Jump to content


Photo

Homeland


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#81 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 November 2014 - 12:20 PM

:yes: Zakon so!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#82 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 December 2014 - 12:52 AM

How real is Homeland?


  • 1

#83 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2015 - 07:31 PM

Še dva dela sem zadaj, ampak si ne morem kaj, da ne bi pod vtisom delov 7-10 komentirala, da je ta sezona super. Nisem pričakovala, da bodo tako odlično speljali zgodbo v nove tirnice. Brodya niti malo ne pogrešam. 


  • 0

#84 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 March 2015 - 11:39 PM

'Homeland' Plots a Location Shift, Time Jump and Changes for Carrie


  • 0

#85 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 October 2015 - 11:11 AM

Nova sezona je zunaj. Gledate? Komentarji?


  • 0

#86 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 October 2015 - 11:29 AM

Ja. Nehati bi morali snemati ze 2 sezoni nazaj, ker mi na misel ne pride niti ena serija, ki bi se bolj poslabsala.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#87 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 October 2015 - 12:04 PM

Se ne strinjam. Mislim, da je kar precej serij, ki so se po nekaj sezonah bolj poslabšale kot Homeland. Prejšnja sezona se je pričela precej medlo, ampak se je potem kar dobro zaključila. Sicer je bila generalno gledano tudi za moje pojme malenkost slabša kot so bile prejšnje sezone, ampak glede na to, da so fentali glavnega igralca, so dobro speljali zgodbo v nove vode. 

 

Tudi ta sezona se je pričela bolj medlo. Upam, da se kmalu prične zapletat in postane spet zanimiva. 


  • 0

#88 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 October 2015 - 12:41 PM

Kako sem lahko pozabila na True Detective. :lol: :cry:

Ce bi se koncala po 3 sezonah, bi jo v spominu ohranila kot eno najboljsih serij sploh, res je bila vrhunska, tako pa je ena srednja zalost. Pavze imajo pa tudi tako dolge, da sem vmes cisto izgubila interes. Konkretno spremembo bi morali narediti, ampak ne na tak nacin, kot so jo na zacetku 5. sezone; s tem, da so gledalca vrgli v cisto neznano dogajanje, brez vsakega uvoda, navezovanja in prikaza, kaj se je dogajalo prej. Cloveku pol kurca ni vec jasno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#89 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 19 October 2015 - 09:21 AM

Jaz sem gledala 1. sezono, ampak nisem mogla več zdržati zaradi glavne akterke Claire Danes. Na momente sem se bolj mučila kot ne. Prav neokusna je že.

 

2D8D426200000578-0-image-m-18_1445234754


  • 0

#90 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13795 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2015 - 08:42 AM

Se Homeland s 4. sezono pokvari?


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#91 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5069 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2015 - 09:49 AM

Meni je bil vmes že bolj 'meh', 5. sezona mi je pa fantastična, tako da  če mene vprašaš, se ti splača vztrajat.


  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#92 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 February 2017 - 01:29 AM

Spremlja katera aktualno sezono? Komentarji?
  • 0

#93 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 April 2017 - 10:33 PM

A res nobena več ne spremlja Homeland? Meni je aktualna sezona precej všeč. Veliko bolj kot prejšnja.  


  • 0

#94 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5069 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2017 - 07:42 AM

Jaz gledam, ampak sem ostala pri 5. delu, ker se ni bilo casa za kaj vec, je pa tudi meni boljse kot je bilo.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users