Jump to content


Photo

apotheker scheller


  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#81

  • Guests

Posted 03 August 2006 - 08:07 PM

Hvala, Špela. Ja, sem videla, da ima tudi ta tonik, ki ga omejaš, alkohol, ampak nisem bila sigurna, ali je škodljiv ali samo vlažilec. Ja nič, potem pa tule ne bom našla pravega tonika zase ... ermm.gif
  • 0

#82 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30856 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 August 2006 - 01:57 PM

Katerega pa si že poskusila?
Cera di cupra, Garnier, Afrodita s kamilico in zelenim čajem, Diadermine..?
  • 0

#83

  • Guests

Posted 04 August 2006 - 02:26 PM

Od Garniera sem ga imela že pred časom, potem nekaj časa nisem uporabljala tonika, zdaj me je pa prijelo, da bi ga spet.

Kakšen pa je ta od Afrodite? A je v redu?
  • 0

#84 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29015 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2006 - 03:25 PM

QUOTE(Nila)
potem nekaj časa nisem uporabljala tonika


jaz sem ravno zdaj v takem obdobju, ko ne uporabljam tonika, bo kar lepo na zimo počakal, rok uporabe je še daleč od preteka. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#85 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 04 August 2006 - 04:58 PM

[quote="Špela"][quote=Nila]jaz sem ravno zdaj v takem obdobju, ko ne uporabljam tonika, bo kar lepo na zimo počakal, rok uporabe je še daleč od preteka. biggrin.gif[/color]

a je to priporočljivo??
kajti jaz tudi razmišljam v tej smeri, saj se mi koža zelo sveti, masti po Mercator in Garnier toniku...vendar ne vem če je dovolj le da umijem obraz z mullerjevim otroškim gelom za kopanje
  • 0

#86 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30856 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 August 2006 - 05:39 PM

jst imam pa drgač pozimi zelo suho kožo, ampak sedaj poleti mi pa paše po umivanju z gelom Clinians samo še tonik, krema mi je preveč.

Od Afrodite piše, naj bi bil za občutljivo kožo:
Vsebuje bisabolol in pantenol, ki dajeta občutljivi koži izjemno svežino, lep tonus in občutek sproščenosti. Ohranja naravni pH in kožo pomirjeno pripravi za nadaljnjo nego
pa tudi veliko pohval ima na enem drugem forumu.

Ali pa Cera di Cupra je tudi tak univerzalen, ki veliko uporabnicam zelo paše na kožo. smile.gif
  • 0

#87 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 August 2006 - 05:53 PM

QUOTE(_M_)

Ali pa Cera di Cupra je tudi tak univerzalen, ki veliko uporabnicam zelo paše na kožo. smile.gif

Meni na žalost ni sad.gif .
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#88 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29015 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2006 - 07:44 PM

QUOTE(exotica)
a je to priporočljivo??
kajti jaz tudi razmišljam v tej smeri, saj se mi koža zelo sveti, masti po Mercator in Garnier toniku...vendar ne vem če je dovolj le da umijem obraz z mullerjevim otroškim gelom za kopanje


ne vem, če je priporočljivo, ampak vem pa, kaj moji koži paše. wink.gif ne paše ji tonik, ker se vsa svetim po njem in se mi zdi popolnoma odveč. saj dobim s kremo dosti koristnih snovi. nasploh mi poleti paše čimmanj pacat po koži, sploh na obrazu. od neuporabe tonika mi ziher ne bo nič hudega. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#89 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 04 August 2006 - 08:18 PM

[quote=\"Špela\"][quote=exotica] saj dobim s kremo dosti koristnih snovi [/quote]

katero kremo pa uporabljaš??

ja to s svetenjem kože je moj kr velik problem mad.gif
  • 0

#90

  • Guests

Posted 05 August 2006 - 02:38 PM

Moram pohvaliti Čistilni gel iz limonine melise z globinskim delovanjem (za mešano in nečisto kožo). :happy7:

Pa še info: V drogeriji Tuš (ne vem, zdaj po prenovi se drugače imenuje?) je v akciji tisti mineralni gel za umivanje obraza (če katero zanima). ;)
  • 0

#91 devilka

devilka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 133 posts
  • Location:dolenjska, suha krajna
  • Interests:moj fant:) bordanje, žuranje, shopping&kozmetka

Posted 13 August 2006 - 08:48 AM

QUOTE(Nila)
Moram pohvaliti Čistilni gel iz limonine melise z globinskim delovanjem (za mešano in nečisto kožo).  :happy7:


js sm si ga tud ta tedn enkat kupla....mi ga je priporočla prjatelca....in morm res prehvalt, k je fulll fajn....men ponavad ti čistilni geli tok izsušijoooo kožo, de se že kr luščm....tale pa zaenkat še nič...in upam de tud ne bo....sicer mi mal smrdi, apk ok, se bom že navadla.... smile.gif
  • 0

#92 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 13 August 2006 - 09:02 AM

Tud jst sm si ga kupila in tud meni je odličen smile.gif tako mehko, čisto kožo mam biggrin.gif to je moj najboljši gel za umivanje doslej smile.gif
  • 0

#93 devilka

devilka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 133 posts
  • Location:dolenjska, suha krajna
  • Interests:moj fant:) bordanje, žuranje, shopping&kozmetka

Posted 13 August 2006 - 09:04 AM

QUOTE(*petrca*)
to je moj najboljši gel za umivanje doslej  :)


men tud ja....sm jih mela že toook....ampk tale je pa kr the one.... smile.gif smile.gif
  • 0

#94 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30856 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 August 2006 - 12:29 PM

Imajo tud dobre kreme, sem zasledila same pohvale, tudi tistih za okrog oči...
  • 0

#95 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30856 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 August 2006 - 05:11 PM

QUOTE(DiLeMa)

Dnevna Krema Proti Gubam Z Ginsengom In Belim Čajem

Odlična krema, nekoliko bolj mastna, a se izvrstno vpije (tudi moja mešana koža jo super prenaša) in res izjemno navlaži in nahrani kožo, ki je po uporabi zelo mehka in svilnata. Krema je prav tako polna AOK in je nekomedogena. Vsebuje tudi zaščitni faktor.

IPB Image


Dilema, a to vse drži, da je tale kremca tako AOK-tna, nekomedogena, primerna tudi za suho kožo plus tega ima še zaščito pred soncem?
Kako da sem jo do sedaj čisto spregledala.. evil.gif
  • 0

#96

  • Guests

Posted 13 August 2006 - 05:14 PM

Ampak tale je proti gubam ... A ni potem malo "premočna" za kožo, ki se še ne guba? :dontknow:
  • 0

#97 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30856 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 August 2006 - 05:17 PM

Ah, nee, to je marketinška fora... wink.gif važn, da je krema kvalitetna po sestavinah in poleti da ima še zaščito, pa da ti paše na kožo.

Tudi tonik cera di Cupra je kao za zrelo kožo, vsebuje pa tok dobre sestavine, ki pašejo tud na mlado kožo oz. kr na vsako, bi rekla, čeprav sam tonik menda vsaki ne odgovarja.
Je pa v vrhu drugače glede sestavin. smile.gif
  • 0

#98

  • Guests

Posted 13 August 2006 - 05:21 PM

Aha, ok ... Pardon. oops.gif biggrin.gif
  • 0

#99 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 August 2006 - 06:04 PM

-M_, tista krema je res odlična. SAmo nikjer ne najdem pojasnila, ali je tista UV sestavina tudi UVA ali je samo UVB. Tako da si ne upam trditi, da ima dobro UVA zaščito.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#100 Dominika

Dominika

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Kozmetika, branje, izdelava nakita in še kaj....

Posted 14 August 2006 - 07:10 PM

A mi lahko katera pove, koliko ml-terske so nove pakunge? Jaz imam še staro pakungo, kutino in 75 ml. Jaz imam raje manjše pakunge, ker se kremic hitro naveličam. Bi mi najbolj ustrezale recimo 30 ml in seveda temu sorazmerno cenejše, da bi lahko pogosto poskusila kaj novega.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users