Jump to content


Photo

Instagram


  • Please log in to reply
4058 replies to this topic

#81 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25343 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 January 2020 - 08:24 AM

Pa daaaaj :lol1:
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#82 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 January 2020 - 09:48 AM

Yep. Groza. Vse za Instagram.
Me prav zanima, kako bojo znašle instagramuše v Tik-tok vodah, kjer je publika drugacna in ni se toliko trzenjsko usmerjeno omrezje.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#83 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82917 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2020 - 09:50 AM

Sem že srečala kdaj v živo, se mi pa zdi manj debilno od poziranja na raznih “insta-spots”. Ravno za vikend sem videla eno, ki je prišla do klopi ob morju, se opremila s sončnimi očali, klobukom ter se začela nastavljati za “popolno” sliko. :butl:


To jaz vidim skoraj vsakodnevno, se je tudi ze zgodilo, da mi je usel glasen smeh. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#84 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15271 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 January 2020 - 09:50 AM

What? A tik tok je uno z nekimi talenti....hjao...mislim kaj se bodo se spomnili....
  • 0
 

#85 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16567 posts
  • Gender:Male

Posted 17 January 2020 - 09:18 PM

Mi smo se tudi ze usedli, lizali sladoled in uzivali v sovu. Saj zato to delajo, ane. Da gledas in komentiras. Insta v zivo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#86 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22484 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2020 - 09:21 PM

Prvič slišim za tik tok.

Planet, ja, to tudi. :D

Mene pa res zanima, kaj bodo vse te punce, ki si gradijo zdaj kariero na instagramu, ko to omrežje nekoč ne bo več popularno. Nekoč je bil Myspace ful in, danes ga pa ni več, FB tudi ni več tako zelo zelo popularen, se mi zdi in si ne predstavljam, da bi to obstajalo še ne vem kako dolgo. Res mi je en fenomen vse skupaj, Instagram, bloganje...
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#87 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 January 2020 - 09:40 PM

Meni je TikTok res bizaren, poleti sploh nisem poštekala, kaj tamala dva počneta na mobitelu, sem mislila, da se pačita gledajoč YT. Zdaj se je že res razpasel in si instagramuše že delajo profile, da počasi prešaltajo. 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#88 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26098 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2020 - 10:15 PM

To ni se nic. Na Baliju, Filipinih, itd. so na najbolj atraktivnih tockah odprte izposojevalnice oblacil, kjer si lahko sposodis vse za popoln outfit za popoln insta shot, od dolgih oblek do modnih dodatkov. :butl:


Svašta.

Pa kaj je s temi selitvami z enega socialnega omrežja na drugo, ali pa 10 različnih aplikacij za klepet. In človeka na SMS nikakor ne dobiš, na točno določenem messengerju se pa takoj javi. :yawn:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#89 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22484 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2020 - 10:55 PM

Hehe ja, meni se je sodelavka enkrat smejala, ker sem ji sms poslala. Ji je bilo ful smešno, da še vedno smse uporabljam, ne Viberja.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#90 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26098 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2020 - 12:32 AM

Kar nekaj, a to nisi “in”, če ne menjaš aplikacije vsaki dve leti. :roll:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#91 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16257 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 18 January 2020 - 11:45 AM

Jaz ne razumem pointa tega Tik Tok, pri eni sem videla da se je nekaj snemala ko pleše? 

 

Na splošno mi gre na živce ko se snemajo ko nekaj migajo ali pojejo, npr. Katja Grudnik je ena takih, ko se dosti snema kako poje ali nekaj miga, lol, kot da je edina ki zna nekaj latino gibov. :roll:


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#92 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 January 2020 - 11:56 AM

Hehe ja, meni se je sodelavka enkrat smejala, ker sem ji sms poslala. Ji je bilo ful smešno, da še vedno smse uporabljam, ne Viberja.

 LOL, jaz bi vrtala vanjo, zakaj se ji zdi to smešno, dokler sama ne bi ugotovila, da je kmetavzarka (kot state of mind, ne kmetica, da ne bo pomote!). Je pa res, da največkrat takim ljudem niti ne moreš priti do dna. Jaz s takim veseljem pošiljam sms-e, ker v času življenja v tujini nikoli nisem imela zakupljenih tovrstnih količin, samo internet in sem bila posledično omejena na razne mesendžerje. Je pa zaradi vse te svobode mobilnosti, ki jo dandanes imamo in s tem povezanih potovanj po svetu malo zoprno, ko v resnici nisi na tekočem, kje se v tistem trenutku kdo nahaja in potem veselo pošiljaš sms-e nekomu (sploh jaz sem taka, da jih pošljem več zapored), ki je odpotoval na drug konec sveta, česar nisi vedel, in potem zaradi gostovanj obema nabiješ račun.  :turned:


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#93 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26098 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2020 - 01:53 PM

Ampak med iPhoni (ki jih uporablja večina mojih “dopisovalcev”, pri ostalih pa tudi jaz pazim) ni težav s stroški SMSov. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#94 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2020 - 03:58 PM

Jaz do danes nisem se slisala za TikTok malo zaostajam. :D

Sicer se pa strinjam z vami, da to kar ene delajo je slo cisto preko mej. Zdaj Na dopustu sem ogromno takih cvetk videla. Saj pac razumem, tudi jaz najrajsi objavljam in slikam, ko sem na dopustu, ko imas vec casa in so nove, deugacne ter zanimive stvari. Se vedno pa ne razumem zakaj se eno uro slikat na plazi, poslikat vse kar vidis, ne vem to res ni uzivanje potem.
Pa ene res zacnejo pozirat kot, da so najmanj VS modeli se res lahko nasmejes. 😅
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#95 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15271 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 19 January 2020 - 11:03 AM

Antiage anasan je ustvarila nov profil...
Kjer bo zdaj snemala svojega 5 letnika.
7 letnik jo je ze poslau v k* ce se mene kaj vprasa...
Ona bo tko k ena moja znanka, k je otroke forsirala, pa jih omejevla celo otrostvo, pa jim glave prala, zdej pa ne sam da niso doma, izselile so se na druge konce sveta, cimdlje od mtke.
Seveda ne mislim, da ste se tu vse zato odselile, tiste ki ste v tujini :D
Meni se prov smili tamali, res.
  • 0
 

#96 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15271 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 22 January 2020 - 10:43 AM

Men ma on dostkrat za crknit videe...
Naprimer tale :lol:


https://instagram.co...id=jqvr1n0q36ot
  • 0
 

#97 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17025 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2020 - 11:11 AM

Meni pa tale
https://www.instagra...id=2yys7gn9nndp

Mi ima pa malo hecne proporce tip zdaj, hehe
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#98 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26098 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2020 - 12:36 PM

Hahahah 5 krogov za žlico Frutka. :lol:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#99 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18019 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 January 2020 - 02:13 PM

Mene res zanima, koliko ADP porabi denarja za lepotne posege. Res. Zdaj si je prsi povečala z lastno maščobo, seveda ob tem ni pozabila omeniti, da ni maščobe na trebuhu ni imela nič. V istem postu trobi, kako je končno sprejela svoje telo.

Jaz sem jo že enkrat nehala slediti, samo mi ima določene informacije res dobre in uporabne, zato sem ji spet začela. Pa malo seveda zaradi radovednosti. :)

 

Kaj je Tik tok?


  • 0

#100 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82917 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 January 2020 - 02:31 PM

Jaz sem ji že zdavnaj nehala slediti. S kakšno lastno maščobo, od kod pa? 

 

Tik tok je novo soc. omrežje, jaz ga ne razumem.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users