Jump to content


Photo

Razna vprašanja glede prehranjevanja!


  • Please log in to reply
4882 replies to this topic

#81 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 25 October 2007 - 11:35 PM


Ali pa grisini al kako se klicejo te sezamove palcke (se dajo dobit v vec okusih).
Podobno so eni kruhki, obrocki.. ma veliko je oblik pa vse na podoben nacin.

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#82 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 26 October 2007 - 03:08 PM

Hvala vam punce.
  • 0

#83 Pupa

Pupa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 28 October 2007 - 11:33 AM

Kaj pa kakšni piškoti/rezine ki preveč ne redijo??? smile.gif Frutabele sem se že malo naveličala.
  • 0

#84 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 October 2007 - 11:50 AM


Grandcereale.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#85 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 October 2007 - 01:31 PM

Frutabela je sam cukr.
  • 0

#86 saska

saska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 388 posts
  • Location:velenje, ljubljana

Posted 28 October 2007 - 10:05 PM

doma bom nardila mehiško kosilo pa to....pa bi rada zravn nardila un sir ko ga npr. dobiš ko greš jest v cantino al pa joe penas al pa na mehiški pici (cheddar sir). a ma mogoč kera kako idejo kk ga naj stopim, a naj dam še kaj zravn, da bo pasal zravn tortilj? a se ga da kupit u lj? hvala biggrin.gif
  • 0
Popijem štirideset kav na dan, da sem lahko buden in mislim, mislim, mislim, kako premagati tirane in idiote.
Voltaire

#87 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2007 - 11:47 PM

Misiš tisti pekoči ali sirovo salso?
Če misliš salso ti lahko napišem recept.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#88 saska

saska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 388 posts
  • Location:velenje, ljubljana

Posted 29 October 2007 - 04:38 PM

ne ne pekoči. tist ko je tako rumeno hmm.gif oops.gif vseen bi te pa prosla če mi lahka napišeš recept, škodit ne more thumbup.gif
  • 0
Popijem štirideset kav na dan, da sem lahko buden in mislim, mislim, mislim, kako premagati tirane in idiote.
Voltaire

#89 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 30 October 2007 - 07:38 PM

ti verjetno misliš nacho sir, ne? jaz žal ne bem, kje se ga dobi. verjetno pa ga ni težko najt, če se malo potrudiš.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#90 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 October 2007 - 11:02 PM

QUOTE(saska @ 28. 10. 2007 - 22:05) View Post
a se ga da kupit u lj? hvala biggrin.gif

Taki sir se da kupiti, je v taki pločevinki (kot so npr. kompoti), gor piše Nacho, jaz sem ga vidla v Šparu, Mercatorju, pa še kje najbrž, pa ne samo v Lj. Je pa tam pri mehiških rečeh!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#91 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 30 October 2007 - 11:06 PM

Una zelena omaka je se boljsa. Gvatemala al neki.
  • 0

#92 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 October 2007 - 11:09 PM

Ja, seveda je Guatemala, LOL.

Guacamole je, in meni je nagravžna! down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#93 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 October 2007 - 11:29 PM



Ja, tale iz avokada zna biti malokrat dobra. Jaz sem jo samo enkrat nekje jedla, ki je bla za vseh 10 oblizniti. Ona, ki je za kupiti, je pa precej švoh.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#94 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2007 - 11:38 PM

Ampak a ni nacho pekoč?
Meni tudi guacamole ni všeč, sem ga še sama delala in mi je bruh.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#95 saska

saska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 388 posts
  • Location:velenje, ljubljana

Posted 31 October 2007 - 11:50 AM

ok...vse lepo in prav. ampak men so te kuplene omake naravnost ogabne in ta kao nacho omaka iz špara in ne vem ka se sploh ne more primerjat s tistim sirom ko ga dobiš v cantini al pa na mehiški pici...uglavnem zravn mehiške hrane.pa še polno škodljivih snovi ma v seb, razni modificirani škrobi in tako.

sem ugotovila da se da cheddar sir kupit v maksiju (jupi!) pa najdla sm recept na netu smile.gif. tk da bom js to use sama nardila, ker mi trgovinske omake niso dobre.
  • 0
Popijem štirideset kav na dan, da sem lahko buden in mislim, mislim, mislim, kako premagati tirane in idiote.
Voltaire

#96 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2007 - 01:19 PM

Cheddar sir imajo tudi v sparu.
Bi ti že napisala recept ampak ima fant mehiško kuharco in ga ne dobi zadnji dan na telefon. Bom ti pa napislala. Vem, pa da je ful simple tale salsa.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#97 saska

saska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 388 posts
  • Location:velenje, ljubljana

Posted 31 October 2007 - 06:57 PM

pr nas (u velenju) u sparu ga nimajo, zato sm ga poiskala v lj:). no hvala ti smile.gif se že veselim
  • 0
Popijem štirideset kav na dan, da sem lahko buden in mislim, mislim, mislim, kako premagati tirane in idiote.
Voltaire

#98

  • Guests

Posted 31 October 2007 - 07:46 PM

QUOTE(saska @ 31. 10. 2007 - 13:50) View Post

ok...vse lepo in prav. ampak men so te kuplene omake naravnost ogabne in ta kao nacho omaka iz špara in ne vem ka se sploh ne more primerjat s tistim sirom ko ga dobiš v cantini al pa na mehiški pici.


Da se kupit identicen nacho sir, kot ga dobis v mehiski, in sicer je v plocevinki, mislim da ga je 400gr noter, ne vem pa tocno, od kere firme je. Je pa taka rjava nalepka gor pa pise nacho cheese. Hladen je precej gost, ko ga zagrejes pa se kar stece.. Resno, tega uporabljajo vsi, ampak to ni sirova omaka, ampak zgolj sir. V Vecjih supermarketih ga ponavadi majo, pa ne pri mehiskih stvareh ampak med ostalimi plocevinkami. V Leclercu sem ga ze vidla, pa v tavelkem mercatorju tut...


Aja, saj je ze Jenna napisala. slap.gif
  • 0

#99 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2007 - 10:06 PM

je fant kar skeniral recept, ta spodnji je pravi:

Attached Files


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#100 saska

saska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 388 posts
  • Location:velenje, ljubljana

Posted 02 November 2007 - 09:11 AM

Frčica: hvala ti smile.gif
  • 0
Popijem štirideset kav na dan, da sem lahko buden in mislim, mislim, mislim, kako premagati tirane in idiote.
Voltaire




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users