Jump to content


Photo

Korzika


  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#81 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 12 May 2023 - 03:51 PM

Max cas je 4,5h. Kampirali bomo,danes sva sla se po sotor in blazine v Decathlon, nekaj stvari si bomo sposodili.
  • 0

#82 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2023 - 06:07 PM

Js tud pravkar rezervirala, 8.-16.6. pa pokombinirali bomo obe liniji trajektov zaradi bolj ugodnega urnika. 190 € je prišlo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#83 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16576 posts
  • Gender:Male

Posted 12 May 2023 - 06:59 PM

Ful ugodno 👍
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#84 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 14 May 2023 - 09:18 AM

Matilda,si mogla pri rezervaciji CF kak podatek o avtomobilu dat?
  • 0

#85 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2023 - 11:22 AM

Ja, znamko in model ter dolžino avtomobila. Nismo pa še vnesli dokumentov, to lahko naknadno (mala še nima osebne 😆)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#86 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 14 May 2023 - 12:05 PM

Tudi za Corsica Ferries, jaz sem samo model obkljukala tam,nic drugega.

Kaj boste sli kaj pogledat?
  • 0

#87 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2023 - 07:38 PM

Hej, nisem ujela tvojega vprašanja. Komaj danes sva se šele usedla in se zmenila, kje bi spali :D
Rezervirali smo nekaj noči v Calviju tole, v malo boljšem kampu ob morju, 116 na noč, a so običajne te cene?
https://camping-calv...t/chalet-spano/

Drugo rezervacijo bi naredili v Proprian-u in nameravamo delati dnevne izlete z obeh lokacij. Nimamo še bolj detajlnega plana ta trenutek :D
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#88 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82984 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 May 2023 - 08:16 PM

Kdaj pa greste? Meni se za mobilno hisico ne zdi tako drago, te so itak zdaj med najdrazjimi vrstami nastanitev.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#89 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 22 May 2023 - 08:28 PM

Baje je pri Calviju fin kamp Le Bodri, je sicer precej ven ampak tik ob zeleznici in gres lahkoz vlakom do Calvija, pa na splosno Calvi je bil meni tak betonski in precej vroc v primerjavi sicer s kampi,ki so bolj v naravi. Ampak to je moja izkusnja. Prav tak ok Propriano je eno bolj obljudenih mest na otoku, ampak ce vam to ustreza je seveda super izhodisce. So pa ceste slabe, poglej malo koliko casa ti vzame izlet 50 km v eno smer. Pri Porte Vecchio je kolegica pohvalila Camping California, to imam napisano. Mi bomo s sotorom in se bomo veckrat selili verjetno.
  • 0

#90 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2023 - 07:55 AM

Zakaj Calvi in Propriano ne bi bili OK izhodišči - ker sta večja kraja in je pač pozidano? Gledala sem, da je okrog prenočišča vse na kupu, kar rabimo, da je zraven bazen in morje. Da bi se z vlakom kaj vozila pa tud ne vidim dodane vrednosti glede na to da bomo s svojim avtom.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#91 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 23 May 2023 - 08:50 AM

Ce vam ustreza je seveda ok, odvisno kaj zelis videt in dozivet si mislim. Vam bo samo z dojencico drugace.

Vi si boste verjetno privoscili kak vecerni sprehod z vozickom po promenadi, jaz dozivim s5 in 3 letnico zivcni zlom med mnozico 🤣
  • 0

#92 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2023 - 09:03 AM

Tako nekako, si mislim :D Saj nimam pojma in nismo še bili, z ozirom na tamalo pa tako razmišljam - da si poskušamo narediti vse čimbolj komot. Sem odprta za predloge.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#93 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 23 May 2023 - 09:24 AM

Ja cist stekam. Potem ti res toplo priporocam se Bonifacio od mest, pa tudi Bastia ni svoh. So pa nerodna mesta za z vozickom, ce imas nosilko jo vzemi za vsak slucaj. Ceprav 17 let nazaj ko sem bila jaz, mi te stvari niso bile pomembne in tudi jaz zdaj braskam po spominu. Mi bomo sli ital bolj v naravo. Pa tudi od kampa ne pricakujem drugega kot parcelo,sanitarije in ogrado okrog,da nam ne hodijo svinje v sotor.
  • 0

#94 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 07 June 2023 - 09:50 AM

Matilda,jutri odrinete? Ste ze spakirani?:)
  • 0

#95 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2023 - 11:23 AM

Danes zvečer, ne še :lol: 🙈 No, na pol. Sebi pa tamali morm še cunje pripravit pa sendviče za na pot. Vozil bo celo pot M. Štartal bomo tako, da imamo 2 uri rezerve. Nisem zaskrbljena in verjamem, da bo vse gladko. Če bi bla, pa itak ne bi koristilo.

Kdaj že greste vi?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#96 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 07 June 2023 - 11:24 AM

V ponedeljek zvecer, v torek ob 8 imamo trajekt. Vstavimo se pri fotru v Ajdovscini,potem pa se cca 2 postanka do Livorna
  • 0

#97 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2023 - 11:31 AM

Aja, potem pa bomo hkrati tam!

Si videla, da za Moby lines je treba bit vsaj 1,5 ure pred odhodom že tam in check-in je samo fizičen, pri CF pa online do 7 dni prej.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#98 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 June 2023 - 01:48 PM

Btw, jutri je pri nas, v Avstriji in ponekod po Nemciji praznik, tako Matilda racunaj da zna bit proti Livornu gneca. Ravno poslusam po radiu, da je na meji z Italijo gneca.
  • 0

#99 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25372 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 07 June 2023 - 03:04 PM

Mirno pot! 🚗
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#100 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 07 June 2023 - 03:57 PM

Ej meni na spletni ko vpišem st.rezervacije,se vedno napise,da je vse urejeno 🤷
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users