Jump to content


Photo

Koncerti


  • Please log in to reply
2373 replies to this topic

#81 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 10:45 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 November 2007 - 10:51 PM

QUOTE(Adriane @ 26. 11. 2007 - 22:19) View Post
JENNA, greš?!!!

Nameravala sem, ker bo bojda precej boljše - bodo imeli zbor zraven, pa v živo igrali (veliko stvari je blo na prejšnjem koncertu posnetih) in to svoje najboljše komade, ampak sem se odločila za Eroiko s simfoniki v CDju (za oboje mi finančno ne znese, ja, smo siromaki).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 10:59 PM

Kje si pa za vse te stvari čula?!
Ne bo zbora, razen lanskih nastopajočih. Ono s playbackom se mi tudi zdi bolj baba babi rekla varijanta.

Ah, pol pa nč! closedeyes.gif Spet boš zamudla vrhunski koncert s še bolj vrhunsko udeležbo gostov closedeyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 November 2007 - 11:05 PM


A. mi je povedal. Kje je pa on to čul, pa ne vem. Glede posnetarij - inštrumente, pa še kaj, so imeli posneto. Sicer se ne spomnim točno, ampak A. pa se.
Jaz se zadnje čase kulturno udejstvujem in se ne udeležujem več kričečih, hašišarskih srečanj. closedeyes.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 11:11 PM

Hašišarskih! Phh! Kaj misliš, da se hodim tja zakajat? Draga moja, prvič, tega sploh ne počnem, drugič, sem tam zaradi glaZbe closedeyes.gif

In zato, da lahko sem na Lepa-si limam slike ter ti delam lušte closedeyes.gif

A. nima pojma closedeyes.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#86 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2007 - 11:15 PM

QUOTE(eve @ 26. 11. 2007 - 18:31) View Post

Adriane, Kinky, ful sta lepi wub.gif Drugega niti ne bom komentirala, ker ne poznam te muzike. biggrin.gif



Zelo lušni, pa ful fotogenični.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#87 Comorra

Comorra

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts

Posted 26 November 2007 - 11:15 PM

QUOTE(Jenna @ 26. 11. 2007 - 23:05) View Post

A. mi je povedal. Kje je pa on to čul, pa ne vem. Glede posnetarij - inštrumente, pa še kaj, so imeli posneto. Sicer se ne spomnim točno, ampak A. pa se.
Jaz se zadnje čase kulturno udejstvujem in se ne udeležujem več kričečih, hašišarskih srečanj. closedeyes.gif


Jenna a ti si tudi zacela hodit v gledalisca, na kulturna srecanja in opere? smile.gif Welcome to the club... biggrin.gif
  • 0

#88 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 November 2007 - 11:16 PM




Tudi jaz sem, kot strašno brihten in dovzeten človek, slišala stvari, katerih ni bilo na odru, tak da bodi tiho, se ne spoznaš. Najbrž ti nisi čula, ker si bila okajena. closedeyes.gif
In prosim lepo... temu ti praviš glazba? GLAZBA? Napadel me je huronski smeh. closedeyes.gif
Jaz grem, kot prava kulturnica in nasploh finoča, v CD, med petitne obiskovalce, v posebni večerni toaleti. Ti pa bodi tam v zanikrniji, pfej! closedeyes.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#89 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 11:23 PM

QUOTE(Dragica @ 26. 11. 2007 - 23:15) View Post

Zelo lušni, pa ful fotogenični.

Naju je Kinky sfotošopala do nerazpoznavnosti. Saj veš kako je, ko si enkrat slaven. Pol moraš nosit sončna očala, da te ne prepoznajo, meni pa nobena ne pašejo! closedeyes.gif


QUOTE(Jenna @ 26. 11. 2007 - 23:16) View Post

Tudi jaz sem, kot strašno brihten in dovzeten človek, slišala stvari, katerih ni bilo na odru, tak da bodi tiho, se ne spoznaš. Najbrž ti nisi čula, ker si bila okajena. closedeyes.gif
Ah, šadap! Talk to the hand! closedeyes.gif
QUOTE
In prosim lepo... temu ti praviš glazba? GLAZBA? Napadel me je huronski smeh. closedeyes.gif

Tako, tako. GlaZba, ja! Gdo si ti ki mi prawish da se motm?!?!?!. ...........g'reti0đager closedeyes.gif
QUOTE
Jaz grem, kot prava kulturnica in nasploh finoča, v CD, med petitne obiskovalce, v posebni večerni toaleti. Ti pa bodi tam v zanikrniji, pfej! closedeyes.gif
Preveva me ponos in napuh, da sem tvoja prijatlca closedeyes.gif Saj se te bom lahko kmalu dotaknila, kajne?! butl.gif Ti si kak Aaron Spelling. Vsi vejo zanj, a noben ga v resnici ni še prav videl. No, za to je zaj itak že prepozno laugh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#90 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2007 - 11:24 PM

QUOTE(Adriane @ 26. 11. 2007 - 23:23) View Post

Naju je Kinky sfotošopala do nerazpoznavnosti closedeyes.gif


A res?? Baraba! twisted.gif Če je res, jemljem nazaj. laugh.gif Eh, še vseen sta za ponucat.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#91 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 November 2007 - 11:28 PM

Niti malo se nisem popravljala. wink.gif (ponavadi si kožo popravim, da je taka kot od dojenčka, ampak za vas se tokrat pokazala takšna kot sem v resnici, ma naj vam bo); Adriane sem pa sfotošopirala, ja. twisted.gif twisted.gif

Aaron Spelling, LOOOL. A je nekdo malo preveč v BH padel? laugh.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#92 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 11:34 PM

Mene je terba PS-at. Brez tega slike ne grejo v objavo. Ar ju krejzi?! Vam ekran pokne! ohmy.gif

Ni več BH cry.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#93 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2007 - 11:43 PM

Pa dej ti si nora. Pozabi BH, pa kaj ti je. Melrose place začni gledat! laugh.gif

edit: sem vidla v drugi temi, da te res mika MP. laugh.gif laugh.gif Men je bolš ko BH, čeprav pol po dveh sezonah, je tut MP izgubil svoj čar.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#94 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 November 2007 - 09:11 AM







Samo naj omenim, da se sploh ne mislim odzivati na take tumastoče. closedeyes.gif


Aja:

BHja ni več , BRRRUUUUHAHAHHAA! IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#95 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 01 December 2007 - 05:27 PM

Včeraj sem se znašla na koncertu lokalnih metal bendov, kjer je igralo par kolegov.
IPB Image

Vzdušje je blo fino. Čeprav sem vizla in zategadelj srknila le 2 pira, mi je lbo super. Srečala sem ogrmono znancev! Med drugim tudi Igorja, s katerim sem bla dogovorjena za popravilo feniksa čez enih 7 ur. Malo sem mu v kozarec gledala in ga v hecu opominjala, da ne bo kasneje kakšnih: "Ups, zmotil sem se!" No, tega na srečo ni bilo. Slikice sledijo v temu usterzni temi.

Slišala nisem le prve skupine. Moram rečt, da so mi po stilu najbližje bili Obnounce (KLIK). En del koncerta sem skoraj po odru plezala. So me tišali v prvo vrsto in sem jih vzela zares laugh.gif Vrat ne boli preveč...

Evo, še ostale skupine:
Little Ann
Gastrostoma (Teh nisem čula. Po slikah sodeč, ne poznam nobenega, a nikoli se ne ve, kaki spomini se znajo rodit po kakšni pivi smile.gif)
Mora, nimajo svoje strani oz. jaz ne vem zanjo.

Kinky, sem premagala svoj ponos in pozdravila Hermana v tovjem imenu. Pravi, da se te spomne (če se ni zlagal) in te lepo pozdravlja nazaj. wink.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#96

  • Guests

Posted 01 December 2007 - 05:31 PM

Kinky, Adriane Ful lepi punci sta. Kiky, kake okice lepe. Adriane, jaz bi ubijala za tvoje trepalnice.

Muska mi pa ni všeč. Sem bolj za žalopojke. wink.gif
  • 0

#97 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 December 2007 - 05:38 PM

Jaz sem celo nekaj časa ciljala na Therione... Pa se mi v končni fazi sploh ne da na kak koncert, keš je pa itak vedno pametneje šparat tongue.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#98 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 01 December 2007 - 06:20 PM

Sama sem se odločla, da definitivno grem na njih. 20-eta obletnica ne bo kar tako! cool.gif
Malo reklame: http://profile.myspa...iendID=68326081
Škoda mi je edino, da ne bo Matsa Levéna. Rada sem ga gledala twisted.gif No, pevec je tudi izvrsten whistling.gif

Ciara, dokler ne boš ubila mene za terpalnice, mi je ok! laugh.gif Hvala!

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#99

  • Guests

Posted 01 December 2007 - 06:23 PM

Se zna zgodit laugh.gif wink.gif
Ma res maš fenomenalne.
  • 0

#100 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 December 2007 - 09:31 PM

Poznam pevca od Obnounce. Bastard smile.gif mi je še nekaj CD-jev dolžen! In to že nekaj let, vmes je celo en original! wallbash.gif Stara poznanstva so to, stara.

Glede na to, da smo s Hermanov precej žurali, ter se videvali v istem štuku faxa kar nekaj časa (3 leta) bi se res čudila, če me ne pozna več. Jaz ga sicer poznam kot Sašota, takrat še ni bil tak bad ass mother*** laugh.gif kot je sedaj in smo se imeli precej dobro skupaj, no. Kakšni časi so to bili, jooooj, Kra Kra in podobno!
Hvala, ker si ga pozdravila, res! wink.gif


oops.gif ciara - hvala!


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users