Jump to content


Photo

Maturantska obleka


  • Please log in to reply
2618 replies to this topic

#81 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 03 April 2005 - 06:11 PM

radovedna: fotografije moraš naložiti na kak drug strežnik, preden jih prilepiš na ta forum. Prilepiš lahko v bistvu le spletno povezavo do fotografije.

lp
Damjan
  • 0

#82 radovedna

radovedna

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 03 April 2005 - 06:17 PM

http://www.glasujzam...111254843432974
http://www.glasujzam...111254843432974

ok, glih tak ne znam... tu so linki..
  • 0

#83 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 09:32 PM

Obleka je zelo izzivalna, morda za na maturanca za moje pojme že pretirano. Poleg tega za moje pojme absolutno kvari vse skupaj tista porisanija na hrbtu... prav bode v oči. Nikakor ne paše... bi bil neprimerno boljši nag hrbet.

Drugače pa hvala za slike in brez zamere. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2005 - 09:34 PM

Meni se tudi zdi, da tista pisana čečkarija čisto razbije lep črno - bel kontrast ... oops.gif rolleyes.gif
  • 0

#85 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 09:36 PM

Ja. NIKAKOR ne paše zraven. Pokvari vsako eleganco, poleg tega pa še deluje cheap.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#86 radovedna

radovedna

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 03 April 2005 - 10:12 PM

meni je bilo pač všeč...

jah meni pa NIKAKOR ni všeč klasična obleka na korzet...

mogoče je bilo v živo videt drugače.. ampak bodypainting ne deluje cheap!!!

whatever... 100 ludi 100 čudi
  • 0

#87 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 April 2005 - 10:16 PM

saj pa ni slabo.. mogoče bi lahko bilo malo manjše vse skupaj narisano pa ok.. wink.gif
  • 0

#88 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 10:19 PM

radovedna,

ne bodi užaljena. Slike si nalimala sem gor zato, da bi slišala mnenja. Iskrena mnenja ali pač absolutno pohvale (bodisi iskrene, bodi laži)?!

Meni sama obleka sploh ni slaba, ravno obratno - seksi je (tudo črno/bela kombinacija je moja fejvorit). Napisala sem samo, da je morda že tu mač razgaljena za eno takšno stvar, kot je maturantski ples (se mi zdi, da bejbe v vsej svoji želji pokazat čimveč gole kože pozabljajo na okusnost oz. čut, kam kaj paše).
Kar se pa bodypaintinga tiče pa... hja, ne deluje cheap, če ni cheap. V tvojem primeru v mojih očeh deluje cheap + absolutno se ne sklada z obleko, tudi barvno ne. Prav vse pokvari. Morda bi pasal kakšen minimalističen črn, ampak kot tak pa resnično prav bode v oči... ne paše, pa fertik. Kaj takšnega bi pasalo morda na kakšen načičkan rejv parti k drugačni opravi, nikakor pa ne sem.

Ti si se pa v tem dobro počutila in to je najbolj pomembno.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#89 radovedna

radovedna

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 03 April 2005 - 10:25 PM

saj pravim, da drugače gledamo na vse, ker nam je drugače všeč.. ampak ta roza je bla namensko za kontrast proti črno beli, ker je mel plesalec roza majco....

Lp
  • 0

#90 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 04 April 2005 - 08:42 PM

Nikita007 ===> k bom imela jz maturantsekag te poklicem da skritizeras mojo obelko..vela?! biggrin.gif
  • 0
user posted image

#91 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 April 2005 - 08:49 PM

linky: ha ha ha laugh.gif
  • 0

#92 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 April 2005 - 09:51 PM

QUOTE(LINKY)
Nikita007 ===> k bom imela jz maturantsekag te poklicem da skritizeras mojo obelko..vela?! biggrin.gif

Zmenjeno. biggrin.gif
Ampak... jaz nisem toliko kritizirala same obleke, če si pozorno brala - kot sem že napisala, mi je celo všeč... kritizirala sem porisanijo na hrbtu... ampak sodeč po nezrelih reakcijah nekaterih bi bilo boljše, da bi jo prehvalila (če bi to blo iskreno ali ne, hu kers... glavno, da se hvali) in bi bli vsi veseli in debeli. :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#93 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 05 April 2005 - 05:01 PM

QUOTE(Nikita007)
QUOTE(LINKY)
Nikita007 ===> k bom imela jz maturantsekag te poklicem da skritizeras mojo obelko..vela?! biggrin.gif

Zmenjeno. biggrin.gif
Ampak... jaz nisem toliko kritizirala same obleke, če si pozorno brala - kot sem že napisala, mi je celo všeč... kritizirala sem porisanijo na hrbtu... ampak sodeč po nezrelih reakcijah nekaterih bi bilo boljše, da bi jo prehvalila (če bi to blo iskreno ali ne, hu kers... glavno, da se hvali) in bi bli vsi veseli in debeli. :clown:


jaja sej jz sm te razumela kaj si hotla puvedat...zdis se mi pametna glavca kokr te puznam biggrin.gif :king:
tk, da jz se bom oblekla nasminkala te poklicem ti prides in ocenis, ds vidm kasna bo reakcija..biggrin.gif a je dobr al slabo wink.gif
  • 0
user posted image

#94 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 05 April 2005 - 05:59 PM

linky: nekateri na forumu pa so ful experti za modo.. blink.gif
drži se jih :kermit:
  • 0

#95 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 05 April 2005 - 07:58 PM

QUOTE(pupa)
linky: nekateri na forumu pa so ful experti za modo.. blink.gif
drži se jih :kermit:


jaja sej se jih bom...sej amam rasda, da vsi pokomenterajo..k ce je enmu usec pol je mogoce se komu...biggrin.gif


sam nikita itaq je do mojga maturantskega se dalec cry.gif wink.gif
tko, da bomo vidl wink.gif
  • 0
user posted image

#96 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 07:58 PM

QUOTE(pupa)
linky: nekateri na forumu pa so ful experti za modo.. blink.gif
drži se jih :kermit:

Jejhata, če bi bla moderator, bi te brisala, da bi bilo veselje. Smetiš po forumu, pametnega še nisi napisala praktično nič (koliko te mam srečo opaziti zadnje dni). Jaz te bom kar na ignore dala... se mi zdi škoda reagirati na takšne nebuloze, katere si sposobna sproducirati.
To, da te podaja iskrenega mnenja o eni stvari naredi za eksperta, pa še nisem vedla. :clown: Očitno je res v določenih krogih zaželjeno samo slepo hvaljenje. Pa očitno nekateri ne ločite obleke in porisanije, da vse mečete v isti koš.

Ah, krneki.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#97 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 05 April 2005 - 08:11 PM

nikita:
mogoče pa si ti tista ki smeti po forumu ? ne vem sploh kdo je rekel da moraš na vsako mojo besedo svoje komentarčke dajat.. rolleyes.gif ne vem v čem je sploh problem: rekla sem da so eni na forumu experti za modo in se jih naj drži.. te je to mogoče ujezilo ? samo predlog je bil :tongue: in ne tebi namenjen... wink.gif
  • 0

#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 08:18 PM

V bistvu si ti tista, ki laziš za mano in veleumno sikaš vsepovsod.
No, pa mislim, da sva se res vse pomenile ja. Kar se tiče iz moje strani, sva končali.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 05 April 2005 - 08:29 PM

pa kar se tice iz moje strani tut...men je zlo zou, da sm nacela temo ...oprosite oops.gif cry.gif
  • 0
user posted image

#100 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 06 April 2005 - 01:40 PM

Punce zadnjikrat opozarjam lepo vas prosim ne se kregat ce kaj imate opravite po PM,ker bom prisiljena temo zaklenit,to pa mi ni ravno v veselje.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users