Jump to content


Photo

Ležišče


  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#81 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25485 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 October 2020 - 09:42 AM

Mislim, da imaš prav, na spletni piše samo poliester, izgleda pa kot plis (velour).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#82 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27220 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 October 2020 - 12:09 PM

Aha, I see. Tezko recem, izgleda BOZANSKO (barva! material! celoten dizajn! 💓), ampak ne vem, koliko bi v resnici bila prakticna, si ne predstavljam spati na tekstilni postelji zaradi prahu in samega ciscenja (imam raje gladke povrsine, ki jih zlahka ocistis). Mislim, da bi se cez leta mestoma tudi znala obrabiti in bi izgledalo sekasto.:hmm:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#83 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 October 2020 - 12:40 PM

Lahko se tudi pretapecira na neki tocki.
Jaz res nimam drugih pomislekov kot tega, da bi se enkrat pac navelicala izgleda.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#84 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25485 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 October 2020 - 09:56 AM

Mislim, da bi bili obraba in naveličanost manj bistveni, če bi bila ta postelja v spalnici na vikendu :) Moj je rekel, da za na morje je pa lahko malo bolj posebno pohištvo, haha. Ful me je presenetil s to izjavo. Kar sva tukaj gledala stvari, je bilo vse oglato in sivo, drugo je bilo vse predivje za njegov okus.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#85 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 November 2020 - 10:09 AM

Kakšna ležišča imajo vaši šolarji? Cenovno mi je sprejemljivo nekje do 200€, seveda raje manj. Par tednov nazaj sem imela že v košarici isto kot je najino, od Hitex, zdaj je pa razprodano v širini 120. Meh...
  • 0

#86 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 29 November 2020 - 10:14 AM

Slovenska postelja mehko žepkasto vzmetenje s snemljivo prevleko. Vzela sva njihov najcenejši model za cca 330 eur (120X200). Vem ne pomagam ti dosti glede na cenovni razpon.
  • 0

#87 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 November 2020 - 10:45 AM

Žepkaste gledam tudi sama ja, se dobijo cenejši...
  • 0

#88 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 01 December 2020 - 11:35 AM

Moj otrok danes končno dobi sobi in posteljo normalne velikosti. Sva mu pa dala delat jogi po meri, iz pene. na eni strani je trši, na drugi mehkejši. Je iz materiala, ki ne potrebuje latoflexa, ker bo imel dvignjeno posteljo in potem letvice ne izgledajo lepo. za ceno ne vem, mi ni hotel povedati, ampak mislim, da je ceneje, kot če bi kupila osnoven dormeo.

Za tak jogi sva se odločila, ker je star 10 let in ima 30 kg. Če se bo čez par let izkazalo, da rabi kaj bojšega, bomo pa takrat menjali.


  • 0

#89 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 December 2020 - 11:40 AM

Ja, saj ni slab predlog, madona. Midva sva ji sedanje lezisce tudi narocila po meri iz pene, v Plama pur in potem še posebej prevleko, pa je za enojno posteljo prislo 100€.
  • 0

#90 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 01 December 2020 - 11:42 AM

To je pa res poceni :o
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#91 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 December 2020 - 11:43 AM

Pa saj je navdna pena, no dve različni pač skupaj zlepljeni.
  • 0

#92 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 December 2020 - 10:08 PM

Ajde, jogi je naročen, ne vem pa, kaj naj s posteljo, kje jo vzet... A počakat še malo, če se odprejo trgovine al naročit jo, ker se itak čaka po več tednov...
  • 0

#93 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 10 December 2020 - 10:20 PM

Jaz bi počakala, se bodo trgovine po novem letu ziher odprle. Še vedno ima lahko za začetek vzmetnico na tleh. Baje bi se naj tudi Ikea v Ljubljani odprla takoj po novem letu oz. po sprostitvi ukrepov.
  • 0

#94 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 December 2020 - 10:30 PM

Ja, se nagibam k temu, da pocakamo na trgovine in drži tudi za vzmetnico na tleh :)
Ikea pa nima nobene postelje v širini 120 cm, če nisem preveč površno pogledala...
  • 0

#95 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 11 December 2020 - 08:06 AM

Aja za 120 pa res nima Ikea postelje. Našima dvema je moj sam naredil okvir za 120 x 200 iz masivnega lesa. Sicer je dvonadstropna postelja, ampak namenoma iz masivnega lesa, da se bo potem samo prerezala po sredini, ko obe dobita svoji sobi v novem stanovanju.


  • 0

#96 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 December 2020 - 01:57 PM

Sem našla SLO proizvajalca Kerles, ki ima dokaj ugodne cene, verjetno bom tam naročila.
  • 0

#97 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 December 2020 - 11:22 AM

Uff, sama sreča, da nisem naročala nove, ker smo dobili krasno posteljo od Alples z letvicami, željenih domenzij, za 30€! Jogi sem vzela pa Hitex s sivko, tako da je bilo vse skupaj 200€.
  • 0

#98 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17186 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2022 - 03:25 PM

Kje naj gledava za dobre jogije, rabiva 2 po 80x200cm in da so takoj/hitro dobavljivi ker ne moreva čakat 2meseca. Žepkasti so boljši kot iz pene, ane?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#99 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2022 - 04:40 PM

Jaz sem šla kar v Dormeo in vprašala, če se da kupit kakšen razstavni eksponat. Rabila sem sicer 90x200. Dobila sem jih po 50% ceni, doma sem jih globinsko očistila in to je to.
  • 0

#100 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18071 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 28 March 2022 - 07:34 AM

Na tem mestu razvidneje objavljam povezavo na trgovino madracev (mormo fejst ahtat, de se nam naša špraha čist ne poferdirba) https://outlet-lezisc.si/


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users