Jump to content


Photo

Splošne novice, članki


  • Please log in to reply
631 replies to this topic

#81 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 April 2007 - 02:28 PM

'That's no Ordinary Rabbit' wink.gif Priporočam, da se ga izogibate, če ga vidite:

IPB Image

lol1.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#82 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 18 April 2007 - 07:49 PM

Ummm ... tole ne paše ne pod umore ne pod tragedije ... recimo da je za sem.

http://24ur.com/nasl...418_3095291.php

Posilila 15-letnika

V naselju Gredice na Hrvaškem sta 12- in 14-letna fanta na brutalen način posilila 15-letnika.

Dva Roma, stara 12 in 14 let, naj bi v parku v naselju Gredice na Hrvaškem v ponedeljek na brutalen način posilila 15-letnega fanta. Policija je domnevna storilca že prijela in sporočila, da je preiskava v polnem teku. Tudi če fantoma posilstvo dokažejo, jima ne bodo sodili, ker sta še mladoletna, bo pa proti njima ukrepala socialna služba.
Zvezala in posilila
Fanta sta 15-letnika posilila na zelo brutalen način. Grozila sta mu z nožem in ga zvezala. Kot je pozneje povedala žrtev, je morala posiljevalca, ki ju do tega dogodka ni poznala, oralno zadovoljiti. Nekajkrat ju je sicer v parku videl, kako zbirata prazne steklenice.
Na zagrebški policijski postaji pravijo, da so letos zabeležili že štiri posilstva mladoletnih oseb. Polnoletne posiljevalce čaka od tri do petnajst let zapora, posiljevalce, ki so stari med 16 in 18 let, pa čaka mladoletni zapor. Če je storilec mlajši od 16 let, se mu za takšen brutalen zločin lahko izreče sodniški ukor ali pa prestajanje kazni prevzgojnem zavodu.
--

Jaz se bom komentarjev vzdržal, da ne bom širil nacionalne nestrpnosti in da ne bom spet grdi, grdi rasist. No - morda edino to - dam za metke twisted.gif laugh.gif
  • 0

#83 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2007 - 08:09 PM

noro ej, cloveka kr strah rata cry.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#84 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 18 April 2007 - 08:19 PM

Meni je to že vse skupaj izprijeno, verjetno sta mulca dokazovala svojo moč. Sicer pa ju v mladoletnem zaporu čaka še več moških posilstev. Vsaj kolikor sem seznanjena.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#85 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2007 - 09:40 PM

sta smrkavca se premlada za mladoletniski zapor, pa tut mladoletniski zapor ni tok grozn kokr taprava cuza, jima neb blo hudga down.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#86 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 19 April 2007 - 02:27 PM

ne vem no, brala sem, da so ala popravni domovi za mladoletnike kr hudi. Najstniki so zelo nasilni, drugi pa tam šele postanejo. Izsiljevanja, zlorabljanja ... Po moje je tako tudi v mladoletnem zaporu.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#87 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 April 2007 - 04:43 PM

cokolada 'kriva' za rop
utrgan poljak
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#88 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 May 2007 - 10:05 AM

Pri sedmih letih 222 kilogramov
Chicago - Jessica Gaude ima sedem let, tehta 222 kilogramov in je najdebelejši otrok na svetu. Dnevno spije kar pet litrov Coca-Cole, poje 15 hamburgerjev s krompirjem in nekaj kil čokolade. V njenem življenju ne obstaja drugega kot le hrana.

Dan začne s čipsom in gazirano pijačo, v enem dnevu pa poje toliko hitre hrane, kot jo povprečni otroci zaužijejo v roku šestih mesecev. Pri štirih letih je tehtala že 110 kilogramov in zaradi tega ima redne težave z zdravjem. Hoditi ne more, njene kosti pa so zaradi prevelike teže deformirane in tudi ob najmanjšem naporu se hitro utrudi.

Mamo so opozorili

Zdravniki so mamo že opozorili, da Jessica ne bo dočakala naslednjega rojstnega dne, če bo nadaljevala s takim načinom življenja. Ko so ji poskušali zmanjšati dnevno količino zaužite hrane, je neprestano jokala in mama je popustila. Sedemletnica zahteva vedno večje obroke, dobi pa vse kar si zaželi.


omg...
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#89 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 16 May 2007 - 10:17 AM

QUOTE
... in mama je popustila. Sedemletnica zahteva vedno večje obroke, dobi pa vse kar si zaželi.


Tale mamica pa je res ena 'pussy'. To da si otrokov starš, ne pomeni, da mu daš pač vse kar si zaželi, in to je to. Res bi morali uvest izpite in kake teste za starševstvo.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#90 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 May 2007 - 10:25 AM

Res je. Tako je pa lahko vsak norec starš. Potem pa to vodi marsikam...
Je pa danes veliko staršev takih, da dajo otroku vse, kar se spomni. Na žalost.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#91 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 May 2007 - 12:39 PM



Saj se lahko tudi velikokrat opazi, da starši šopajo in posiljejo otroke s hrano. Da bodo lepi, debeli in rdeči.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#92 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2007 - 07:16 AM

Q mrzlica
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#93 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 May 2007 - 05:45 PM

V štirinajstih letih nikoli izostala od pouka

Kent - Michelle Boorman je 18-letnica, ki v svojih štirinajstih letih šolanja od pouka ni izostala niti en dan. Z učenjem je začela pri štirih letih in se od takrat udeležila kar 2660 učnih ur.
Številni otroci so zboleli ali preprosto niso hoteli v šolo, pri Michelle pa se to ni zgodilo nikoli.
"V dejstvu, da nisem nikoli izostala od pouka, ni nič nejasnega - preprosto obožujem šolo in učenje. K sreči nimam težav z zdravjem in nikoli nisem začutila potrebe, da bi se morala pouku izogniti," je povedala 18-letnica.
"Še nikoli nismo imeli učenca, ki bi bil prisoten na prav vseh urah. Dvomim, da sploh kdo pozna tak primer, saj so tako pridni otroci prava redkost," je dodala ravnateljica.
Michellina mama pa je ob tem povedala: "Tudi če ima prehlad, se odpravi v šolo. Nekako si opomore in srečna je, ker se lahko udeleži pouka. Nekajkrat je zbolela, vendar vedno le v času šolskih počitnic."
Najstnica pa ne hodi rada le v šolo - z veseljem se ukvarja tudi s tenisom in golfom.
vir: siol.net

hehe... tud taki se očitno najdejo (jst definitivno ne spadam sem tongue.gif)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#94 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 May 2007 - 06:32 PM

QUOTE(Šišyka @ 21. 5. 2007 - 18:45) View Post

Michellina mama pa je ob tem povedala: "Tudi če ima prehlad, se odpravi v šolo. "

LOL, tale je pa bosa. Mislim, da smo mnogi od nas hodli že nevemkako bolni v šolo, s čim več kot le prehladom.

QUOTE(Sarah @ 16. 5. 2007 - 11:05) View Post

Pri sedmih letih 222 kilogramov
Chicago - Jessica Gaude ima sedem let, tehta 222 kilogramov in je najdebelejši otrok na svetu. Dnevno spije kar pet litrov Coca-Cole, poje 15 hamburgerjev s krompirjem in nekaj kil čokolade. V njenem življenju ne obstaja drugega kot le hrana.

Dan začne s čipsom in gazirano pijačo, v enem dnevu pa poje toliko hitre hrane, kot jo povprečni otroci zaužijejo v roku šestih mesecev. Pri štirih letih je tehtala že 110 kilogramov in zaradi tega ima redne težave z zdravjem. Hoditi ne more, njene kosti pa so zaradi prevelike teže deformirane in tudi ob najmanjšem naporu se hitro utrudi.

Mamo so opozorili

Zdravniki so mamo že opozorili, da Jessica ne bo dočakala naslednjega rojstnega dne, če bo nadaljevala s takim načinom življenja. Ko so ji poskušali zmanjšati dnevno količino zaužite hrane, je neprestano jokala in mama je popustila. Sedemletnica zahteva vedno večje obroke, dobi pa vse kar si zaželi.


omg...

IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#95 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45612 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 May 2007 - 10:42 AM

Prav nagravžna je tale punčka. Kaj kakšna socialna služba ne more nič naredit? S tem, da jo pita ko eno malo prase ji škodi. Če bi katera mama svojega otroka stradala, bi skoraj 100% posredovala socialna.
  • 0

#96 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2007 - 11:12 AM

laugh.gif laugh.gif Nagravžno malo prase, OMG umiram od smeha Kalypso. Res je grozno tole, pa če bi biu moj froc takle, se lahka joče kulk hoče, pa mu neb dala za jest druga kot zelene in vodo.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#97 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 May 2007 - 11:14 AM

No sej verjetno niti neb pršlo do tega, da bi tvoj otrok sploh postal takšen. Mu bosta itak vidva z Mažijem vse pojedla. tongue.gif Hecam se, krasotica moja, jaz vem, da boš dobra oz. naravnost prekrasna mati.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#98 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2007 - 11:16 AM

laugh.gif laugh.gif OMG, danes me pa res v smeh spravljate. Res, da rada jeva, sam kej bi pa vseeno za otročka pustila, vsaj kako obglodano kost. wink.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#99 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2007 - 12:55 PM

Danes na TV3 si lahko ob 20h ogledate oddajo lepotne operacije hišnih ljubljenčkov! laugh.gif

V dokumentarni oddaji so predstavljeni štirje hišni ljubljenčki; kuščar, pes, riba in raca, ki imajo različne lepotne napake, ki pa ogrožajo tudi njihovo zdravje. Njihovi lastniki so tako navezani nanje, da naredijo vse, da bi svoje ljubljenčke rešili, zato jih odpeljejo k veterinarju na lepotno operacijo. Pes ima navznoter obrnjene veke, in ker se trepalnice drgnejo ob zrklo, lahko oslepi. Riba ima na trebuhu nenavadno izboklino, ki kvari njen videz, hkrati pa je lahko to tudi usodna tvorba. Kuščar ima na nogah ciste, ki mu lahko skrajšajo manekensko kariero in življenje, raco pa je napadel rakun in ji poškodoval kljun. V oddaji spremljamo živali na operacijah in pri okrevanju.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#100 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 May 2007 - 04:12 PM

elektromagnetno sevanje
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users