Jump to content


Photo

Prigode in nezgode naših ljubljenčkov


  • Please log in to reply
267 replies to this topic

#81 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 October 2008 - 08:33 PM

Ha ha, ful dobr.



Nam pa Oka beži skozi vrata na hodnik. In to prav strateško, da je ne moreš ujet. Mat ji že grozi "z batinami".
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2008 - 08:45 PM

QUOTE(Frida @ 13. 10. 2008 - 21:27) View Post
Ja jest lohk povem, da je Minka včeraj pojedla enga ubogega ptička in njegovo perje in ostale ostanke izbljuvala direkt po moji šipi.


Bljak, packa mala. IPB Image

Našo lahko cele dneve samo opazuješ in se smeješ. Danes je laufala za žogo, gledala nazaj, pa se je v vrata tak zaletela, da je na hrbet padla. Ampak se pri vsem tem tak obnaša, kot da ni nič, se takoj ustane in laufa navdušeno naprej. ;-)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 October 2008 - 08:56 PM

Boga biggrin.gif , se je takoj pobrala pa šla naprej, kot da nič ni blo.

Ej a vi jo kej ven peljete?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2008 - 09:25 PM



Ja, jo peljemo ven (ko je bla mlada, je bila vsak dan zunaj ... zdaj, ko je že stara in hitro opeša, ne več tako pogosto ... zdaj pa je sploh dobila prepoved se kaj naprezat), predvsem k naši hiši in potem tam hodi naokoli po travi, v mladosti ;-) je ogromno preletala. Čeprav ni glih rada zunaj zadnja leta, čez 5 minut rata sitna in bi rada kar nekam šla. Najrajši je doma, na svojem teritoriju, se mi zdi. ;-)

Včasih se tak kam rukne, da ornk zabobni in me resno zaskrbi ... ona pa kot da ni nič. laugh.gif





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 16 October 2008 - 01:28 PM

Naš maček je že bolj star in gluh. Njegova navada je, da zjutraj in čez dan lovi sonce, da se greje. Tako ima posebne ''strateške točke'' kamor se postavi ob določenem času, ko pa tam ni več sonca se pa prestavi drugam.

Njegova gluhost je včasih prav ovira, ker se uleže sredi dvorišča in moram zmeraj paziti, če sem v avtu, da ga ne povozim, ker sliši res samo z sprednje strani, če se mu pritihotapiš z hrbta te zlepa ne opazi. Enkrat sem parkirala zraven njega (kak meter stran), ugasnem motor avta, maček pa je šele takrat dojel da je avto zraven in se je revež prav ustrašil. laugh.gif
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#86 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17909 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 17 October 2008 - 07:57 AM

Kar sledi, šele bo zgodba: včeraj na večerji s frendi je počila novica, da bojo pri enem od frendov dali tiča stran (oddali), zato, da bodo imeli mačka. V nekem zavetišču na Vrhniki že imajo ogledanega dlakavca, jutri ga grejo iskat, tako da je stvar zelo konkretna. Vnela se je debata, kako bo mačku ime. Eden je govoril čez drugega in ko je pogovor dosegel vrhunec, sem posegle vmes s predlogom, naj bo mačku ime Abelard. Moj predlog je požel enoglasno navdušenje, za nagrado sem fasal dobro havanko, proglasili so me za mačkovega botra. cool.gif Upam, da mačka ne bodo kastrirali na enak način kot so Abelarda. wink.gif PS A je kastracija nujna? hmm.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#87 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10795 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2008 - 08:08 AM

Nujna ni, je pa fajn, da se mačka kastrira. Na ta način se ne morejo širit spolno prenosljive bolezni, maček ne prizvaja novih potomcev, ki jih je v mačjem svetu čist preveč... Če bi se to upoštevalo, bi bial zavetišča precej manj nabasana...
  • 0

#88 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17909 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 17 October 2008 - 08:39 AM

Ja, Frida. Moje vprašanje je bilo bolj... Pri včerajsšnjem pogovoru (eni drugi frendi bojo v zavetišču vzeli psa), so oboji povedali, da sedaj v zavetišču zelo težko dobiš žvirco, ker malone sproti dobijo domeka. To velja vsaj za zavetišče na Vrhniki, od koder bo prišel maček. Zanimivo.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#89 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2008 - 08:50 AM

pa saj to je super
  • 0

#90 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10795 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2008 - 08:54 AM

Ja, samo v zavetiščih je največji naval dvakrat na leto, ko so mladički... tiste, ki pa dlje časa ostanejo pa uspavajo. Govorim za mačke.
  • 0

#91 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 October 2008 - 09:15 AM

Dvomim da res tako hitro grejo, ker je kolegica ene tri tedne nazaj klicala tja, če bi vzela dva mladička, pa so rekli, da so polni.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#92 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17909 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 27 October 2008 - 01:16 PM

Na žalost moram spet poročat o exitusu. Moji sosedje na morju, Triestini, so moral uspavat Billyja (nemški ovčarček, ki sem mu poleti nosil kosti od fiorentinov). Mu ni bilo več pomoči. sad.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#93 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 October 2008 - 03:12 PM

Viš, ti kot dobrosrčen prijatelj, bi jim lahko pripeljam novega kužata iz zavetišča, ob kaki posebni priliki.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#94 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 November 2008 - 09:20 PM

Mami je včeraj pekla štrudle, dva jabolčna in dva sirova. Ker sta se nam prejšnjič mačka talno sprehajala po štrudlih, ki smo jih pustili pokrite na "kredenci", smo jih tokrat spravili v pečico.
Pečica je bila odprta le pri vrhu.

In hudiča sta ponoči nekako odprla pečico, pa ven zvlekla par narezanih kosov štrudla. Zjutraj so bli pa zmazki po celi kuhinji biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#95 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 November 2008 - 09:32 PM

Haha, noro ej!

Naša je pa kradla čokoladne napolitanke, k so ble v dnevni sobi na klubski mizi. In je hodila iz spalnice k je pr mami spala na vsake 10 minut v dnevno eno pojest, mami se je pa čudla zakaj Rina skoz gor pa dol skače... pa je kmal pogruntala- oz. pogruntala je k je zavohala da ji iz gobčka ful po čokoladi diši.
Ful so požrešne te naše male kosmatule.

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#96 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 November 2008 - 09:44 PM

Naša hodi lizat kekse ali pecivo, če ga pustimo odkritega na elementu. Ne grize, nič, samo liže. Tako da ne bi niti vedli, da je kaj počela, če je ne bi zraven dobili.
  • 0

#97 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 November 2008 - 12:20 AM

Te keske se potem ponudi gostu? biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2008 - 01:08 AM

QUOTE(crna @ 1. 11. 2008 - 21:20) View Post
In hudiča sta ponoči nekako odprla pečico, pa ven zvlekla par narezanih kosov štrudla. Zjutraj so bli pa zmazki po celi kuhinji biggrin.gif .


Bwahaha. IPB Image

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 November 2008 - 01:23 AM

Crna, odvisn kok nam je gost všeč twisted.gif laugh.gif Lol
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#100 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 November 2008 - 11:22 AM

Ne, ti keksi potem lutajo samo še v smeti. tongue.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users