Jump to content


Photo

Brazilska depilacija


  • Please log in to reply
1266 replies to this topic

#1161 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 June 2015 - 09:32 AM

Ja, pri brazilski je se zmeraj vse isto :). Meni je najboljsa Lucka.
  • 0

#1162 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 17 June 2015 - 11:05 AM

Hvala :).


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#1163 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2015 - 08:21 AM

Jaz se nikoli ne naročam samo k eni ampak kakor je in zaenkrat sem še vedno imela v redu, na kakšno novinko še nisem naletela. Nazadnje sem bila pri Lari in je bila tudi v redu. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1164 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 June 2015 - 12:47 PM

Danes sem bila pri Valentini na brazilski s sladkorjem. To izgleda tako, kot bi imela v rokah temno rjav plastelin in bi ga s prsti vlekla po kozi in odstranjevala dlacice.
Vtisi so mesani - plusi so, da je res naravno, da je koza manj razdrazena in da me po ustnicah ni tako bolelo kot z voskom. Dlake so sle stran cisto vse, ta masa odlocno opravi svoje delo.
Minusi pa so, da vse skupaj malo bolj boli, ker bolj cuka, vsekakor ni za punce, ki niso navajene depilacije, najbrz vam bo prehudo.

Jaz mislim da bom ostala pri vosku. Ni napacen sladkor, ampak ne vidim takih prednosti, da bi placevala vec denarja.
  • 0
Viens, reste ici!

#1165 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2015 - 12:59 PM

Tam kjer jaz hodim je cena enaka, zato grem raje na sladkor, kot na vosek.


  • 0

#1166 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 June 2015 - 02:41 PM

Kaka pa je cena?
  • 0
Viens, reste ici!

#1167 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2015 - 09:22 PM

ne vem na pamet...nekaj čez 20€


  • 0

#1168 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17997 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 30 June 2015 - 07:21 AM

Koliko ima Valentina ceno za sladkor?


  • 0

#1169 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 June 2015 - 07:45 AM

25.
  • 0
Viens, reste ici!

#1170 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 June 2015 - 09:42 AM

Od te sladkorne epilacije so tudi nazorni videi na youtube, če katero zanima! :D

 

Tudi za moške. :whistling:


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1171 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 June 2015 - 09:43 AM

Yuck. :P

Jaz poročam, da imam danes popolnoma gladko kožo, brez kakršne koli rdečice (no, že včeraj je ni bilo). 


  • 0
Viens, reste ici!

#1172 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 June 2015 - 09:44 AM

Priporočam ogled. :evilgrin:

 

Jaz si pa vse med nogami odločno populim kar sama z epilatorjem. -_-

Večinoma operiram tam z mini epilatorjem, ki je prav namenjen za te predele ... je treba biti oprezen.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1173 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 June 2015 - 09:46 AM

Kar izvoli, mazohist. :P Jaz sem tudi kupila epilator pred davnimi leti in poskusila, pa sem si po parih minutah premislila. 

Saj brazilska tudi boli, ampak je drugače, če ti to dela nekdo drug, kot pa če si delaš sam.


  • 0
Viens, reste ici!

#1174 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 June 2015 - 09:48 AM

Jaz si to delam ob gledanju TVja. :lol: Sem se že navadila, včasih sem pošteno zašvicala zraven in delala tudi premore, zdaj pa to uredim relativno hitro.

Edino pazduhe npr. si pred špeglom.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1175 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 June 2015 - 09:55 AM

Aha, si te predstavljam! Haha!
  • 0
Viens, reste ici!

#1176 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 June 2015 - 09:58 AM

Mene pred tvjem, razkrečeno na kavču z mini epilatorjem v rokah? :lol: :ninja:

HA HA HA!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1177 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 June 2015 - 10:05 AM

Ti si mi potisnila to sliko v glavo, kaj naj zdaj :D.
  • 0
Viens, reste ici!

#1178 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 June 2015 - 10:14 AM

Sem le delila svojo izkušnjo, sama si si kriva, kaj pa tako slikovito razmišljaš. -_- :D


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1179 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2015 - 10:50 AM

Mi je rekla v salonu, da se moški ravno ne gnetejo v vrsti za brazilsko :lol:


  • 0

#1180 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 June 2015 - 10:53 AM

Meni je enkrat ena rekla (ne spomnim se več v katerem salonu), da so nekateri moški hodili na brazilsko samo zato, ker jim je bilo všeč dotikanje in od takrat več ne dela brazilskih za moške.


  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users