Jump to content


Photo

Študentski boni


  • Please log in to reply
512 replies to this topic

#81 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 May 2006 - 09:10 AM

Ne vem... Sama v Kranju kupujem bone, redko v lj, sam bi si jih pa zdej čez poletje kupila. Kaj so čez celo poletje al kako?
  • 0

#82 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 May 2006 - 09:51 AM

Poleti imajo odprto ponavadi kakšen dan v tednu. Sicer se pa pozanimaj, ali pa pojdi v LJ po bone.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#83 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 20 May 2006 - 07:11 PM

QUOTE(Zasanjana)
Moram pohvaliti Merkator na celovški, Zong Hua na Trubarjevi in pa Al Capone (city park) - čeprav pri večini berem kritike. Jaz sem šla v Al Capone jest s kolegico, kelnar je bil prijazen zelo, res pa je da jaz sem imela vse dobro ker sem jedla pico, juho in sadje (kao sladica), kolegica pa neke torteline al nekaj, so bili pa res kot da bi že dolgo časa stali, taki čudni so bili, tako da v tej restavraciji najboljše da samo pice naročate biggrin.gif


Merkator ma božanske solate!!! pa tut tk ma kr dobro ponudbo! biggrin.gif V Al Capone so pa tut kalamare ful dobre! Pice so baje tut božanske! Natakarji so pa res prjazni!!! In še pjača je zastonj!!! Plus juha plus sladica! biggrin.gif Če nis nekej ful lačen je tut Palačinka fajn! Zadnč so mel ful marvelj (na Trubarjevi) in me kr mineva zdj tja it! ermm.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#84 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 May 2006 - 07:24 PM

QUOTE(Kalypso)

Mene pa zanima za Samsaro, če je že katera jedla tam. Ena sošolka je bila ful razočarana. Ampak ona je že tak izbirčna, zato me zanimajo še druga mnenja.


Jaz sem bla v samsari. Bedno je, ker ni niti i od italjanske. Ne vem kak se sploh lahko imenuje italjanska, če majo samo pice in 4 vrste testenin, pa še to same čudne. rolleyes.gif To je za mene picerija. Pice nisem jedla, mogoče je dobra. Jedla sem neke testenine popražene na maslu al nekaj takega...Ravioli niso bili skuhani (trdi), porcija bedna. Sicer nisem jedla na bon, ker na bon dobiš itak samo pico.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#85 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 11 May 2010 - 11:53 AM

Obujam temo. Letos se namreč tudi sama prehranjujem na bone.


Kakorkoli, kot že vsa perjad po drevesih čivka, daleč največ hodim v Juicebox. Takšna hrana mi pač najbolj odgovarja. Cena bona je zmerna- 2,61€, punce notri pa res ful, ful prijazne in ustrežljive. Z moje strani so sami plusi, torej. Je pa res, da se kakšen veliki jedec od tega ne bi znal najesti. Meni je pa 1A.

Všeč mi je tudi v gostilni La Storia na Linhartovi, cena bona je nekje 3,20€. Postrežba zelo prijazna, sem bila tam že nekajkrat in nisem NIKOLI dobila občutka, da bi imeli študente za kaj manj. Vedno jem meni dnevna juha-solata po izboru iz solatnega bara-sladica. Juhe so mi bile do sedaj vedno zelo okusne, solatni bar mi je pa sploh krasen. Všečno.
  • 0

#86 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 May 2010 - 11:57 AM

Juice box je to malo belo-zeleno čudo na Slovenski, v centru, ne? Nisem vedla, da imajo bone.



Itak na bone skoraj nič ne hodim jest, zgolj 1x tedensko pred predavanji, če res ni druge izbire. Hodim pa v Thai Inn, ker je direkt pred faxom, pa ker mi je ok hrana.


Ponudbe bonov oz. restavracij, ki jih imajo, pa ne poznam. Kot rečeno zato, ker razen, ko je nujno in sem cel dan zdoma ne hodim jest na bone.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#87 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 11 May 2010 - 11:59 AM

Ja, BK, to je ta! Je pa notri precej malo placa, samo 4 mize, tako da jaz večinoma kar za s sabo vzamem.
  • 0

#88 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 May 2010 - 12:02 PM

Kja pa imajo? Sklepam, da brezmesno, a ne, a ne? biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#89 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2010 - 12:05 PM

Hm, jaz hodim v Da Budo, Don Felipe (zakon!), Cantino (obupni kelnarji, ampak to so tud, če nisi na bone), ene dvakrat sem šla še v Penasa (ampak mi je ful zanič tam). Se pa jaz kar hitro naveličam te "eksotike".
-Dobra mi je tud Polna skleda na Brdu (samopostrežna), imajo odličen solatni bar, ogromno izbire, res ni da ni. Je pa mal s poti, če si z avtom je pa super, ker je za parkirat.
-Foculus za pico
-Juicebox za predjed laugh.gif -ne maram pa njihovih sadnih solat, pomaranče majo ful tistega belega gor pa -peške, jabolka so pa prhka in kašasta.
-Enkrat sem šla v La Storio na Kersnikovi-nikoli več, fuuul smrdi po kleti, plesni in svežih barvah, jaz sploh nisem mogla jest.
-Bachus je tud še kar.

Kaj priporočate, da je bolj navadna, domača hrana?
  • 0

#90 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 11 May 2010 - 12:06 PM

BK, dnevno imaš:
2 različna menija z juho, določenim smoothiejem in sladico
1 meni s sadno solato, določenim smoothiejem, sladico

Potem imaš pa še stalni meni, mislim, da je 7 različnih smoothiejev (+ sadna solata, sladica).


Nema mesa. ;)
  • 0

#91 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2010 - 12:09 PM

^^Aja, moram sprobat še meni z juho. Jaz sem bila med prvomajskimi pa je niso mel, so bile samo sadne solate, za sladico pa piškoti (da sem se z enim kokosovim poljubčkom skor zadušila-ful je bil suh. biggrin.gif )
  • 0

#92 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 May 2010 - 12:11 PM

QUOTE(Sinnaia @ 11. 5. 2010 - 13:06) View Post

BK, dnevno imaš:
2 različna menija z juho, določenim smoothiejem in sladico
1 meni s sadno solato, določenim smoothiejem, sladico

Potem imaš pa še stalni meni, mislim, da je 7 različnih smoothiejev (+ sadna solata, sladica).
Nema mesa. ;)

O ej SUPER! Tole bo kot za nalašč med kakimi izpiti. Tnx!


  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#93

  • Guests

Posted 11 May 2010 - 12:37 PM

Daleč najljubši mi je Don Felipe, tudi Penas mi je fajn, še bolj pa Cantina, ampak vedno tista na Rudniku. Tiste v centru ne prenesem, ker mi je vse skupaj tam antipatično sto na uro. Thai Inn pub mi je tudi fajn, Da Buda pa ne. Pa Yldiz Han ima fajn kebab, ostalo me pa ni navdušilo. V Polno skledo se spravljam že celo večnost, sem bila pa enkrat ene tri leta nazaj v Glažuti za Bežigradom, ki ima iste lastnike in zelo podobno ponudbo, pa mi je bilo fajn. Samo žal nikoli nisem ponovila, ker mi je lokacija res neugodna. Tisti Juicebox mi pa zveni bolj kot malica tongue.gif.
  • 0

#94 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 11 May 2010 - 12:41 PM

O, v Glažuti sem bila enkrat in mi je bilo ful okusno, všeč!
  • 0

#95 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 11 May 2010 - 01:34 PM

Men je Juicebox ful všeč, hodim kar pogosto tam, ampak sem ful hitro spet lačna, ker se ne najem lih od sadja in smoothija. biggrin.gif

Drugače pa skor skos hodim v Bachusa, sem ful zadovoljna, postrežba fajn, večina kelnarjev je super, me že poznajo, ker sem stalno tam. Hrana mi je dobra, lepo postrežena.

Vsake tolko cajta grem v Foculus, sem lani večkrat šla, ampak so bolj nagnusno podražal, tko da hodim vsake toliko časa na pico. Ful hitro dobiš, pice so meni ful dobre.

Grem še kdaj v Novi Šanghai, majo samopostrežno. Je pa tam ful gužve, vsi navalijo in grejo tud večkrat iskat, ker si itak lahk sam vzameš kokr češ. biggrin.gif Za jest je ok, jem samo določene stvari, ker sem precej zbirčna, ampak se tud zame kej najde. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#96

  • Guests

Posted 11 May 2010 - 04:44 PM

QUOTE(Plain Jane @ 11. 5. 2010 - 11:05) View Post



Kaj priporočate, da je bolj navadna, domača hrana?


Mrak (center), Kurji tat (Vic), Plecnikov hram (v Krizankah), Pri oljki (BTC).

Stadra ma ful doro vegetarijansko pa vlka ponudba, sam mali plac, pa je treba cakat na mize.

Js zadnje cajte hodim vecinoma v Spar na Vicu, v Hombreta po pico za domov, v B2 alpa dostava B2, ker sem pac na vicu doma in mi je blizu.
Sicer pa se kdaj obcasno Imperio Mexicano, Buf na Brdu, da Buda, Bangkok street, Joe Penas pa Tomato.

ostalega sm se vecinoma navelicala.


Aja, pa laterna, spet Vic, ma dobre pice.
  • 0

#97 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2010 - 05:05 PM

Jaz pa skorajda več ne jem na bone. Tu pa tam pade kak McDonalds ali pa pica v Vivaldiju, pa še to bolj poredko.
  • 0

#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2010 - 05:07 PM




Jaz tudi ne. Še tisto, kar bi lahko, nočem.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83957 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2010 - 05:53 PM



Jaz do zdaj še enega bona nisem kupila. laugh.gif

Čeprav za Juicebox bi ga pa res lahko, ker so sicer kar svinjske cene.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#100 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2010 - 06:43 PM

Hvala izabela!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users