Jump to content


Photo

prometne dogodivščine


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#81 integralee

integralee

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Orange county

Posted 01 December 2007 - 11:58 PM

U bistvu stoji pred kriziscem 10-20m prej takle znak
http://images.google...p...nw=86&prev=

Nevem ... a ne gledas znakov?


  • 0
Feel the powah with integrale ... :) All i need is speed

#82 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13824 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2007 - 01:58 AM

Ja ravno povsod pa tudi niso, v Avstriji jih pa sploh ni!
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#83 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 December 2007 - 02:10 AM

Eh, shit happens.

Mi grejo najbolj na živce prepotentneži ki divje izsiljujejo in se ne ozirajo na neka standardna pravila vožnje.
Ta teden je en v bmwju prehiteval tovornjak in par vozil za njim po levi - čez dvojno črto po Dunajski - s tem je jasno zapeljal na nasprotno vozeči pas. Jst sem pa šla normalno po desni strani in me je tisti manijak skor zbil, ker ni predvidel da sem pa jaz z desnega pasu zavila pred tovornjak. blink.gif

Pa penzionisti so razred zase (jasno, ne vsi). Že parkrat sem mela najbolj kilave izkušnje z njimi, ko sploh ne vejo kako in kaj, očitno pa tud znakov ne prebirajo. Ta teden lih, je en tak vozil po Aškerčevi manj kot 30 km/h huh.gif , na pasu kjer je obvezno zavijanje desno je hotu izsilit in peljat naravnost pa še par takih cvetk. Pa mu blendaš pa ne opazi, ko pa potrobiš ga pa kap rukne parkrat.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#84 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17910 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 11 March 2008 - 08:15 AM

Včeraj na Linhartovi v križišču s Topniško: stojim na pasu za zavijannje levo in smer naravnost. Po desnem pasu, ki je samo za zavijanje na desno me prehiti plav passat ne več kot dva centimetra od mene in se uvrsti pred mene. Na naslednjem križišču je odprl okno in me pričel poučevati o vožnji. Rekel sem mu, da je kreten. Pri nas si folk pravila razlaga na prav poseben način. Tega ni nikjer na svetu.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#85 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 March 2008 - 09:00 PM

Jao mene j danes en tough guy v nekem đipu hotel izsilt pred Zaro v BTCju. Sem bla na takem mestu parkirana da ni šlo najlepše ven, pa še sproti se je blo treba umikat ene parim ki se jim je na smrt mudilo.
In vidim ta avto za sabo (kako ne bi, če je velikosti tanka) ko peljem rikverc in oni že začne trobit ko da bi že dobesedno pol metra zaletela vanj, pa nisem bla nekaj strašno blizu rolleyes.gif. Seveda se je pol še hotel na način, ki ga je danes spoznal tudi Errol biggrin.gif, vsilit predme, pa ni šlo. cool.gif
In taki bojo najpametnejši - pa z mobitelom v roki, z drugo pa vrtet volan, šaltat, se čohat po jajcih in še kaj.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#86 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2008 - 04:37 PM

Nikoli več ne grem v Koper wacko.gif
Sem peljala samo sestre v glasbeno in sm rabla trojno časa. Je totalno nagužvano in pol cest je zaprtih, za povrhu vsega pa so še iz najbolj prometnega križišča iz neznanega razloga izkopali semaforje in zdej tam ne ureja prometa NIHČE, in na vsaki strani so vrste do neskončnosti. In jst sm za povrh še zavijala levo, in kaj sm nardila - ko se mi je po tisočletnem čakanju končno odprla priložnost, da grem, sm malce prehitro speljala in mi je avto seveda CRKNU! In sm zablokirala tam celo križišče, prov na sredini mi je poginu. Mene je blo tako sram, pomojem sm odpeljala rdeča kot paprika.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#87 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 May 2008 - 05:03 PM

Koper je zadnje tedne katastrofa, se strinjam. Jaz ne vem če bojo to kej uredili ali bo tako celo poletje. Zadnjič sem od Supernove do doma rabila 30min (ponavadi 10). Vse je zablokirano, kolone vsepovsod okrog centra in v njem, polovica cest zaprtih, jaz res ne vem kaj se grejo. Hevea katero križišče pa je to? biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#88 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2008 - 05:12 PM

Ma tam pri štadjonu, sploh ni več semaforjev ohmy.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#89 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 May 2008 - 05:51 PM

Naj se pohvalim, da se me v prometu bolj upošteva sedaj, ko imam na tablici LJ in ne več GO. cry.gif

Pa ko plačaš cestnino je neki starina danes flirtal z mano, vprašal me je če mu dam en krog z avtom. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#90 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26464 posts

Posted 17 May 2008 - 08:45 AM

Če se po naši ovinkasti cesti, kjer je omejitev 90, kdo s tablico LJ pelje 40 , mu obvezno divje trobim oops.gif . Pa sej itak več ko 60 je tam že nevarno peljat, ma mi grejo na živce ker so doma vsi tolk zlo pomembni, ko zagledajo ovinek se pa skoraj ustavijo. In ja Kinky iste probleme mam js v Ljubljani, pa mam kr dobre reflekse pri speljevanju in nikjer ne delam gužve, pa mi kar trobijo ker mam pa GO tablico. Zgodilo se mi je celo, da je nekdo skozi rdečo luč peljal in me izsilil in seveda meni trobil, kar pač nisem iz Lj. Me je kar malo strah se po Ljubljani vozit.
  • 0

#91 epitaphium

epitaphium

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 17 May 2008 - 09:56 AM

za 16. r.d. mi je brat oblubu da mi bo dau avto za pelat. parkiru ga je 2 metra desno od ene stare majhne bajtice js sm mogla pa najprej nardit ovink da sm lahko pol normalno pelala. in ka se je zgodil tongue.gif? avto je začeu rukat, js še bol po gasu in se zaletima u tisto bajtico, js pa zlamam kolo na 3 kose tongue.gif od takrt naprej sm se odločla d se prvič usedem na voznikov sedež ko bom mela inštruktorja ob seb smile.gif
  • 0

#92 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 May 2008 - 01:37 PM

laugh.gif

Jaz sem pa že velikokrat tko vozila sama, ampak seveda tko nekje, kjer ni prometa, pa j eše zacuknil malkrat cool.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#93 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17910 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 20 May 2008 - 08:06 AM

Včeraj popoldan na Linhartovi v smeri od žalskega rondoja proti Topniški oz. Dunajski: kolona je bila neprekinjena v obe smeri. Naenkrat iz nasprotne smeri rukne ven kombi in prehiteva kolono po nasprotnem voznem pasu vse do žalskega rondoja. Umikali smo se kot zmešani, da nas ni posnel. Ker kreten, ne moreš verjamit. blink.gif Policija... hmm.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#94

  • Guests

Posted 20 May 2008 - 08:50 AM

Mene pa slovenska mentaliteta voznje sploh ne gane. Mi je se kar vsec glede na to, da sem kar strpen voznik. Trobljenje pa drzno prehitevanje mene ne vrze z tira. Sem se pa enkrat v Italiji skoraj stepel biggrin.gif..(pa ne moji krivdi prosim lepo)..ampak ok. Ko si pac v drugi drzavi ga ne mores lomit vse naokoli kot se tebi v trenutku zazdi ane. Toliko kulture pa imam v sebi.
Med drugim so slabi vozniki no predvsem neolikani tudi v Pragi. Pa kdo bi si mislil za cehe, ja. Je.. ga Tam te taxi vozniki pozdravijo z grobim prehitevanjem z povzdignjenim sredincem cez okno... laugh.gif Jaz sem skoraj krepal od smeha.
  • 0

#95 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17910 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 20 May 2008 - 02:45 PM

Jest sem frišen iz Prage. Kolikor sem videl in doživel promet, je Praga proti Lj/SLO nebeška. Tle res vlada zakon predrznejšega, močnejšega.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#96 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 May 2008 - 09:25 PM

QUOTE(Kinky @ 16. 5. 2008 - 18:51) View Post

Naj se pohvalim, da se me v prometu bolj upošteva sedaj, ko imam na tablici LJ in ne več GO. cry.gif

Pa ko plačaš cestnino je neki starina danes flirtal z mano, vprašal me je če mu dam en krog z avtom. laugh.gif

Da nis lučajno catch v boljšem avtu? wink.gif

Osebno pričakujem daleč najslabšo vožnjo od kakih biznismenov v "nobel" avtih, so še hujši kot kaki "čefurji" v športnih z florescentnimi lučmi (al pa v WV for that matter). Pa tud kaka žena se vmes najdbe, no kar dost, pa veliko jih vozi k kure brez glave (jaz tudi ko nimam pojma kam zavit ermm.gif ).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#97 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27104 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 20 May 2008 - 09:30 PM

QUOTE(Sarah @ 16. 5. 2008 - 18:03) View Post

Koper je zadnje tedne katastrofa, se strinjam. Jaz ne vem če bojo to kej uredili ali bo tako celo poletje. Zadnjič sem od Supernove do doma rabila 30min (ponavadi 10). Vse je zablokirano, kolone vsepovsod okrog centra in v njem, polovica cest zaprtih, jaz res ne vem kaj se grejo. Hevea katero križišče pa je to? biggrin.gif



Iz vseh križišč bojo naredili krožne, da bo kao manj gužve. Hahahah, right, zdej je vse še 3X bolj zaštopano.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#98 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 20 May 2008 - 09:30 PM

Vselej se mi dogaja, da ko stojim pr semaforjih, mi kak tip (star al mlad) maha iz sosednjega avta, včasih skušajo tudi kaj povedat .... Kot da prvič vidijo žensko v avtu, mater.
  • 0

#99 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17910 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 21 May 2008 - 09:16 AM

QUOTE(reddish ancha @ 20. 5. 2008 - 22:30) View Post

vidijo žensko


Mogoče si jim pa tako všeč. Ma ne skrbi, naenkrat bo prišel dan, ko se ti to ne bo več dogajalo... wink.gif

PS: na taisti Linhartovi cesti včeraj popoldan: spet kolona v obeh smereh in iz nasproti vozeče kolone zapelje dostavnik in sublimira. Čez par minut sem ga videl vzporedno z menoj, kako je vozil po pločniku in zavil med stanovanjske bloke. hmm.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#100 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 May 2008 - 08:03 AM

QUOTE(crna @ 20. 5. 2008 - 22:25) View Post

Da nis lučajno catch v boljšem avtu? wink.gif



biggrin.gif

Še ena štorija: včeraj je na avtocesti do LJ bil smeh. Se lepo vozim 110, pa me prehitijo eni mulci, registracija GO, pa mi lepo 'požmigajo' z lučmi. OK, si mislim. Čez nekaj časa prehitim jaz njih, pa spet oni mene, jaz njih (so bili 4 v avtu). Anyway, ta fora se je potem nadaljevala do cestninske postaje v LJ, jaz sem jim vmes še mahala ko sem jih prehitela. Pred cestninsko sem jim dala malo prednosti, jih prehitim spet, in oni se postavijo za mano v vrsto za plačat. In ko sem plačala, sem rekla modelu ki tam dela, naj lepo pozdravi fante ZA mano, ter jim pove, da bom JAZ prva v LJ. biggrin.gif

Na obvoznici so me še enkrat prehiteli in mi full mahali in lupčke pošiljali. Smeh. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users