Jump to content


Photo

Rože


  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#81 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27094 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 October 2006 - 06:26 PM

ooo jst mam tudi to v sobi laugh.gif
je majhen lonček v eni taki stekleni vazici, okoli pa v različnih plasteh barvni pesek.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#82 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 November 2006 - 11:30 PM

Evo naš orjaški kaktus in naša mačka biggrin.gif

IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#83 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2006 - 09:41 PM

Enkratna slika biggrin.gif kakšen kaktus, čestitke biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2006 - 09:46 PM

QUOTE(cvetkolinka @ 28. 10. 2006 - 18:17) View Post

kalanhoja, da je to, je rekla mami laugh.gif


Tale stavek, ne morm pomagat - za popizdit mi je smešen, sploh se ne morem nehat smejat. Men se zdi, da se mi je poslabšal. Ne vem zaka mi je tak fakin' smešno, mogoče zarad res bebavga imena rože. Pa tak si stavek hecn obrnala. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#85 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14839 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 13 November 2006 - 09:55 PM

: ) Skrbim za literarno dopolnilo, meni osebno malo na Voranca sliči, nevem zakaj. A ni nekaj o kalanhojah pisal... Aja, ne, solzice. ;) laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#86 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2006 - 10:22 PM

Meni so tudi umetne rože všeč, če niso to kaki ogromni okrancljani plastični šopki tisočerih farb. Imam umetne tulipane, tak mali rumeni šopek, imajo take mehke listke iz tkanine in so prav lepi, taki živo rumeni.

IPB Image

Od daleč bi lahk človek reku, da so naravni (če ne bi bli oni peclji spodi tak retarded narjeni), kar se pa ne bi dalo rečt za ono ogromno pikasto marjetico. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#87 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 13 November 2006 - 10:24 PM

Ful so dobre...hehe,zakon so.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2006 - 11:45 PM

Te so mi tudi všeč, pa so umetne ... ampak so take minimalistične.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2006 - 09:30 AM

A ona velika marjetica ni naravna???? hmm.gif

Ja zelo so lepe te bele.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#90 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2006 - 11:34 AM

QUOTE(Dragica @ 14. 11. 2006 - 9:30) View Post

A ona velika marjetica ni naravna???? hmm.gif


Ne ... sej vem, šokantno. huh.gif


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2006 - 09:38 PM

Moj novi šopek rožic, cvetki so narejeni iz lesa ... ful mi je všeč. happy.gif wub.gif

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 November 2006 - 09:50 AM

Ta roža, ki jo imamo že nevemkoliko let se mi je vedno zdela tako smešna. Pa ko cveti, njeni cvetovi blazno smrdijo.
IPB Image
  • 0

#93 amikadeja

amikadeja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 271 posts

Posted 17 November 2006 - 10:10 PM

Tole od Kalypso je pa taščin jezik, ne?

Mi smo ga mel, pa je čist znoru, se je tko razmnožila rožca, da je vse teglce raznesl (popokal so) in smo se je komi znebil...baje se ji nikakor ne morš zamert wink.gif .
Cvetke smo pa zmeri takoj poščipal stran...
  • 0

#94 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 November 2006 - 01:01 PM

Ja mislim, da je taščin jezik ja.
  • 0

#95 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3168 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 November 2006 - 06:12 PM

QUOTE(DiLeMa @ 14. 11. 2006 - 13:34) View Post

Ne ... sej vem, šokantno. huh.gif


waaaw blink.gif A to si sama naredla?
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#96 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 November 2006 - 06:24 PM

Ktero zdej? Oni tulipani rumeni so kupljeni, te oranžne lesene rožice tudi, tisto ogromno plišasto marjetico mi je pa fant enkrat prinesel. laugh.gif Na žalost nisem tolk spretna, da bi sama kej izdelala. sad.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#97 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3168 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 November 2006 - 07:56 PM

opa, očitno sm citirala narobni post oops.gif Drugač sm pa mislla lesene rožice
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#98 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 March 2007 - 04:32 PM

IPB ImageIPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB ImageIPB Image


IPB ImageIPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB ImageIPB Image



In še nekaj šopkov in aranžmajev iz rožic:
IPB ImageIPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB ImageIPB Image

IPB ImageIPB ImageIPB Image
IPB Image

  • 0

#99 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25768 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2007 - 04:48 PM

Jst sem pa zbirala kaktuse... sem jih mela že preko 25, potem je pa mami enkrat pozimi pozabila zimski vrt zapret (in ravno tisto noč je bilo -20°C) pa so skor vsi mrčal. Ene 6 jih je še ostalo... sad.gif
  • 0

#100 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 March 2007 - 06:21 PM

Jaz si zdaj preurejam sobo, pa bi mela 3 bonsaie.

Kje jih morem imet ?. A so lahko na okenski polici ? ( Ker nevem če morajo biti na svetlobi ali ne oops.gif )

Kolikokrat jih morem zalivat ?

Kje bi se jih dalo kupiti && kolikšna je cena ?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users