Jump to content


Photo

Miss slovenije


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

Poll: bi se kdaj prijavili na lepotno tekmovanje? (70 member(s) have cast votes)

  1. ne (51 votes [72.86%])

    Percentage of vote: 72.86%

  2. da (15 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  3. če bi bile res dobre nagrade (4 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#81 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 June 2006 - 08:58 PM

QUOTE(TiTa)
ja se strinjam in kot je celo moj oče rekel ob pogledu na zmagovalko: no zdaj bo pa celo življenje misla da je lepa biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif ...Tvoj oče je car wink.gif biggrin.gif :thumleft:
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#82 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2006 - 10:07 AM

ne vem kaj imate vse tolko proti njej, sej ni tako gorzna! na nekaterih slikah je prav lepa:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

če pa mislite, da ste lešpe od nje, se pa ve prijavite, bomo vidli, katera bo zmagala! 8)
[/list]
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#83 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 June 2006 - 10:11 AM

lepa. rolleyes.gif Na zadnji sliki se drži ko da bi limono požrla. Hvalabogu, da je vsaj nekomu všeč. biggrin.gif biggrin.gif Meni je nikakva.

Saj ne govorimo, da smo lepše od nje. Čeprav verjamem, da je kar nekaj deklet na forumu bolj luškanih od nje. Govorimo samo da ni dovolj lepa, da bi bila miss. ;)
  • 0

#84 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 June 2006 - 10:59 AM

sjeti se... ljepota je u ocima onog sto gleda...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#85 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 June 2006 - 12:14 PM

QUOTE(redkvica)
če pa mislite, da ste lešpe od nje, se pa ve prijavite, bomo vidli, katera bo zmagala! 8)

Uh, sem prav že pogrešala kakšno takšno modro izjavo! IPB Image Ponavadi sicer pride iz moških ust, pa vendar. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#86 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 June 2006 - 02:24 PM

Sej Iris na nekaterih slikah res ni napačna, na nekaterih je pa prav karikatura same sebe. Bogve kako pa zgleda v živo, po možnosti brez MUja. Ampak končno vsaj ena misica, ki ni stara 18 in računa koliko barbik bo kupila s prejetim denarjem rolleyes.gif .
Nekje sem npr. vidla slikico Vanje, na kateri ima dosti manj MUja, kot na straneh Miss Slovenije in mi je dosti bolj lepša. Na prireditvi so pa itak vse zgledale kot da imajo kilo odrskega MUja na sebi.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#87 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 June 2006 - 02:29 PM

QUOTE(malička)
in pol se slovenci čudimo zakaj ne pridemo v polfinale na Miss sveta!! smile.gif smile.gif A ni očitno?!? biggrin.gif biggrin.gif

Ej sej tudi druge misice so bolj kot ne jok. Ponavadi najbolj jokave celo zmagajo (npr. lanskoletna Islandka je meni kot ena okroglolična punčka, pred njo neka Turkinja, ki mi zdaj liči na našo Ilenyo blink.gif , Hrvatica in Srbkinja sta bili lansko leto tudi užas, and so on and so on). Kuhna, z zelo slabimi kuharji rolleyes.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#88

  • Guests

Posted 27 June 2006 - 02:40 PM

Iris sem že večkrat videla v živo in ima nekaj, kar nekako pritegne pozornost (v živo, na tv se mi ne zdi). Nedvomno ji je pa treba čestitati za nadpovprečen IQ (le 1% ljudi na svetu ima tako visokega) ... Morda bo pa to očaralo žirijo na svetovnem izboru (not biggrin.gif ) ...

Meni osebno ni ravno najlepša (sem videla že lepše), pa vendar tako strašno grozna pa spet ni ... Ste kar stroge, vidim. wink.gif
  • 0

#89 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 27 June 2006 - 03:29 PM

Ni kej, naslednje leto mormo mi v komisijo in upam, da takih konjev potem ne bo več na takih tekmovanjih.

Ne zdi se mi pa fer, da je bla Iris že enkrat miss nevemčesa. Če je tako, potem nimajo kakšne debitantke šans, da bi se kam uvrstile, najprej se moraš pojaviti na vseh tekmovanjih in osvojiti kako lovoriko, šele potem te bojo na MIIS SLO pogledal. Žalostno.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#90 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 June 2006 - 09:09 PM

QUOTE(redkvica)
ne vem kaj imate vse tolko proti njej, sej ni tako gorzna! na nekaterih slikah je prav lepa:


Ključna beseda tu bi bila "na nekaterih" laugh.gif
  • 0

#91 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22525 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2006 - 11:16 PM

Ja no, mene ni nič presenetlo, da je Iris zmagala. Na kakih slikah, se mi ne zdi slaba, na teh tukaj pa je res bolj kot kak transvestit, pa joške ima res grdo zmodelirane.

Katarina Jurkovič pa mi je res krneki. Včasih jo vidim v tisti glasbeni oddaji - Adijo pamet, na Prva TV... rolleyes.gif in je res nadležna. Ne vem, kdo jo je izbral za vodenje oddaje, ker res nima pojma, obup. Ko jo v tisti oddaji vidim, se mi nikoli ne zdi lepa, pa spomnim se, da je mela neke ful grde obrvi.
  • 0

#92 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 01 July 2006 - 12:03 AM

QUOTE(redkvica)
ne vem kaj imate vse tolko proti njej, sej ni tako gorzna! na nekaterih slikah je prav lepa:



Ma jst gledam in gledam pa mi ne potegne in ne potegne...ful mi je katastrofalna res ful..sožalje. biggrin.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#93 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 01 July 2006 - 05:42 AM

Predatorka, grebatorka!
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#94 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 July 2006 - 09:33 AM

Uuu men je pa Katarina full luštna. Mogoče na slikah res ne potegne, ampak v živo je pa fejst bejba. Jst jo poznam na izi pa je full prjazna pa simpatična deklca. Se spomnim, da k sm jo prvič vidla, sem jo kr zjala, tok mi je bla huda. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#95 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 01 July 2006 - 01:43 PM

Men Iris tut na teh slikah k so tuki gor ni lušna, sj grda tut ni, sam ni pa najlepša slovenka, definitivno, sploh nima nobene ženstvenosti in tako nezanimivo faco ma! Katarina J. je pa men ful simpatična,zihr bl k Iris blink.gif
  • 0
Posted Image

#96 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 01 July 2006 - 05:17 PM

Baje, da NIMA umetnih joškov.
http://24ur.com/nasl...630_3076673.php
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#97 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 01 July 2006 - 10:14 PM

vanja ivanovic je men se najbolj vsec.vse druge so taksne...hm...ena zgleda ko 35,druga ma zaspane oci,ena titty-lift,....mislim hallo??!kje so vse te lepe punce ko po sloveniji hodjo??joj.
  • 0

#98 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 July 2006 - 11:10 PM

QUOTE(pinkystar)
vanja ivanovic je men se najbolj vsec.vse druge so taksne...hm...ena zgleda ko 35,druga ma zaspane oci,ena titty-lift,....mislim hallo??!kje so vse te lepe punce ko po sloveniji hodjo??joj.

Si že sama napisala - hodijo po Sloveniji, torej jih ni na takšnih tekmovanjih biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#99 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 01 July 2006 - 11:32 PM

:!:
  • 0

#100 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 02 July 2006 - 03:37 PM

QUOTE(cedevita)
Baje, da NIMA umetnih joškov. http://24ur.com/nasl...630_3076673.php


nej reče kr hoče, men zgledajo zelo umetni
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users