se znašla v njegovem objemu..res nor fuling..bla sva celo noč skupi pa sva se samo zalizvala in nič druzga. priznam da me je blo mal strah da nav hotu še kej več.
kar sem ga začela spoznavat je tip fuuuuul uredu, samo jst sm bla takrat preveč trmasta. po enem letu pa pol se je spomnu name in sva se začela dobivat...zej je pa spet eno leto naokol pa še zmeraj upam, da se bova še kdaj dobila. rolleyes.gif

  • 0

#103 Kihka

Kihka

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:ljubljana

Posted 16 November 2006 - 04:21 PM

First kiss..When I was 13..turning 14...Pod tuši na morju wink.gif
Tipo ni bil niti slovenec..tako da:)
  • 0

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2006 - 04:27 PM

Dobrodošla na forumu, Kihka! Ful mi je všeč tvoj avatar. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 16 November 2006 - 07:29 PM

želodko rulzz laugh.gif laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#106 Pille

Pille

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts
  • Location:Lj
  • Interests:svasta!

Posted 17 November 2006 - 01:04 PM

Vidim, da fantje boolj redko pisejo na tem topic-u!!! hmm.gif hmm.gif

Moja prva izkusnja s poljubljanjem (in ne "lizanjem" - ta izraz je ogaben down.gif ) je bila pri 14 letih... in je bila odlicna. Sicer ne bom sel v detajle, se mi zdi pa pomembno, da se vse zgodi v pravem okolju, umirjeno, pocasi, z obcutkom...z majhnimi koraki. Sigurno ni najboljsa izkusnja, ce te partner takoj zazivali na polno, z jezikom do grla!!! Katastrofa!!! down.gif
Seveda je najboljse ce do tega partnerja vsaj nekaj cutis. Naj se vam ne mudi s prvim poljubom...ne delajte nekaj na silo...ne splaca se!
Sam sem se poljubljal s tistimi, ki so znale super in tistimi, ki niso imele enakega stila kot jaz! blink.gif

Tehnika zacetnega poljubljanja by Pille:
1. Okolica naj bo ustrezna...pocutiti se moras sprosceno in naravno
2. Zacnes z dotiki...drzanje za roke, bozanje, dotaknes se rame..., pobozas po licih, gres s prsti skozi lase (lahko narahko primes za tilnik)
3. Telesi naj bosta blizu, ce ne popolnoma skupaj...cim vec se dotikajta
4. Pocasi priblizata glave...narahlo pripres oci
5. Prvi dotik ustnic...nikamor se ne mudi, prvih nekaj poljubov naj bo brez jezika, samo tako da obcutis mehkobo ustnic in se se malo bolj sprostis
6. Dotiki z jezikom...naj se pricnejo pocasi in sele kasneje stopnjujejo svojo intenzivnost. Nihce si ne zeli takojsnjega propeliranja z jezikom! down.gif "Vrtenje" jezika naj bo spontano, malo sem , malo tja, kakorkoli vam pase...vsekakor pa ne pregloboko (max. je 1.5 do 2 cm oddaljenost konice jezika od koncev vasih zob)
7. Sedaj ko imas obcutek, kako to zgleda, lahko eksperimentiras po svoje, dodajas strast, bozas z rokami ipd.

Have fun!!! thumbup.gif
  • 0
Vse se da, samo hoct je treba!

#107 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2006 - 01:40 PM

O Pille, kulk pa ti veš o poljubljanju!!!! Pa kaj si ti kako seminarsko o tem kdaj delu? Ne resno, kako strokovno si pa tole napisu! A božaš se tudi lahko med poljubljanjem? Veš, da na to nisem nikol pomislila!! Bom danes malo začinila moje 6 letno razmerje in med poljubljanjem pobča še malo pobožala. Ti sporočim reakcije!!

worship.gif worship.gif Hvala za te umne besede, KISSING CAR!!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#108 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 November 2006 - 01:43 PM

QUOTE(Pille @ 17. 11. 2006 - 13:04) View Post
Nihce si ne zeli takojsnjega propeliranja z jezikom!


IPB ImageIPB ImageIPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#109 Pille

Pille

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts
  • Location:Lj
  • Interests:svasta!

Posted 17 November 2006 - 01:48 PM

QUOTE(Dragica @ 17. 11. 2006 - 13:40) View Post

O Pille, kulk pa ti veš o poljubljanju!!!! Pa kaj si ti kako seminarsko o tem kdaj delu? Ne resno, kako strokovno si pa tole napisu! A božaš se tudi lahko med poljubljanjem? Veš, da na to nisem nikol pomislila!! Bom danes malo začinila moje 6 letno razmerje in med poljubljanjem pobča še malo pobožala. Ti sporočim reakcije!!

worship.gif worship.gif Hvala za te umne besede, KISSING CAR!!!

Kaksen velik kup sarkazma!!!
Moj post je namenjen tistim, ki so s poljubljanjem sele zacel. Glede na prebrano, je kar precej takih. Preberi si malo nazaj...pa bos videla!!! Punca sprasuje za nasvete, jaz sem ga napisal...ti...ti si pa pac napisala svoj "produktiven" post, od katerega smo se pa res velik naucil! twisted.gif
  • 0
Vse se da, samo hoct je treba!

#110 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 November 2006 - 01:50 PM

Pille se ti ne zdi da je to rahlo pretežko vse upoštevati ko si še začetnik..poleg tega moraš probati da vidiš kako stvar resnično poteka,tak da....strast mora biti pa te kar samo povleče k poljubu ne da razmišljaš kaj moraš narediti.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#111 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2006 - 01:51 PM

QUOTE(Pille @ 17. 11. 2006 - 13:48) View Post

Kaksen velik kup sarkazma!!!
Moj post je namenjen tistim, ki so s poljubljanjem sele zacel. Glede na prebrano, je kar precej takih. Preberi si malo nazaj...pa bos videla!!! Punca sprasuje za nasvete, jaz sem ga napisal...ti...ti si pa pac napisala svoj "produktiven" post, od katerega smo se pa res velik naucil! twisted.gif


Hec mora bit. laugh.gif laugh.gif

  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#112 Pille

Pille

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts
  • Location:Lj
  • Interests:svasta!

Posted 17 November 2006 - 01:58 PM

QUOTE(bluberry @ 17. 11. 2006 - 13:50) View Post

Pille se ti ne zdi da je to rahlo pretežko vse upoštevati ko si še začetnik..poleg tega moraš probati da vidiš kako stvar resnično poteka,tak da....strast mora biti pa te kar samo povleče k poljubu ne da razmišljaš kaj moraš narediti.

Se cist strinjam...hotel sem samo mal bolj nazorno prikazat, kako naj bi lahko vse skupaj zgledal. Ce pac niti priblizno nimas pojma kako pa kaj, potem ti malo fantaziranja pomaga. So vsaj nekaksne smernice! wink.gif
  • 0
Vse se da, samo hoct je treba!

#113 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 November 2006 - 02:03 PM

Hotel si izpasti kot big lover wink.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#114 Pille

Pille

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts
  • Location:Lj
  • Interests:svasta!

Posted 17 November 2006 - 02:13 PM

QUOTE(bluberry @ 17. 11. 2006 - 14:03) View Post

Hotel si izpasti kot big lover wink.gif

HAAAhahahaha...
Hotel sem samo pomagat...nic drugega!
Ni mi treba lepo pisat, da izpadem nekaj kar sem ze tako ali tako...hahaah biggrin.gif cool.gif
!!!Joke!!!
Jest sem se zase ze izkazal tam, kjer je najbolj potrebno!

Drgac sva pa offtopic.gif
  • 0
Vse se da, samo hoct je treba!

#115 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 November 2006 - 07:56 PM

Mislim da je vsak mal živčen pred prvim poljubom, povsem brez potrebe...ker se enostavno prepustiš momentu..in tist čas je vsee tko čarobno.. No ja, odvisno komu, enim je poljubljanje čist nekaj mim grede, meni je pa to nekaj zlo lepga-seveda z osebo ki mi dosti pomeni..
Božanje?seveda! Ni boljšega filinga, kot če te tip med poljubljanjem zaobjame in ti boža lase, gre s svojimi "mačo" rokamo po hrbtu in... oops.gif twisted.gif

Čeprav to božanje pride potli že skozi prakso.. vsaj jaz prvič še pomislila nisem da bi premaknila roke biggrin.gif V glavi so mi rojili samo neki čudni občutki, kao a to je to, al bi moralo bit kaj drugače..pač, pri meni je bil prvi poljub "kar neki", s časom pa je to postala izjemna romantika smile.gif

No, ker sem ravno razpoložena, bom še eno izkušnjo opisala od včeraj.. in sicer z enim fantom se spogledujeva že zlo dolgo.. včeraj sva se pa oba znašla v lokalu, fuuul je bla velka gužva, in sva šla drug mimo drugega, in ker je bila taka gneča sta se najina obraza znašla tko blizu da sem čutila njegovo dihanje- in kaj hočem s tem povedati- ni bilo bistvo v tem, kdo bo koga poljubu, ampk že samo ta bliižina je bla tkoo čarobna smile.gif

No, boste mislili da sem neka 8-letnica ker se ravno tko izražam..vendar ne, pač pri 18-ih letih, ko je večina folku poljub nekaj za "mim grede" je zame to še vedno vau, pa čeprav je blo poljubov že veliko..

Pardon če je to off topic, pa za tak roman.. dolgčas.. pa not sem padla tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#116 čebelica-maja

čebelica-maja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 20 November 2006 - 09:58 PM

pille..že fajn k si dau tiste nasvete..sam tistim keri nimajo nobenih izkušn..ne pomenjo prov velik in ne zdijo im se tolk enostavnim huh.gif ..saj, ko "probaš" in enkat začneš pa vidiš da je čist enostavno in preprosto..valjda ermm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users