Jump to content


Photo

Izkušnje s kvaliteto oblačil


  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#81 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 March 2011 - 03:04 PM


Ok. 50 €, bi rekla.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#82 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2011 - 03:26 PM

woot.gif Sem mislila do so dosti več. Bo treba it kaj pogledat, ko bom v LJ. V CP/BTC-ju je ni ne? hmm.gif
bo treba v center. tongue.gif
  • 0

#83 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 March 2011 - 08:23 PM

Evo, jaz moram "posrat" Intimissimi. PORAZNO.


Kupila sem en precej navaden modrc iz basic linije in je strašno neudoben. Žulijo me kosti spredaj na sredi in ob strani, nekaj me tišči oz. žuli tudi na hrbtnem delu modrca. Tudi sicer se mi zdi bolj neka zanič roba - opore za joške ne nudi nobene, naramnice so smešne, raztegljive kot čigumi, tudi sam material se mi zdi bolj netrpežen (bom pa zares videla šele čez čas). All in all zelo precenjen.

Gate se pa komot primerjajo z enimi, ki sem jih enkrat v nuji kupila v Šparu za pol ceneje. slap.gif



Mislim ... Vedno me zahebe Murphy. down.gif Ko se že odločam kupit npr. modrc za 40€ + ali enega za 15€ -, se ponavadi odločim za cenejšega, ker sem že parkrat gledala oddaje, kjer so dokazovali, da dražja roba ni nič kvalitetnejša kar se tiče trpežnosti. že že, ampak mogoče pa višjo ceno odtehta lih udobje pri nošnji. pinch.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#84 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 March 2011 - 08:27 PM


QUOTE(Braunkopf @ 16. 3. 2011 - 20:23) View Post

opore za joške ne nudi nobene, naramnice so smešne, raztegljive kot čigumi, tudi sam material se mi zdi bolj netrpežen

S tem se pa čisto strinjam. Pa meni so naramnice predolge, pred letom (recimo) mi niso bile.
In nazadnje kupljen modrček se mi je zmuckal po prvem pranju. down.gif

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#85 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 March 2011 - 08:32 PM

Meni so ful smešne te naramnice, res. laugh.gif Sem jih pol doma kr gledala. Me zanima, kaj bo fantova reakcija. Pomoje ga bo hercinfarkt od smeha, ko jih "sproba". biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#86 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 March 2011 - 08:32 PM


Pa saj I. se mi ne zdi nek višek kvalitete, saj so tudi cene nekje povprečne.
Sem pa tudi jaz že opazila raztegljivost naramnic, ja.

Še vedno menim, da ima S. Oliver ene najboljših modrčkov - res so konkretni in delujejo skoraj neuničljivo.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#87 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 March 2011 - 08:35 PM

Jaz sem iskala en čist običan modrc, da paše k enim gatam (po barvi in materialu). Če ne bi blo teh omejitev, bi tudi sama šla kam drugam. Samo ... Sem prebrala ful pohval za I. in sem se pač na suho nategnila. Kot vedno. slap.gif


Mah saj, kolikor imam sreče, bi se tudi neki "topshit" modrc za 105€ na meni razpadel ob prvem nošenju. :=S
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#88 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 March 2011 - 08:39 PM


QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 16. 3. 2011 - 20:32) View Post

Pa saj I. se mi ne zdi nek višek kvalitete, saj so tudi cene nekje povprečne.
Sem pa tudi jaz že opazila raztegljivost naramnic, ja.

Še vedno menim, da ima S. Oliver ene najboljših modrčkov - res so konkretni in delujejo skoraj neuničljivo.



Ja, res je.

Sicer pa naramnice pri I. modrčkih včasih niso bile take, res. Zdaj si jih do konca zategnem, pa še ni dovolj, je skoraj tako, kot če ne bi imela nič gor.
Pa njihove gate (z izjemo boksaric in nekaterih malo večjih navadnih) so meni ekstremno neudobne.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#89 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2011 - 09:27 PM

Spodnjega perila od Intimissimi nimam sploh, ocitno bo ostalo pri tem. : ) Sicer mi je vizualno zelo vsec, samo poskusila nisem pa se nikoli nicesar, niti ne vem zakaj. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#90 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 March 2011 - 09:37 PM


Meni pa zadnje kolekcije niso več tako všeč, malo so se izpeli, se mi zdi.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#91 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 March 2011 - 09:42 PM

Jaz sem do zdaj bila komaj drugič v Intimissimiju. ninja.gif Nasploh mi je redkokateri kos sp. perila všeč, zato zadnje čase pristajam na klasične, nude kose.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#92 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2011 - 02:47 PM

Se strinjam z BK in Jino, naramnice so, razen enem, nikakve, ne nudijo opore. Posledično tudi udobno ni.
Se mi pa zdi da so bili ene 5 let nazaj dosti kvalitetnejši. Res pa je da sem imela manjše joške laugh.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#93 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2013 - 12:10 PM

Ima katera izkušnje z modrci iz C&A? Razmišljam, da bi naslednjega kupila tam. Pa še poceni so. Pri H&M-ovih so mi pri skoraj vseh zgoraj joški lezli ven. Mogoče bi morala probat z večjo košarico. Zadnja 2 imam iz Intimissija in sta mi všeč. Pomoje si že 2 leti nisem kupila novega modrca (če ne štejem 4 športnih in bombažnih brez kosti, za doma).


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#94 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 30 May 2013 - 01:22 PM

Jaz imam ful probleme z modrci, kot praviš ti, zgoraj zlezejo ven :cry:  Pametne modrce dobim edino v New Yorkerju...Kot si napisala, mogoče moraš provati z večjo košarico...Jaz imam po vseh merah 75c, ampak kupit moram 75d, da mi lepo stoji...


  • 0

#95 Bea

Bea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 302 posts
  • Gender:Female
  • Interests:music, animals, travel, books, computers, shopping ;-)

Posted 30 May 2013 - 05:17 PM

jaz si modrce kupujem samo v Lisci ali pa Triumphu. enkrat sem sprobala enega kupljenega v C&A, pa sem mela občutek kot da mi bo vse ven padlo :(


  • 0

#96 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17016 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2013 - 05:26 PM

Imam 2 modrca iz C&A, enega podloženega, za katerega sem kasneje ugotovila, da ful čudno stoji, in 1 nepodloženega, ki je OK.

Pri nekaj modrcih iz H&M-a pa so se pokukale nitke elastina ob straneh ven - obup. Sicer mi ima lepe modrce. Pa povsod pogrešam večjo izbiro bombažnih modrcev.

 

Drugače pa najslabšo kvaliteto oblačil mi ima Zara. Vsaj teh cenejših stvari je večino zanič. Asos je malenkost boljši, H&M tudi.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#97 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2013 - 05:58 PM

Ja, jaz mam en modrc iz Intimissimi, ki je kao prav z večjo košarico, enega pa moje običajne velikosti in mi pri nobenem nič ne leze. Včeraj sem v C&A videla nekaj lepih modelov, tudi bombažnih. Ob priliki bom šla probat.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#98 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3144 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 31 May 2013 - 07:46 PM

Jaz sem zaenkrat zadovoljna z modrcem iz Intimissimija je pa res da ga imam šele kakšna 2 meseca. Poleg tega sem kupila še dva iz Lisce in sem tut zaenkrat super zadovoljna sem pa obupala nad tistimi iz H&M-a, New Yorkerja ipd ker so mi neprestano kosti pogledale ven, material se je raztegnil da žuljenja kosti sploh ne omenjam


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#99 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19769 posts

Posted 04 June 2013 - 07:01 AM

jst imam tri modrce iz tam in z nobenim nisem zadovoljna. Naramnice so mi postale fuuuul predolge, zmuckali so se, kosti so jim ven pogledale, pa jih sploh nisem veliko nosila...


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#100 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 June 2013 - 08:15 AM

Od kod Neytiri? Intimissimi, Lisca, H&M ali New Yorker?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users