Jump to content


Photo

Deodorant / antiperspirant za pod pazduho


  • Please log in to reply
1321 replies to this topic

#1001 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23879 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 March 2016 - 07:39 AM

Pred leti sem ga uporabljala in sem mi je zdel najboljši (da je najdlje zdržal). Sem poskusila od Balee in je grozen. Zdaj imam tega:

 

bekdeou_kdst10_01__9.jpg

 

in ni slab, ampak po spominu mi je bil zgornji še boljši.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1002 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26581 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2016 - 09:29 PM

Jaz sem imela sedaj nekaj let Bionsenov sprej - v vodi namočeni kristali in sem bila zadovoljna, ampak ga trenutno ne najdem v lokalni drogeriji, tako da sem vzela enega podobnega tvojim, torej podrgnem z njim pod pazduho. Po enem mesecu uporabe je kristal dobil čuden vonj, po potu, čeprav ga vedno uporabljam takoj po tuširanju. :/ Sem ga že spirala pod vodo, a se vonj vsakič vrne.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1003 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26581 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2016 - 09:41 AM

^^
Z vztrajnim spiranjem kristala po vsaki uporabi se je neprijeten vonj izgubil.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1004 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15767 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 18 June 2016 - 08:42 PM

vichy-roll-on-za-obcutljivo-kozo.jpg?146

Meni je tale suuper. Nic vonja.
Nekaj casa sem bila zadovoljna z baleo, zdaj pa sem zacela smrdeti. Tako da sem si omislila tega in je zakon.
  • 0
 

#1005 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23879 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 June 2016 - 06:45 AM

Jaz imam pa trenutno Borotalco brez aluminija. Malo mi ima premocen vonj, drugace pa sluzi svojemu namenu.

Nikjer pa vec ne najdem mojega Neutro Roberts.

Dolgo sem uporabljala Vichy, dokler nisem ugotovila, da se da dobiti enako dober roll on za bistveno nizjo ceno.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1006 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83969 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 June 2016 - 09:31 AM

Po nekajmesecni uporabi Borotalca sem jaz zacela smrdeti kot kuga pa ce sem ga tisti dan uporabila ali ne. Kot da bi svic zaradi njega dobil nek toksicen vonj. Verjetno mi ni treba poudarjati, da sem ga takrat prenehala uporabljati in niti nocem vedeti, kaksen strup je noter. Stanje se je potem hitro znormaliziralo in od takrat spet uporabljam Neutro Roberts in Yves Rocher deodoranta.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1007 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16763 posts
  • Gender:Male

Posted 19 June 2016 - 09:51 AM

Ja! Enako. Full čudno. 

Meni so še zmeraj top DuschDas roll oni iz Mullerja in jih kupujem že 10 let. Golden Cashmere in Traumland.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1008 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18404 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 June 2016 - 10:09 AM

Jaz samo pozimi opazam, da mam po Borotalcu ful suho kozo, tko da ga mam bolj za poleti, ko se tut bolj potim, pozimi itak ni panike.
  • 0

After all this time?

Always.


#1009 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27224 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 June 2016 - 10:37 AM

Jaz ga uporabljam ze kakih 10 let in nisem imela niti ene nevsecnosti.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1010 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26581 posts
  • Gender:Female

Posted 22 June 2016 - 09:51 AM

Ne, samo navlažiš si pazduho in potapkaš s prsti po sodi (tista posodica z modrim pokrovom je še najbolj priročna, pač 'original' embalaža) in vtiraš v kožo, dokler se ne posuši, bel prahec, ki ostane, pa samo pobrišeš. In to je to.


Coco, obrišeš na koncu z mokro krpico ali na suho? Pa a si poskusila sprejati kakšen deodorant čez?

Zadnje čase imam spet problem z deodoranti, moj dolgoletni ne zdrži več ves dan, se zavoham, ko se prvič spotim.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1011 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22770 posts
  • Gender:Female

Posted 22 June 2016 - 04:57 PM

Jaz imam pa trenutno Borotalco brez aluminija. Malo mi ima premocen vonj, drugace pa sluzi svojemu namenu.

Enako, tudi meni ima premočen vonj. Najbrž ga bom porabila do konca, ne bi ga pa ponovno kupila, ravno zaradi vonja. Imam pa tudi potovalno različico Borotalco original v spreju. Ta mi pa ful lepo diši. A po tem ste začele smrdeti? Naslednjič bom najbrž kupila enega Nivea ali Fa (ne spomnim se več, kateri je bil) v spreju, nek Cotton fresh vonj, ki je tudi brez aluminija.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1012 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27224 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 22 June 2016 - 06:58 PM

Coco, obrišeš na koncu z mokro krpico ali na suho? Pa a si poskusila sprejati kakšen deodorant čez?

Zadnje čase imam spet problem z deodoranti, moj dolgoletni ne zdrži več ves dan, se zavoham, ko se prvič spotim.

 

Nimam pojma, je bilo kar nekaj časa nazaj. Nisem pretirano dolgo ostala pri sodi, sem hitro začela smrdeti in se vrnila svojemu ljubemu Borotalčiču.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1013 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26581 posts
  • Gender:Female

Posted 22 June 2016 - 07:09 PM

A res? Jaz jo danes testiram prvi dan in sem se že parkrat spotila pa se ne voham čisto nič, zaenkrat sem navdušena. :woot:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1014 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25488 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 June 2016 - 08:59 PM

Jaz sem tudi nekaj casa prakticirala sodo bikarbono s kokosovim oljem, ampak se mi je zdelo, da mi zacenja fleke puscat na majicah, tako da sem dokaj kmalu spremenila prakso. Ucinkovalo je pa fajn sicer. 

 

Zdaj pa ze nekaj casa uporabljam Dr. Organic's roll on (jih imam par na zalogi, da ne uporabljam x mesecev istega vonja). So se mi do zdaj fajn obnesli, tako da nimam namena menjat v bliznji prihodnosti. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1015 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26581 posts
  • Gender:Female

Posted 23 June 2016 - 10:12 AM

Anouk, misliš, da ti je fleke puščala soda? Ali so bili od olja?

Očitno bom tudi sicer opustila deo kristal,
ki sem ga uporabljala dolga leta, ker vsebuje aluminij (ammonium alum = ammonium aluminium sulfate), aluminija se pa izogibam.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1016 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25488 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 June 2016 - 10:25 AM

Ne vem, bi znalo bit od olja, ceprav sem res na tanko mazala. Ti sodo kar na suho uporabljas? 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1017 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22770 posts
  • Gender:Female

Posted 23 June 2016 - 03:02 PM

Tudi jaz sem si enkrat naredila deo iz kokosovega olja in sode, vmes sem dala tudi par kapljic olja čajevca. Mi je bil všeč in je učinkoval, ni bilo zaznati vonja po švicu, ampak sem potem opustila uporabo, ker sem imela mastne fleke na majicah. Sicer je šlo s pranjem dol, ampak me je vseeno motilo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1018 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16481 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 June 2016 - 05:39 PM

Meni pa se zadnje dni zdi, da moj priljubljeni Neutro Roberts ni več tako učinkovit, pa sploh nisem fejst zašvicala. Nisem smrdela, samo taki čudni vonj je bil. Mogoče bom mogla spet malo presekat vmes. Je bila pred leti podobna scena, kot da bi se koža navadila ali kaj, Ko sem porabila cca eno steklenično Nivea ali karkoli je že bilo in se vrnila na NR je spet držal brez problema. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1019 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26581 posts
  • Gender:Female

Posted 23 June 2016 - 07:08 PM

Anouk, ja, samo s sodo si mažem, delam tako, kot je Coco pisala leta nazaj (njen post sem citirala zgoraj).

Pred sodo sem preizkusila še en Neutro R. (Derma 0% ali nekaj takšnega) pa je bil popolnoma neučinkovit, sem zasmrdela po polovici dneva, zvečer sem imela pa že razdraženo kožo. :/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1020 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 June 2016 - 07:47 PM

Mozno je tudi da niso krivi deoti, ampak majice.
Bombaz je votla tkanina in vase vsrka vse, seveda tudi svic. In ce peres na prenizkih temperaturah, tega svica ne speres ven.
Majica je po pranju sicer "cista" in disi, ampak v vlaknih je se vedno stari svic in ko se zmesa z malo novega nastane ful cuden vonj.
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users