Jump to content


Photo

IŠČEM


  • Please log in to reply
1135 replies to this topic

#1021 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22783 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 01:59 AM

A redno uporabljate highlighter? Malo sem zdaj gledala tutoriale, da sploh vidim, kako se s tem dela. biggrin.gif A uporabljate prav vse troje - highlighter, blush in bronzer?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1022 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2012 - 12:43 PM

Jaz ne redno. Oz tako bom rekla, redno ga uporabljam pod obrvmi - pikico. Na licih pa bolj poredko, edino takrat ko si naredim res komplet makeup z blushem in pudrom, če ne pa ne.
Imam pa tega in sem super zadovoljna, imam ga že ene 2,3 leta ziher pa se komaj opazi da je bil kej porabljen:

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#1023 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2012 - 01:21 PM


QUOTE(Marmelada @ 1. 2. 2012 - 1:59) View Post

A redno uporabljate highlighter? Malo sem zdaj gledala tutoriale, da sploh vidim, kako se s tem dela. biggrin.gif A uporabljate prav vse troje - highlighter, blush in bronzer?

Blusher in highlighter vedno, ko sem namazana, bronzer pa redkeje, imam enega ful svetlega.


Sarah, se ga da na ebayu dobit, da je zanesljivo originalen? Na fragrancedirect ga nimajo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1024 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 04:15 PM

Včasih sem uporabljala HighBeam (Benefit), zdaj imam pa Narsov Orgasm Illuminator in ga uporabljam po večini samostojno, kdaj pa tudi z blushem. Del vsakega MU je pa YSL Touche Eclat (ki je bolj highlighter kot korektor). Brez blusha pa sploh ne grem nikamor. ph34r.gif
  • 0

#1025 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22783 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 04:50 PM

Pa ima highlighter še vedno učinek, če čez naneseš še puder v prahu za matiranje? Ali je treba v tem primeru highlighter nanesti čez puder v prahu? Pa je spoh kak opazen učinek, če uporabite highlighter? Ker v tistih videih je ena rekla, da to kao pride bolj do izraza pri fotošutingih in pod močno svetlobo.

Kako pa se izbere pravo barvo blusha? Je kakšno pravilo, na kakšno polt, barvo las,...gre kateri odtenek? Sem čisto mrzla na tem področju in nimam pojma, kateri odtenek naj bi kupila, če bi se spravila v nabavo. biggrin.gif

  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1026 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2012 - 05:31 PM


Osveži obraz, meni se zdi opazen učinek. Seveda ga izničiš, če daš čez matirni puder, uporabi se ga čisto na koncu, za blusherjem.

Če si svetla, izberi svetlo roza ali svetlo mareličen blusher.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1027 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 February 2012 - 05:36 PM



Jinadaze, kam si nanašaš HL? Jaz sem ga imela včasih, sem si ga nanašala samo malo pod
obrvi, kot Sarah.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1028 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2012 - 05:39 PM


Nad ličnice, s čopičem potegnem od malo pod očmi do lasišča.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1029 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22783 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 05:51 PM

QUOTE(Jinadaze @ 1. 2. 2012 - 17:31) View Post


Osveži obraz, meni se zdi opazen učinek. Seveda ga izničiš, če daš čez matirni puder, uporabi se ga čisto na koncu, za blusherjem.

Če si svetla, izberi svetlo roza ali svetlo mareličen blusher.


Ja, pri meni je matirni puder v prahu obvezen. V tem primeru bi torej morala blush in osvetljevalec nanesti čez puder v prahu?
Imam svetlo polt ter temne lase in oči. Saj mogoče bi vprašala tudi kakšno prodajalko za nasvet, ampak ne vem, koliko imajo pojma. Mogoče bom probala. Bom pogledala tale Bourjois highlighter, blush pa Max Factor, če PJ pravi, da so dobri. Tudi Deborah imajo kar v redu ocene. MAC mi je drag, prek ebaya so sicer cenejši, ampak ne vem, koliko je zanesljivo, da so res originalni. hmm.gif

  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1030 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2012 - 05:52 PM


QUOTE(Marmelada @ 1. 2. 2012 - 17:51) View Post

V tem primeru bi torej morala blush in osvetljevalec nanesti čez puder v prahu?

Ja.

Barva las pri izbiri blusherja ne igre neke vloge, veliko bolj odtenek kože. Če si svetla in temnih las se ne moreš ravno z živo koralnim ali temno rdečim namazat, bi se pa lahko, če bi imela temnejšo kožo.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1031 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 February 2012 - 06:01 PM


Aha. Jaz zaenkrat ne vidim potrebe po HL.
Drugače pa jaz zadnje čase tudi uporabljam blush, mi ga je podarila prijateljica, imam od MACa enega ...
grem gledat odtenek ... tralala ... Springsheen, se mi zdi, da mi ustreza, njej ni in mi je praktično novega
dala.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1032 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2012 - 06:11 PM


Jaz imam tudi tega. thumbup.gif Malenkost mi je premočen, najljubši mi je Chanelov Rose temptation, ga imam že par let.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1033 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 February 2012 - 06:14 PM




Aja? : ) Ja nekam zelo pigmentirani se mi zdi, jaz si ga s prstom nanašam res čist malo. Fantu je ful všeč, haha.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1034 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2012 - 06:38 PM


Ja, ful malo ga moraš dat, drugače si hitro kot klovn, pa sploh se ga ne da zbrisat potem. Me zanima, kakšni so potem šele njihovi bolj pigmentirani, glede na to, da je ta kao sheer. hmm.gif

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1035 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2012 - 06:43 PM

QUOTE(Jinadaze @ 1. 2. 2012 - 13:21) View Post

Sarah, se ga da na ebayu dobit, da je zanesljivo originalen? Na fragrancedirect ga nimajo.[/font]


Ne vem. Dobi se že, ampak vem da je včasih ta highlighter dosegal absurdne cene, ker je bil pač LE in ful popularen, zdaj pa ne vem kako je.

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#1036 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2012 - 06:45 PM


OK, hvala.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1037 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22783 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 06:47 PM

QUOTE(Sarah @ 1. 2. 2012 - 18:43) View Post



Ne vem. Dobi se že, ampak vem da je včasih ta highlighter dosegal absurdne cene, ker je bil pač LE in ful popularen, zdaj pa ne vem kako je.


Drugače pa ti dobivaš MAC izdelke iz Amerike ali kako že?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1038 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 06:49 PM

Nekaj MAC blushev ima tudi fragrancedirect., samo so bolj bogi odtenki.
  • 0

#1039 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2012 - 07:00 PM

Ja, vse po ceni za zaposlene, 50% off.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#1040 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 February 2012 - 07:08 PM



Uau, srečka prdečka.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users