Jump to content


Photo

KEUNE


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#81 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 11 February 2007 - 09:52 PM



DiLeMa se lahko keune mild sampon vsaj malo kosa z OH ali naj pozabim?Meni namrec OH zmanjkuje ker se ga je cela familija prilastila - IPB Image in ne vem katerega si naj zberem..cenejsega.In ce ne tale,kateri pa bi lahko bil pribljizno tako dober?Hvala hair freakIPB Image
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 February 2007 - 08:36 AM

No, edini šampon, ki je pri meni res uvrščen tako visoko kot Oatmeal & Honey, je ta, ki ga imam zdej - Foltene šampon za barvane in ondulirane lase. To je meni res enkraten šampon, ful nežen, zelo negovalen, zelo dobre sestavine ... uglavnem sploh ga ne nameravam menjat. Dobi se ga pa v Sanolaborju, za 250 ml boš odštela nekaj pod 1.500 tolarjev, če se prav spomnim. Tle pa ti prilagam link ocene:

http://www2.lepa-si....?showtopic=8119
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 February 2007 - 02:17 PM

fak miss*69 sla sm mem milerja, pa se mislla sm nate v soli, pol sm pa kr pozabla it pogledat. zdej sm se sele spomnla. bom jutr biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#84 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17014 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2007 - 02:35 PM

QUOTE(DiLeMa @ 11. 2. 2007 - 18:51) View Post
MateYa, jaz sem imela tega, ki ima modri P in mi je bil všeč ... sej sem oceno napisala, pa si preberi. wink.gif


Tega: ?
http://www2.lepa-si....?showtopic=5436

A maš še mogoče flaško shranjeno? Mogoče je ravno ta s Collagenom, kterga sem jaz vidla...
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#85 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2007 - 02:42 PM

QUOTE(piko*biko @ 12. 2. 2007 - 14:17) View Post

fak miss*69 sla sm mem milerja, pa se mislla sm nate v soli, pol sm pa kr pozabla it pogledat. zdej sm se sele spomnla. bom jutr biggrin.gif


biggrin.gif Lepo, da saj mislš name. tongue.gif Pa ni panike.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#86 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 February 2007 - 02:51 PM

Mateya, ja tega ... nimam ovojnine, sm že 100 let nazaj stran vrgla ... mislim pa, da ima kolagen. Naj mi en pomaga, js mam ful vročino, tak me vse boli. cry.gif cry.gif To je pa tak, če se žuliš s fantom, ko ma revež čez 39 vročine. sad.gif Sej vem, da sem off topic, ampak ne morm več spat, že cel dan sm v postli s krajšimi premori.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#87 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 12 February 2007 - 03:35 PM

Ah boga,mene se tudi nekaj loteva ker je kolegica od kolegice bolana in me grlo boli..veš kaj naredi,fajn vinčeka skupaj malo šlukni in hop v postelo..da zaščvicaš..eh ne hecam se,to ni okej biggrin.gif .
Najbolj pomaga meni vsaj da spijem ingverjev čaj se napokam čebule in solate,spijem liter šipkovega čaja z petimi vitaminskimi tabletami in voham kakšno eterično olje mnetol al pa čajevec.FUl ti eterično olje izboljša počutje al pa sivkino..malo kapneš na pojšterčka in vuala ajaš kot mali dojenči.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#88 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 February 2007 - 01:51 PM

miss*69, sm bla dans u milerju, pa sm najdla ta tvoj sampon!!!! a je v taki bl prosojni flasi, not je pa roza ane? no stane pa tam okol 3 - 4 €
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#89 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2007 - 01:59 PM

UUU a res!! Jap to je zih ta. Nevem, zakaj ga tle pa ne morjo imet! rolleyes.gif Zdej bo pa treba spet v lajbah it! twisted.gif

Piki hvalaaa!! IPB Image
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#90 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 February 2007 - 02:00 PM

ni zakej srcek biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#91 tejči

tejči

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 17 February 2007 - 04:03 PM

Jaz mam pa probleme z njihovi odtenki barv za lase.

Doma mami uprabla odtenek št. 5, ki je svetlo rjav - v resnici je to meni kar temna rjava barva.
Odtenek št. 4 je srednje rjav. In zdaj tu pride do težav.
V knjižici (tam, ko so vzorci las) je za odtenek temnejši od št. 5 (takega kot si želim). Na škatli pa je ravno obratno. Na škatli je nekakšen svtlo oranžno rjav odtenek.

Št. 3 je pa temno rjava, skoraj črna.

In kateri odtenek je pravi: tisiti v knjižici ali na škatli?
  • 0

#92 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 February 2007 - 02:49 PM

V knjižici.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#93 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 21 February 2007 - 01:00 PM

Ma jaz se barvam s keune že od 11 leta.Se pravi 9 let.Nimam pripomb.

Sem pa zdaj se že dvarkat barvala sama (prej zmer pr frizerju).

Zdej sm pa kupla developer 6% k ga je not 180 ml, ker slučajno niso imeli unega k ga je ravno tok kolkor ga rabiš za eno barvo tisto v tubi od keune (tinta color)...a kera slučajno ve kok ml je v unem malem razvijalcu,da ga nam dala preveč not???

tnx
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#94 tejči

tejči

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 23 February 2007 - 08:37 AM

Minnie.

Razmerje barve in peroksida je 1:1. Mislim, da na tubici piše, da je 60 ml. Torej če porabiš celo tubico barve, daš 60 ml peroksida. biggrin.gif
  • 0

#95 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 02 March 2007 - 06:18 PM

Včeraj sem v trgovini opazila novo linijo Keuneja z imenom So pure.

So pure

Embalaže so mikavne, tako naravno deluje. Me zanima kake so sestavine... hmm.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#96 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 02 March 2007 - 08:06 PM

Mene tud.. Tele stvari zmerej gledam, sam nikol ne kupm, ker nwe, če je tud za bol mastne lase... Morm mau bol pogledat flaške.. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#97 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2007 - 10:34 PM

Mnja, se mi je zdelo, da so cene kar navite.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#98 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 March 2007 - 11:34 PM

To kolekcijo imajo že kar nekaj časa.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#99 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2007 - 08:54 AM

To so izdelki, ki temeljijo na dodanih eteričnih oljih, ki bi naj blagodejno vplivali na določene težave z lasmi in lasiščem. Dobi se zraven vsake linije dodatno še taka mala steklena flaška eteričnega olja, ki se lahko še naknadno po kapljicah dodaja šamponu in balzamu, kar naj bi še povečalo pozitiven učinek na lase. Jaz zadev do sedaj še nisem zasledila po trgovinah, je pa kolekcija vseeno že precej časa na tržišču, sem zasledila reklamo na internetu in v revijah že mesece nazaj. Nihrida, v kateri trgovini pa si videla te zadeve?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#100 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 March 2007 - 10:02 AM

Pri nas v Mullerju majo to kolekcijo že precej dolgo časa--kake 2 mesca sigurn... So mi pa ful lepe flaške smile.gif
Dilema, mislš, da bi bli ti šamponi tud za kar hitro mastne lase?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users