Jump to content


Photo

Sesalniki


  • Please log in to reply
233 replies to this topic

#81 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3505 posts
  • Gender:Male

Posted 08 April 2019 - 09:48 AM

jaz imam Vorwerka...še staaaaari model, pa ga ne menjam. Po tolikih časih še vedno dela kot je treba. Če bi imela denar, bi si seveda kupila novejši model, sam mi ta še vedno odlično služi. Jaz imam rada, da je celoten sesalec v roki oz si ga zapasam na ramo, ko sesam stene, ne pa da za sabo vlečem mašino, kot je pri večini modelov. Sem sicer alergik na pršice in me zato ti nastavki za sesanje tepiha (imam še enega v dnevni, ki se ga ne morem rešit dokler ne menjamo ploščic, ter notranji predpražnik) trenutno rešujejo. Isto je z nastavkom za sesanje vzmetnic. To je pri meni nuja.

 

Meni robotski ne pridejo v upoštev, ker imam po stanovanju polno pragov in stopnic, bi ga pa verjetno uporabljala zgolj za čas, ko sem v službi. V pričo mene ne bi smel bit prižgan, ker bi mi živce pobral, sploh pa še ne zdaj, ko tamala pušča igrače po tleh. Zanimivo, da me robotska kosilnica pa ne moti :) No, razen ko pride ružit po spalnično okno ravno v času popoldanskega spanja :D


  • 0

#82 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17017 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2019 - 10:24 AM

Boljši robotski sesalniki bi gotovo morali imeti vgrajene senzorje.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#83 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27079 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 April 2019 - 11:21 AM

Nama je vceraj crknil, krasno. :lol: Vidim, da je tekla beseda o aktualnem Lidlovem, ampak se nama zdi cisto prevelik. Rabila bi nekaj prakticnega, majhnega in mocnega do 100€, a to sploh obstaja? :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#84 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16559 posts
  • Gender:Male

Posted 08 April 2019 - 11:45 AM

O Lidlovem rocnem smo se pogovarjale (to je cisto majhen za v roke). Ti isces robotskega, klasicnega, rocnega...?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#85 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27079 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 April 2019 - 03:30 PM

Ajaaaa, o rocnem. Jaz sem mislila, da o klasicnem, enega sem videla v katalogu, pa je zgledal res ogromen. Najraje bi klasicnega, robot glede na razporeditev vsega v stanovanju ne pride v postev (pa fun fact, sosedov pes je imel prebavne motnje in ni prisel do svojega wc-ja in je potrebo opravil v enem kotu in je robot potem to razmazal po vsej hisi... jih je pricakalo presenecenje, ko so prisli domov, jaz bi znorela :lol: ), s tem rocnim hodit okoli in sesat kot notredamski zvonar tudi ni najbolj mikavno.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#86 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26075 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2019 - 03:49 PM

(pa fun fact, sosedov pes je imel prebavne motnje in ni prisel do svojega wc-ja in je potrebo opravil v enem kotu in je robot potem to razmazal po vsej hisi... jih je pricakalo presenecenje, ko so prisli domov...)

Uffffff :ninja:

Drugače ročni baterijski je za spotoma na hitro posesat, meni se ne da vsakič ta velikega sesalca vlačiti ven, da bi pa kar pustila sprotne nezgode do naslednjega generalnega sesanja pa tudi ne gre, ker pač sesamo, ko imamo čas, voljo ipd., naključno torej.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#87 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82896 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2019 - 03:55 PM

To sem pa ze veckrat slisala. 💩😅
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#88 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3149 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 April 2019 - 01:14 PM

Midva imava Samsung easy in sva zelo zadovoljna, želela sva manjši sesalec, katerega ti ni problem ven zvleči tudi, če je samo kakšna malenkost za posesat (pri nas doma smo imela enega megalomanskega vodnega in se na koncu nobenemu ni dalo ukvarjati z razstavljanjem in čiščenjem tako, da smo na koncu raje pometli).

 

Imamo tudi kar veliko stopnišče tako, da tega lepo primeš v roke, ker je lahek in velik plus nama je ta ciklonski filter na ročaju, ki ujame lase in večje smetke, kar se tiče prahu itd tako, da vrečko sploh ne vem kdaj sva na zadnje zamenjala.

 

Pa fant je alergik in nima nobenega problema kljub temu, da ima vrečko.

 

sesalec.png


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#89 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2019 - 01:28 PM

Jaz pa imam Gorenje z vodnim filtrom in sem zelo zadovoljna
  • 0

#90 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30839 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 April 2019 - 01:50 PM

Mayckica, koliko je približno cena za ta Samsung?


  • 0

#91 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16559 posts
  • Gender:Male

Posted 09 April 2019 - 02:56 PM

Jaz imam Rowenta ciklonskega pa ni bil 100 (prej 70). Meni je dober.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#92 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3149 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 April 2019 - 09:33 AM

_M_ midva sva ga kupovala cca 6 let nazaj, mislim da je bil okrog 80€, ni bil pretirano drag
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#93 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82896 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2020 - 01:49 PM

In, zadovoljna? Kako ga prenašata O. in L.? :)

 

Prvi vtis glede robota je super. Učinkovito posesa in pomije tudi vse kote in pasje dlake(!), se ne zatika ob pohištvo, edino po pomivanju gladkih ploščic ostanejo sledi. Zaenkrat porabi za sesanje spodnjega nadstropja 50 min, ker mora poskenirat vsak cm, ampak ima tak algoritem, da bo zdaj vsakič hitrejši. Izbirala sva med tem in Xiaomi in se odločila za tega, ker naj bi delal manj napak in bolj robusten je, kvalitetnejše izdelave, Xiaomi pa baje še malo boljše pomiva. Upravlja se preko tel. aplikacije. Če te ni doma, je edini minus to, da moraš pred sesanjem odstranit krpo in je spet vstavit pred mokrim čiščenjem.

Lars se ga ful boji, danes je renčal nanj, Oliver ima pa prepoved približevanja. :D Takoj ko ga je videl, je začel tolči po njem in plezat gor. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#94 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16559 posts
  • Gender:Male

Posted 07 February 2020 - 02:37 PM

Saj je Xiaomi to.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#95 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82896 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2020 - 02:50 PM

Aja, nisem vedela. Izbirala sva med tem in Xiaomi Viomi V2 Pro.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#96 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16559 posts
  • Gender:Male

Posted 07 February 2020 - 02:55 PM

Ja, samo najbrz novejsi in boljsi modeli. Imas se osnovnejse, Mijia ipd. Koliko sta pa dala? 400?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#97 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82896 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2020 - 03:04 PM

Ja, 409 s poštnino.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#98 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25337 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 07 February 2020 - 03:39 PM

Podgana, kako imaš ti to vse naštudirano :D Jaz si se za tiste stvari, ki jih tedensko kupujem v supermarketu, ne uspem zapomnit, ha.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#99 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16559 posts
  • Gender:Male

Posted 07 February 2020 - 03:43 PM

Ma, Xiaomi je "moja" firma. Saj sem ze pisala, da so moje nakupovalne navade nekje med amerisko gospodinjo, ki arhivira kupone, in penzionistom :D Malo iz nuje, malo iz navade.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#100 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26075 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2020 - 05:59 PM

Podgana, kako imaš ti to vse naštudirano :D Jaz si se za tiste stvari, ki jih tedensko kupujem v supermarketu, ne uspem zapomnit, ha.


My thoughts xactly. : ))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users