Jump to content


Photo

Utrjevalci nohtov


  • Please log in to reply
119 replies to this topic

#81 PANTOmima

PANTOmima

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Location:severna primorska

Posted 01 January 2008 - 01:42 PM


Približno 8 let že uporabljam olje od Jessice PHENOMEN OIL za obnohtno kožico in je kot obljublja ime fenomenalno, navkljub ceni. V steklenički ga je sicer res zelo malo ampak glede na to, da se ga uporablja s kapljalnikom, mi ena steklenička zadostuje skor za celo leto. Uporabljam ga pa 1x na dan, pred spanjem tako, da imam nočen tretma in zjutraj so kožica in nohtki svetleči, nahranjeni in zdravi.
  • 0
The devil is in the detail!

#82 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 March 2008 - 08:39 AM

Jaz imam tudi trenutno nohte po geliranju in sem probala Microcell 2000, ampak so me nohti tako pekli, da nisem zdržala. Sedaj uporabljam od Jessice Restoration in sem zelo zadovoljna z njim.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#83 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2008 - 09:08 PM

Rada bi en res dober nadlak, katerekoli firme, ki se dobi v Sloveniji (internetna prodaja izven Slovenije odpade). Essie, OPI, kaj tretjega?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 March 2008 - 09:24 PM




Essie ali pa ArtDeco.
Revlonov je sicer No. 1, ampak je šel SEVEDA iz prodaje.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 March 2008 - 09:28 PM

FTSE, ti bom enkrat pustila mojega Deborah na sprobo, da vidiš, kako je. Sama ga nimam s čim primerjat.


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#86 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 March 2008 - 09:28 PM






Ok.

Čeprav, če opaziš, da:
- je lak vsaj 3 dni obstojnejši
- je površina nohta manj oz. nič dovzetna za razne odtise
- se lak zelo lepo sveti
je najbrž zelo ok. =)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#87 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2008 - 09:47 PM

Jaz imam zdaj enega ki je kar ok, a lak ful hitro izgubi sijaj in to me razpičuje.
Prej sem imela enega ki mi je bil res ok, a ga ne najdem več (ne morem se pa spomnit a je Dikla, al Mavala, ju stalno mešam), embalažo sem si zapomnila. Mogoče bi ga imel DM.

AD ima dobrega? Zadnjič sem hotela v Milerju ravno pogledat pa sta se ravno ena baba in prodajalka nalimali direkt čez cele lake rolleyes.gif . Bom primerjala še cene z Essie.
Hvala.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#88 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 March 2008 - 09:51 PM




Ja, jaz sem imela od ArtDeco in je zelo kvaliteten, ampak če bi zdaj se odločala, bi probala Essie (kar bo tako kmalu, ko mi zmanjka Revlona).


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#89 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2008 - 10:05 PM

Hmmm, no pa sem v precepu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#90 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 March 2008 - 10:07 PM




Kupi oba. twisted.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#91 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2008 - 10:09 PM

Častiš? yes.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#92 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 March 2008 - 10:18 PM




Ne, vendar te prijazno podpiram. closedeyes.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#93 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2008 - 10:27 PM

STFU FTSE. Essie že čikiram, a majo prevelko ponudbo, and I'm lost all over again. Se bo že razneslo naokrog kaj bom nabavila, forum je majhen.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#94 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 March 2008 - 10:30 PM



QUOTE(crna @ 13. 3. 2008 - 22:27) View Post

STFU FTSE.



laugh.gif


Good to Go od Essie je bojda dober.
Jaz bom naslednjič skoraj ziher kupila tega.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#95 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2008 - 10:32 PM

biggrin.gif Lih sem ga odklikala na Čarodejki, ponavljanka sestavljanka! tongue.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#96 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2008 - 11:12 PM

Je ktera kej sprobavala Essie utrjevalce? Mene ful mika Trillionails, je glih zdej tak naneslo, da nimam več niti enega utrjevalca za nohte (sem vse porabla) in bi nujno potrebovala kakšnega, se mi super obnesejo kot podlak in tudi samostojno za zaščito in nego nohta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#97 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 March 2008 - 06:54 AM


Dej Dilema prosim napiši kakšen keratinske spreje uprabljaš, pa cena... ? Hvala!

Sem ti že postavila tole vprašanje na zs in pa tudi v eni drugi temi, sam odgovora pa ni in ni ....
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#98 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 March 2008 - 08:50 AM

Včeraj zvečer sem se ti spravla odpisovat na ZS, pa je pol pršlo nekaj vmes in sem morala it, tak da ti bom zdej kr tle napisala. Keratinski sprej se dobi na tistem 'otočku' sredi City Centra (pa nasploh sredi teh nakupovalnih središč, tudi Planet Tuš in verjetno BTC in še kje) kjer pač delajo manikuro in sicer mora bit on otoček od firme Manikira. Tam potem rečeš za keratinsko ampulo, ena stane 5€ in jo imaš za kak teden, fajn je pa nardit enomesečno kuro (vsakodnevna uporaba). Ta ampula je majhna, bele barve, gor sam z oranžno piše KERATIN, pa na sprejček je. To potem špricaš en mesec vsak dan na nohte zvečer pred spanjem ter pustiš da se vpije - malo dlje traja, zato res to naredi pred spanjem, da do jutra ne boš več umivala rok. Meni je ful pomagalo, zdej pa tak ne rabim več, ker jemljem Fidival in FidiBiotin in imam super nohte.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#99 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 March 2008 - 08:53 AM

Hvala, Dilema.

Se spomnem, da si enkrat že pisala o tem, a nisem mogla najt kje.
Bom verjetno 2 kupli mami za pokušino kot darilo za materinski dan.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#100 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 March 2008 - 06:56 PM

Hvala Dilema, se je splačalo počakat wink.gif Bom probala še te kapljice.

Jaz bi samo prosila, če lahko tiste, ki imate svoje naravne nohte ful lepe napišete kako ste do lepih nohtov prišle. Kaj ste vse počele in kaj ste dajale na nohte.

Upam, da to že kje ne piše, če pa, se pa opravičujem!
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users