Jump to content


Photo

razcepljen las!!!


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#81 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 March 2006 - 02:57 PM

Crna, ti boš bankrotirala danes biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#82 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 March 2006 - 03:01 PM

Sem imela nekaj denarja našparanega, tak da bom za tole še imela. Pol sem pa broke biggrin.gif:D .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#83 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 March 2006 - 03:24 PM

Crna ... maska za suhe lase MORA bit mastna, da jih tudi nahrani. Jo pač daš samo na spodnji 2/3 las, da ne pride na lasišče.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#84 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 March 2006 - 03:31 PM

Na žalost se Keune dobi samo v Millerju, ne? Upam, da bom mela čas it nabavt kej rolleyes.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#85 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 March 2006 - 03:31 PM

Keune se dobi tudi v drogerijah Tuš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#86 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 March 2006 - 03:35 PM

Uuu, to pa je nekaj. Tuki mam en Tuš dost blizu, samo ne vem, če ima kaj založeno drogerijo, bom skočila tja, še enkrat fala! biggrin.gif

Aja še to_ jst sem masko narobe uporabila, namreč dala sem jo po celih laseh do lasišča (sem mislila, da je pač to point maske, da se malo bolj razlikuje od balzama oops.gif oops.gif ). Hehe biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#87 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 March 2006 - 03:37 PM

Jaz, ki imam suho lasišče, maske vmasiram tudi v lasišče ... če se ti lasje bolj mastijo, pa pač daš masko na spodnji 2/3 las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#88 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 March 2006 - 03:03 PM

Samo še eno vprašanje: kaj je razlika med "navadnim" Fitovalovim šamponom in Fitoval proti izpadanju las??? Verjetno moj nasleden nakup (tak da malo kombiniram z Multiviti)... wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#89 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 31 March 2006 - 03:05 PM

Men ta proti izpadanju naredi ful ful suhe lase.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#90 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 March 2006 - 04:15 PM

js morm pohvalit klasove kapljice, ker nimam popolnoma nič razcepljenih konic pa nisem strigla las že več kot pol leta.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#91 darklady

darklady

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 31 March 2006 - 07:55 PM

kaj pa menite glede split ender? tudi jaz imam sicer ful razcepljene konice, pa se jih nikakor ne morem znebit sad.gif že kar nekaj časa uporabljam klas revital in se mi zdi še kar uredu, ampak se razcepljenih konic tako vseen ne da znebit. vem, da bi bila najboljša rešitev striženje, tega pa ravno ne bi rada. pa bi rada vedla, če je ktera že uporabila split ender in če sploh kej pomaga?
  • 0

#92 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 April 2006 - 10:42 AM

kaj pa sploh je to? split ender? da ni to tista babylissova zadevca s katero peles skozi lase kot z likalnikom, in odstrize sam par mm las? ma nevem... biggrin.gif drugace so pa edina resitev da se znebis razcepljenih las (na zalost) --------> SKARJE ermm.gif tisti silikoni, gliskurcki, maske ipd. so pa bolj za preventivo wink.gif smile.gif tko da ce mas fejst razcepljene konice, ti predlagam, da gres k frizerju in mu poves da bi se rada znebila razcepljenih konic, potem te bo pa ze tako postrigel, da bo kul smile.gif pol pa zacni s tistimi preparati, da se ti ne bojo spet cepl wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#93 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2006 - 05:49 PM

ja, *pikica* je lepo povedala:

sprejčki: preventiva
škarje: kurativa

biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#94 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 08 April 2006 - 08:25 PM

Nevem no ... jz skor use za laske uporablam od gliss kur pa mi je use ful dobr blo dozdej . Lase se mi nč ne cepjo pa še usi neki govorijo po čem mi tok lase dišijo laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users