Jump to content


Photo

Dispozicija in diploma


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#81 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 30 August 2011 - 06:49 PM

Buggy,hvala. Tud jaz bom nesla v LJ, ker v KR je dražje,ker se ne veže toliko diplom.

Zanima me še, kako ste bile kaj oblečene na zagovoru.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#82 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 August 2011 - 06:53 PM

Črno krilo, bela srajca, škornji. Nič posebnega, vseeno pa malo bolj elegantno kot ponavadi.
  • 0

#83 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2011 - 07:33 PM



Črne hlače, črna majica s kratkimi rokavi, odprti čevlji s platformo.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#84 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 30 August 2011 - 07:52 PM

Jaz sem si kupila obleko s suknjičem, ker sem si mislila, da bom prej ali slej to potrebovala na kakšnem razgovoru za službo. Na zagovoru sem potem imela le obleko, spodaj pa srajčko s kratkimi rokavi ter čevlje s peto. Je bilo prevroče za suknjič.
  • 0

#85 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 31 August 2011 - 07:24 PM

tnx punce.

do kdaj pa velja zdravstveno zavarovanje? Jaz bi se mogla 15.9. vpisat za podaaljšanje statusa, pa se ne bom več. A mi velja potem do 1.10?

Kaj narest z zdravsstvenim zavarovanjem potem, ker pogodbo za delo bom dobila pomojem šele do sredi oktobra, jaz pa vmes zdr. zavarovanje ves čas rabim. ? (zaradi že večkrat povedanih reči).
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#86 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 September 2011 - 10:20 PM

Si uredila glede zavarovanja? Mislim, da ti ne velja do 1.10.






Koliko strani naj ima diploma, piše 60 strani tipkopisa, kwa je to?

Sem pogledala malo nazaj, od 40-60 strani. rtfm.gif

Kar je sranje, če si na družboslovnem faksu in študiraš jezik in ne pišeš o slovnici, kjer nabijaš s teorijo.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#87 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 18 September 2011 - 07:23 AM

Uredila sem toliko da vem sledeče:
Dodatno zdravstveno zavarovanje mi velja še oktobra, torej mi ga ni potrebno urejati, ker potem pa ga itak naprej plačujem sama - šla bom k Vzajemni.

Navadno zdravstveno zavarovanje pa bom uredila naslednji teden, za en mesec si ga bom morala plačat, potem pa več ne (ne vem kaj točno je fora, ampak mislim da ga plačuje podjetje kjer si zaposlen).

40-60 strani natipkat kar tako iz glave če nimaš nobene literature in to...je pa SUFFER.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#88 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 September 2011 - 07:48 AM

Imam 2 knjigi in pa 2 filma, pa na internetu se najdejo podatki, ampak vseeno - vse so moje besede, nekaj je sicer citatov, ampak gre počasi naprej.



Za zavarovanje pa mislim da je tako, da, plačuje ti ga podjetje. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#89 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2011 - 02:07 PM

tehnično ti zavarovanja ne plačuje delodajalec, ampak si ga plačuješ sam. skrito je v prispevkih.
  • 0

#90 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 19 September 2011 - 02:18 PM

No ja, saj to vem.

Eno vprašanje, a dodatno zdravstvno plačujete same al pustite da vam firma trga od plače?
Jaz se nagibam k temu, da bi sama.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#91 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 September 2011 - 03:38 PM

js ga sama, mam na trajniku.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#92 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 14 October 2011 - 09:58 AM

Da povem še svojo izkušnjo (čeprav je že skoraj en mesec od zagovora smile.gif): Jaz sem bila ful zadovoljna z Diplomsko.si, so hitri, prijazni, pa naredijo točno tako, kot je dogovorjeno. Jaz sem naročila kar prek interneta, pa sem se bala, da bi kaj odstopalo (naprimer robovi ali kaj podobnega), ampak itak pošlješ v PDF formatu in je blo vse tako, kot je treba. Jih priporočam. thumbup.gif
  • 0

#93 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 14 October 2011 - 10:36 AM

Diploma, diploma... sedaj me čaka meni najbolj smotano delo: pisanje uvoda in zaključka mad.gif
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#94 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26476 posts

Posted 14 October 2011 - 10:49 AM

Jaz se najbolj bojim izvlečka cry.gif
  • 0

#95 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 14 October 2011 - 12:26 PM

verymad.gif Vse knjige sem že vrnila v knjižnico in sem si pozabila prepisati razlago kvantitativne metode (knjiga mora biti od leta 2000 in navzgor) in sedaj iščem po netu in nič pametnega verymad.gif Mi je tolko časa že vzelo to.
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#96 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17915 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 14 October 2011 - 12:43 PM

@Žabica: če ima knjižnica, v kateri si si sposodila dotično knjigo, avtomatizirano izposojo, lahko prosiš za izpis vseh knjig, ki si si jih sposodila, samo poveš približno časovno obdobje, da ne bojo printali milijon izpisov. smile.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#97 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26476 posts

Posted 17 October 2011 - 08:03 AM

Meni bo pršlo samo kazalo diplome na 3 strani blink.gif . Pa ta obseg 50 strani... ne vem kako natančni so pri nas s tem, ker pri meni ne bo ravno 50. Pri seminarskih so zelo komplicirali. Kako imate drugje?
  • 0

#98 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 17 October 2011 - 09:37 AM

A vam nikjer ne piše, kolko znakov mora met? pri nas je pisalo 60 strani oz. 120.000 znakov (mislim da s presledki). komplicirali pa niso nič, tudi če je bilo manj...
  • 0

#99 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26476 posts

Posted 17 October 2011 - 09:40 AM

Ne znakov nimamo določenih. Edino za naslov in za izvleček koliko znakov in koliko vrstic smile.gif
  • 0

#100 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 17 October 2011 - 10:21 AM

aja, potem sploh ni nič jasno, koliko dolgo mora bit...po moje je 50 strani vsebine, torej od uvoda do zaključka, brez izvlečka in literature....
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users