Jump to content


Photo

Avtošola in inštruktorji


  • Please log in to reply
542 replies to this topic

#81 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 May 2007 - 09:02 AM

Nič nič narobe, samo vozit ne znate! biggrin.gif biggrin.gif

Jaz imam majhen avto - rdeč Clio 1.2, star je 14 let, ampak ga je prej mama vozila od doma do šole (2 km), tako da je precej dobro ohranjen! Avto dobro poznam in lahko rečem, da ga obvladam (vse vrste parkiranja, se razume), znam odreagirati v situacijah - pač praksa. Sem pa opazila kako nisem spoštovala v prometu v LJ ker imam majno formulico pa GO na tablici. Folk me izsiljuje in - si lahko mislite - celo trobi! smile.gif Potem pa en teden vozim fantov 'tank' (ZX - ne maram ga) s tablico CE in mi ljudje celo prednost dajo! hmm.gif

smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#82 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15464 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2007 - 09:41 AM

Kinky a je tvoj fant iz Celja?
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#83 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 May 2007 - 12:54 PM

hmm.gif Hmm, o čem že govori ta tema? Aja točno, avtošole. wink.gif
  • 0

#84 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 May 2007 - 02:41 PM

QUOTE(Dragica @ 24. 5. 2007 - 10:41)  

Kinky a je tvoj fant iz Celja?

Blizu. Ločica ob Savinji wink.gif OK, no more OT!



  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#85 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2007 - 03:29 PM

Ravnokar sm se prvič pripeljala domov v našem avtu :thumbsup: Bilo je uspešno, čeprav morda malce bolj dolgotrajno kot pri bolj izkušenem vozniku, zraven mene pa je sedela mama in me vso pot zalagala z modrimi nasveti tipa "dej v drugo" in "če hočeš zavit, vključi žmigovc, da bojo ljudje vedli, kam greš". Nasplošno pa yay, uspevam smile.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#86 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 May 2007 - 10:08 PM

QUOTE(Hevea @ 24. 5. 2007 - 16:29)  

zraven mene pa je sedela mama in me vso pot zalagala z modrimi nasveti tipa "dej v drugo" in "če hočeš zavit, vključi žmigovc, da bojo ljudje vedli, kam greš". Nasplošno pa yay, uspevam smile.gif


Tole mene še čaka, me namreč v kratkem čaka izpit. Nič kaj se ne veselim teh nasvetov. laugh.gif

Kar se pa tiče vklapljanja žmigavcev, se pa zaboga totalno strinjam! tongue.gif Najbolj me znervira, ko na stranski čakam, da pridem na glavno, pa fura po glavni samo še en avto, zadaj prazno, js ga čakam, ker je pač že čisto blizu, da pride mimo mene, potem pa brez žmigavca tik pred zdajci zavije nekam v eno drugo ulico čisto zraven ali pa celo v tisto, v kateri jaz čakam ... če bi mel žmigavc, bi lahko js že zdavnaj šla, porkaš madoniš prekle za kurnk jebela cesta tristo kosmatih medvedov nezaslišano!!! Pa pri krožnih me to tudi moti ... a je tko težko frcnat s častitljivo roko, da se užge ta klinčev žmigavc?!

Ok, sem se olajšala. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#87 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2007 - 10:13 PM

Haha, ti se ne bi razumela z mojim očetom, on je zelo šparoven kar se žmigovcov tiče biggrin.gif Drugače pa menim da je mama dojela da obvladam avto in se zdej lepo in ponosno sama prevažam naokoli smile.gif

Pa srečno z izpitom!


Jst si morem pa zdej eno večjo denarnico kupit, da mi stoji vozniška noter smile.gif Lallalala
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 May 2007 - 10:15 PM

Ma večina voznikov (sploh onih bolj izkušenih) je zelo šparovnih z žmigavci, kar je meni bedarija. To je taka stvar, ki jo res nardiš samo z migljajem prsta in ne zahteva nobenega napora, lahko pa full olajša vožnjo soudeležencem v prometu. Ampak kultura v prometu je itak na nuli, as we all know. Sej če si na neki totalno prazni cesti, je res nepotrebno žmigavc uklapljat, ampak v centru mesta se mi pa to zdi totalna nuja in tudi uvidevno oz. kulturno početje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3495 posts
  • Gender:Male

Posted 30 May 2007 - 10:25 PM

Odnos z inštruktorjem je zelo pomemben. Jaz sem si tapravega izbrala po nasvetih kolegov. Se mi je zdelo, kot da mi misli bere. Mela sma same ubitačne debate med vožnjo in sem vozila zelo sproščeno. Na sami izpitni vožnji pa se je non stop hecal z ocenjevalcem, pa o nekih vinogradih je govoril tak da sem se skoz režala, medtem ko mi je v stopalu dobesedno utripalo od straha.

Kar se pa tiče staršev. To je šele bil strah prvič vozit avto in celo familijo na pijačo po opravljenem izpitu. Če mi v avtošoli ni avto crkno al pa sem namesto v prvo dala v tretjo na klancu, se mi je to pač moglo zgodlo ko je oče sedel zraven mene. laugh.gif Se zgodi.
  • 0

#90 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 08:41 AM

Jaz sem pa včeraj vozla mojo najdaljšo vožnjo. Juhu biggrin.gif Prepelajala sem se od Kopra do Ljubljane in vse je šlo lepo dokler nismo prišli k semaforju v Lj in nisem mela pojma na kiri pas morem it, ker nisem vedal na kiri strani je Vič. Zato sem se modro dala na sredino, čez par sekund pa mati zgrunta, da moram it za 2 pasa bolj na desno. Eh sej so me pol prijaznno spustili smile.gif hehe
ahda hočem še omenit, da če lepo prehitevam 3 kamjone na avtocesti in vozim mimo njih 130 ne vidim potrebe, da mi se DIREKT za rit zalepi avto (tako, da lahko vidim voznika v nosnice!) in se čudi zakaj sem počasna.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#91 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 05:13 PM

Uuu do Ljubljane si šla blink.gif Haha, mar bi še bolj upočasnila, naj nesramnež malo počaka twisted.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#92 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2007 - 06:22 PM

QUOTE(redkvica @ 31. 5. 2007 - 9:41)  
hočem še omenit, da če lepo prehitevam 3 kamjone na avtocesti in vozim mimo njih 130 ne vidim potrebe, da mi se DIREKT za rit zalepi avto (tako, da lahko vidim voznika v nosnice!) in se čudi zakaj sem počasna.

Ouu yeah, to obožujem. Oz. sem oboževala, ko sem mela še mojo Škodiko in ni šla več kot 160km/h oz. 170km/h v grabo, hoho. V glavnem, povprečno sem jo tišala 140km/h in nemalokrat se mi je zgodilo, da ko sem več tovornjakov prehitevala, se mi je kero prepotentno teslo zalimalo na rit. Včasih mi je celo kdo blendal in trobil. Tega ne razumem. In kam bi se jaz naj njemu umaknila, lepo prosim? Na levo, v ograjo? Ali na desno, v tovornjaka? Ali pač ne bi smela nikoli na levi pas nikogar prehitevat, ker pač nimam Merđota? In ko dobro ve, da se mu bom že umaknila na desni pas, ko bom prehitela in se mu trenutno ne morem nikamor umakniti in da avto več ne gre (pa tudi, če bi šel, ne vem, zakaj bi ga mogla zaj goniti do daske zaradi enega kretena). No, glavno, da si kasneje on podaljša k., ko me prehiti... potem pa po možnosti upočasni na 120km/h, da bi ga skoraj lahko jaz prehitela. Ampak to se je seveda dogajalo samo takrat, ko sem mela Škodo. Začuda se, ko sem se vozila v dobrih avtih, to ni dogajalo. Zanimivo, a ne...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#93 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 06:27 PM

očitno bom mogla en fancy šmensy super kul avto kupit, da bom lahko vozla brez, da mi ljudje težijo hmm.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#94 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 31 May 2007 - 09:45 PM

jenna, kaj pa voziš?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#95 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 01 June 2007 - 09:05 AM

QUOTE(redkvica @ 31. 5. 2007 - 9:41)  

ahda hočem še omenit, da če lepo prehitevam 3 kamjone na avtocesti in vozim mimo njih 130 ne vidim potrebe, da mi se DIREKT za rit zalepi avto (tako, da lahko vidim voznika v nosnice!) in se čudi zakaj sem počasna.


mnja... sj to je še kul, če je vmes vsaj mal razlike, sam eni se ti pa res dobesedno nalepjo, sploh na avtocesti bemti ej kam nj pa grem, če tovornjak prehtevam? skoz ograjo pa na drug pas al kaj... mislm adijo ej dry.gif
pa uno z žmigavci se čist strinjam, de ga vklopš vsaj tok de se vid de nekm zaviješ al pa menjaš pas, čeprov ga eni vklopjo šele tik predn zavijejo (tud jst včas oops.gif) in ti to skor nič ne korist
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#96 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17836 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 June 2007 - 01:56 PM

Hehehe, dekleta, se počasi privajate na folkloro na naših cestah, kaaaaj?
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#97 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 June 2007 - 07:47 PM

QUOTE(DiLeMa @ 30. 5. 2007 - 23:15)  

Ma večina voznikov (sploh onih bolj izkušenih) je zelo šparovnih z žmigavci, kar je meni bedarija. To je taka stvar, ki jo res nardiš samo z migljajem prsta in ne zahteva nobenega napora, lahko pa full olajša vožnjo soudeležencem v prometu. Ampak kultura v prometu je itak na nuli, as we all know. Sej če si na neki totalno prazni cesti, je res nepotrebno žmigavc uklapljat, ampak v centru mesta se mi pa to zdi totalna nuja in tudi uvidevno oz. kulturno početje.


se strinjam. pa tud ce je samo pesec k caka pr prehodu za pesce zravn krizisca ... k da je res tak problem zmigovc dat.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#98 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 June 2007 - 08:22 PM

QUOTE(DiLeMa @ 30. 5. 2007 - 23:15)  

Ma večina voznikov (sploh onih bolj izkušenih) je zelo šparovnih z žmigavci, kar je meni bedarija.

Izkušeni my ass, to so tisti kreteni, ki se še niso fino butnili, pa se bodo kmalu ...

  • 0

#99 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 June 2007 - 02:40 PM

ima mogoce kdo pole za cpp 2006? nujno rabim (ugotovila, da mam tastare pole, v sredo pa izpit ... cry.gif).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#100 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 June 2007 - 03:04 PM

Jst mam neki, se mi zdi ... grem pogledat.

_______________________________________________________________


Daaaa, imam. In to nedotanknjene, nič ni gor rešeno, ker se nism glih pridno učila in sm šele po opravljenejm izpitu CPP ugotovila, da jih dejansko imam. Sicer pa h kteri avtošoli pa hodiš? Vsaka dobra AŠ ti je to dolžna dat zastonj, meni so tudi oni dali (čeprav sm pol pozabla oops.gif laugh.gif ).

Imam torej 15 pol z rešitvami, letnik 2006 (slika spodaj). Ti lahko jutri sendam, pošlji mi naslov na ZS in bo pošiljka v soboto dopoldne pri tebi. Pa ne se sekirat, ker ni težko.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users