Jump to content


Photo

Sanjska ženska


  • Please log in to reply
455 replies to this topic

#81 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 09 April 2005 - 02:09 PM

Jaz pa včeraj nisem gledala sanjske ženske, pa opažam da sem ful zamudila. Kaj pa je naredila Ediju?
Aja, pa pridružujem se vsem tistim, ki jim je Andrej Š. simpatičen, men je tud. tongue.gif
  • 0

#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 April 2005 - 02:41 PM

Hm, če bi malo prebrala poste, bi vse zvedla, ampak še enkrat, površinsko: z Edijem sta šla na zmenek. Na večerji ga je začela morit s temami o pianistih, umetnosti in šahu. Sama o tem ni znala povedat absolutno nič (no, tam o pianistih se je enako blamirala, kot Edi... čeprav so si vsi zapomnili samo bogega Edija, kateri je sicer tudi deloval blazno nezanimivo). Nato se je pa vstala in nezrelo spizdila iz zmenka. Na koncu pa njega kao obsojala, da je odšel 'iz oddaje', ob njeno nezrelo obnašanje na zmenku se pa noben ni obregnil.
Če bi jaz bla Edi, bi začela v njo vrtat s vprašanji o športu in fiziki... ker sem ziher, da pojma ne bi imela o tem, bi jo napizdila, kako je bedna in nerazgledana in vsekakor prva odšla od mize.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 09 April 2005 - 02:49 PM

Pa ko je odsla mu je dala 5 min.za razmislek potem pa sploh nazaj ni prisla vec,kaksna kura,ce igra sanjsko zensko naj izpelje vsaj do konca tako kot je treba.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 April 2005 - 02:53 PM

Hja, ali je pa bil Edi le žrtveno jagnje?! Namreč, vsi fantje so bili za to plačani in je najbrž v pogodbah pisalo marsikaj...
Vse, da se pritegne publika... :=)
Blo bi ful dobro, če bi vsi fantje zavrnili tiste rožice, katere jim naduto podeljuje.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 09 April 2005 - 03:25 PM

No comment glede Miše, men je totalno out. Groza, kak se je obnašala včeraj!!! rolleyes.gif

Miša je nekaj sračkala in vlekla za nos mojga kolega Zorana, ki je bil zatrapan vanjo, in jo vedno sprejel nazaj, češ, da se bosta učila skupaj (tudi Zoran študira pravo)...bla bla. Full je bil naiven, ampak pol je prišel k sebi in jo skenslal. Upam,da za vedno. Men je totalno osladna, umetna ženska. Antipatična. Toliko, kolikor mi je bila na začetku še vizualno tu pa tam simpatična, je zdaj vse pokvarila z njenim umetnim nasmehom, pogledom in ko odpre usta..groza. :thumbdown:
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#86 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 09 April 2005 - 04:08 PM

Men je bila tudi vcerajsna reakcija cisto mimo. Cist se mi je zasrala, prav bedna, razvajena kokos.
Pa takih je na nasem faksu tako in tako veliko laugh.gif laugh.gif Ze zato, ker pri 25 studira v 2.letniku izredno na MB, je najbrz po njeno boga za jajca prjela laugh.gif
Pa njen plan - izpadt intelktualno z verzi in pianisti ( o katerih nima pojma), se ni odnesel. Bljek.
Pol pa se tista vprasanja, kaj bi lahko on njej ponudil, kao da nej se pohvali s tem, kaj bi jo naucil...vse lepo in prav, ampak urosu je pa potem pritrdila izjavo, ko je rekel, da mu je bedno se pohvalit pred puncami in tako dalje.

Dragan pa ni bil v njenem ozjem izboru baje na koncu. Se dobro, ga bo kaksna bolj simpaticna dobila laugh.gif
  • 0

#87 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 09 April 2005 - 04:10 PM

Evo pa se tole prekopirano iz enega drugega foruma:

"No, pa da še to povem(mal novičk) :dons dobim en MMS, pa najpri tko pogledam k mi ni blo čis jasn kdo je ta tip na fotki, sicer mi je bil mal znan ampk...(pa še precej dobr je zgledu ).Pol pa pokličem teto(k mi je to poslala)pa jo vprašam kdo je to.Pa mi pove da je Dragan iz Sanjske ž. men spet nč jasn in mi pol razloži da sta ga s fantom srečala(in ona ga je nakonc kr slikala ) v Sparu in da so se tm neki pogovarjal, in je povedu, da on ni favorit in da nj bi Miša zdej neki z Urošem mela .Pol ga je pa še vprašala, kk se pa nemu kej zdi Miša, da njej je zlo tko simpatična pol ji je pa on reku, da bo prot koncu oddaje zihr mnenje spremenila !aja, pa še to je povedu da edin Grega je tut v "real" življenju res tak, kokr je pred kamero, pa da je biu un Zoki obupn, da nikol ni iz sobe šou in tko..."
  • 0

#88 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 09 April 2005 - 04:57 PM

upam da bi kdaj srečala to žensko in bi ji rekla IPB Image ....
predvsem nevem za koga je ona sanjska....
raje sm mala, debela, grda, mozolasta, v žakl oblečena a poštena in drugačna kakeršna sm...kakor da bi bla v njeni koži....
pa če se že uči teme za oddajo naj se jih vsaj nauči...in naj nemaltratira moške ker ona ni čist nč bolj razgledana od njih....
mrššš IPB Image

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#89 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2005 - 05:44 PM

A je Andrej tisti s špegli? Meni je bil tud najbolj simpatičen, sam se mi je čist zameril po tistem ovohavanju kao njenih hlačk včeraj... mislim bljak.

Vrh komedije mi je bilo pa ko so dal Kristančiča pred kamero komentirat laugh.gif sem pričakovala, da bo kuharica kot naslednja imela kej za povedat...

Jaz mislim da jo je Edi mal živciral že v avtu, ker je kar nekaj nakladal o njeni božanskosti, pri čemer jo sploh resno ne pozna. Pa tisto poljubljanje - kaj je tipom, ki mislijo da lahko na prvem zmenku posegajo v osebni prostor?! No, po moje je mal tečna postala in mu začela težit wink.gif sicer pa bi jo rada videla kako se ona pogovarja o Ljermontovu na svoji zmenkih... trapa.
  • 0

#90 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 09 April 2005 - 07:06 PM

Ja ja tocno tisti je Andrej z ocali. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#91 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29026 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 April 2005 - 10:57 AM

[quote=Katrin]Pa tisto poljubljanje - kaj je tipom, ki mislijo da lahko na prvem zmenku posegajo v osebni prostor

mislim, okej, jaz se poljubljam na prvem zmenku in mi to ni poseganje v moj osebni prostor. razen seveda, če mi je kdo zoprn, potem mi je pač smotano sploh bit tam in raje karseda hitro poberem šila in kopita .... smile.gif je pa res, da nism bla nikol na sanjski ženski, tko, da o tem ne morem kaj dost rečt .... laugh.gif
  • 0

#92 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 April 2005 - 12:48 PM

Saj je ni prav poljubil, ampak ji dal lupčka na lička, če sem dobro vidla.
Tisto je pa blo ja, ko je oni kelnar al whatever začel komentirati... :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#93 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 April 2005 - 02:40 PM

Hehe... tale smajli, ki popeni mi je tak dober... smile.gif (od Kim). Res je tečna. IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#94 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 10 April 2005 - 02:54 PM

QUOTE(sonchika)
Hehe... tale smajli, ki popeni mi je tak dober... smile.gif (od Kim). Res je tečna. IPB Image


kadu je tečn ? IPB Image jst al una IPB Image
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#95 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 10 April 2005 - 02:58 PM

Ne, ne Kim ni tecna!IPB ImageVerjetno je sonchika mislila na Miso!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#96 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 10 April 2005 - 03:01 PM

IPB Image
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#97 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 April 2005 - 03:01 PM

Miša.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#98 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 10 April 2005 - 03:26 PM

IPB Image
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#99 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 10 April 2005 - 03:28 PM

Kim kaj naj bi to pomenilo?IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#100 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 10 April 2005 - 03:31 PM

khe...hja ne...sej jst sm vedla de misl Mišo ane...sam tko sej veš...treba mal ego nafilat IPB Image
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users