Jump to content


Photo

Vsa vprašanja v zvezi z gradnjo in urejanjem doma


  • Please log in to reply
1378 replies to this topic

#81 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 September 2012 - 11:50 AM

O, zakon, ful dobro slišat kakšno informacijo iz prve roke.
Mi lahko poveš, kako je pa z globino umivalnikov, ker sem nekje brala, da so precej plitki?
  • 0

#82 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 11:53 AM

Mene pa zanima bolj to kako se čisti, ker je iz neke plastike? Mama pravi, da to ni fajn, men se pa zdi, da bi morala tehnologija iz 80ih precej napredovati in da ni panike :D
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#83 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 12:00 PM

umivalniki so različni. jaz imam klasičnega keramičnega, ki je globlji kot tisti iz plastike/umetnega materiala.
evo, takole imamo:
Posted Image
Posted Image
  • 0

#84 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 September 2012 - 12:07 PM

Super, ful dobro, pa si tudi umivalnike kupila v Ikei?
  • 0

#85 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 12:09 PM

seveda. mislim, da je tale kombinacija: http://www.ikea.com/...ucts/S29903452/
  • 0

#86 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 12:16 PM

Super je! in ceneje bo kot sem mislila :) v italiji je še malenkost ceneje
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#87 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 12:20 PM

jaz sem res zadovoljna. ko so lansirali to linijo sem ob vstopu v ikeo zatulila, da to bom imela. ker sva ravno planirala prenovo, mi tale blok ni šel iz glave. in ob izbiranju kopalnice mi ni bilo nič všeč. če mi je že bilo kaj všeč, je bilo božjastno drago pa še tko veliko, da bi morala prestavit kopalnico v dnevno sobo. je treba vedet, da ima moja kopalnica 1,25 m v širino (ampak imam vseeno, tuš kabino, banjo, dvojni umivalnik, wc, pa še pralni in sušilni stroj).
  • 0

#88 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 12:36 PM

Jaz bom banjo butnila ven, ker je v niši(moram biti v banji, ko jo čistim), noben od naju pa se ne mara kopat. Za v dvoje pa je premajhna-preverjeno :D
Imam pa bide.
Potem imaš vse postavljeno kot v vagonu?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#89 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 12:41 PM

ja, vse imam kot v vagonu. ampak je ok. to je staro stanovanje, ki smo ga popolnoma prenovili. moja želja je bila, da bi imela banjo (prav pride za kopanje tamalega), dvojni umivalninik (ni hujšega kot prerivanje ob jutranjem pranju zob v zgodnjem jutru, ko se ti mudi) in še tuš kabino. arhitektka je vse odlično splanirala, ker je bila koplnica že prej tako ozka. samo podaljšali smo je, ker je bil prej pred kopalnico hodnik. ni šlo drugače in je to optimum. no, če bi bila omejitev nebo, bi imela večjo kopalnico (in nekog, ki bi jo čistil).
  • 0

#90 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2012 - 01:20 PM

Si predstavljam. Je super, če lahko uresničiš svoje želje.
Jaz bom tisto luknjo od banje izkoristila za stvari kot so sesalec, čistila, likarlna deska itd. Naštimam ji manjša vrata in bo!
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#91 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26425 posts

Posted 21 September 2012 - 03:53 PM

Fino slišat komentar nekoga, ki zadevo ima :). Zdaj naj se samo še dela nekoliko hitreje premaknejo in je :). Naslednji teden dobila ta veliko okno za v dnevno :)
  • 0

#92 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 September 2012 - 07:25 PM

Jaz sem šla danes naročit ploščice za po bivanjskem delu, za kopalniške sem pa v Merkurju izvedela, da naj ravno te barve, kot sem jo želela, ne bi bilo več v prodaji :shock: ampak sem malo skeptična in bom vsekakor v ponedeljek preverila direktno v Gorenju.

Hehe, nama je tudi dvojni umivalnik obvezen pogoj in kopalnica je dovolj dolga, da lahko noter postaviva tistega večjega s 4 predali spodaj.
  • 0

#93 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 September 2012 - 07:42 AM

...je treba vedet, da ima moja kopalnica 1,25 m v širino (ampak imam vseeno, tuš kabino, banjo, dvojni umivalnik, wc, pa še pralni in sušilni stroj).


supergirl, a potem imaš to vse nekako ob eni steni ali kako? Ti umivalniki so globoki 50 cm če se ne motim, a ne?
  • 0

#94 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2012 - 11:48 AM

ja, vse imam postavljeno ob steno. kopalnica je res kot vagon, ampak svetla (ima dve okni) in svojevrstno zanimiva. sicer so pa slike v ustrezni temi.
  • 0

#95 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 October 2012 - 11:19 AM

Supergirl, po skoraj polurnem brskanju sem zadnjič našla tvoje slike kopalnice! :thumbup:
Jaz imam glede najine kopalnice malo mešane občutke, ker je tudi dolga in ozka, ampak zdej so mi že v dveh salonih, kamor sem šla povpraševat za izris in ploščice rekli, da je ful dobra in bo super funkcionalna. :w00t2:
Po tleh bodo take oranžne ploščice:
Posted Image
stenske pa kombinacija kot je spodaj na sliki, s to razliko, da bodo bež ploščice navadne, brez teh rožic noter.
Posted Image

Vse te 3 ploščice so iz istega programa drugače, zadnja slika kaže nerealen odtenek, pretemen.
Rečeno mi je bilo, da gre za ukinjen program, nazadnje mi jih bo uspelo dobiti iz Gorenjevega skladišča in delno iz Merkurja, pa še po bistveno ugodnejši ceni (-30%)
  • 0

#96 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 06 October 2012 - 12:23 PM

Meni niso všeč...:S
  • 0

#97 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 06 October 2012 - 09:45 PM

_M_ mislim, da imava midva iste talne ploščice :D
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#98 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 October 2012 - 07:57 AM

Aja? Gorenje Zebrano so, 33x33 cm; dej povej, če so kul oz kako je z vidnostjo umazanije :lol:
  • 0

#99 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27077 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 07 October 2012 - 09:45 AM

Meni niso všeč...:S

Meni tudi ne, nič ne sodi skupaj, te rožice asocirajo na vrtec, tuš je ful lep, lepe linije, ga vidim v eni minimalistični clean kopalnici, in potem tiste ploščice neke čudne barve, ki jo že 2 dni sušam definirati, neka sprana rdečkasto-oranžno-opečnato-rjavkasta. Meni se zdi malo mimo, da nekdo že v štartu gradi hišo, ki izgleda, kot da je zgrajena iz nekih skupaj zmetanih ostankov iz nekih drugih gradenj starejšega datuma. Pa brez zamere.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#100 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 October 2012 - 09:54 AM

Halo, to je ena naključna slika, ni to moja kopalnica, saj sem napisala, da so na prvi sliki relevantne samo talne ploščice, nič drugega.
Moj izbor ploščic je čist lepa zaključena celota, saj gre za eno linijo oz program. Videla sem jih tud v živo in meni so pač najbolj všeč.
Itak ni blo vprašanje, če vam je všeč :evilgrin:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users