Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3615 replies to this topic

#81 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14840 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 November 2006 - 07:23 AM

Zjutraj ob pol sedmih, komaj gledam, odprem učke& vidim krasen sončni vzod, mislim, barve feenomenalne. Šibam dol po fotkiča, se skor pobijem, šibam gor nazaj na balkon v pižama gatkah&pižama majčki, mrrrrzlo, pofotkam, zgor sew pa sosed spravla glih v službo&me opazuje what the hell is that girl doing today laugh.gif

who cares; foke so fenomenalne, evo vam eno biggrin.gif biggrin.gif :
IPB Image
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#82 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 18 November 2006 - 10:56 AM

lepo cvetka wink.gif , dej še kšne prpopi u uni temo za slike

men je pa zjutri fajn opazvt tko močno mavrico u sobi, ker se svetloba od akvarija odbija in pridejo tko lepe močne barve vn smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#83 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15485 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2006 - 05:17 PM

Ponoč sem bla ful žejna, pa pržgem luč, da pogledam kje mam flašo z vodo. Se napijem, pa luč ugasnem u tistem me pa fant TOTALNO, ampak res se je ful začeu dret, da kaj se jaz grem, kaj si upam luč ugašat, sej pa ja vidim, da on švasa!!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 November 2006 - 05:44 PM

QUOTE(Dragica @ 18. 11. 2006 - 17:17) View Post

Ponoč sem bla ful žejna, pa pržgem luč, da pogledam kje mam flašo z vodo. Se napijem, pa luč ugasnem u tistem me pa fant TOTALNO, ampak res se je ful začeu dret, da kaj se jaz grem, kaj si upam luč ugašat, sej pa ja vidim, da on švasa!!!


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Faaaaak, crkujem!!! biggrin.gif biggrin.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#85 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 18 November 2006 - 05:47 PM

kruta laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#86 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13812 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2006 - 05:56 PM

Sredi noči, v spanju, zbudim fanta, ga močno stresam in ko se revček zbudi se zaderem nanj "kako si mogu?" se obrnem in zaspim oz. neham govorit v spanju. Revež še neki cajta ni mogu nazaj zaspat. Se pa tega ne spomnim, mi je on povedu. biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#87 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 18 November 2006 - 06:04 PM

Danes sem pa resno ugotovila, da sva oba s fantom malo nora in usekana tako da je fajn ubistvu ker se pravi da sva lih za skp! kiss1.gif lol1.gif w00t2.gif
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#88 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 18 November 2006 - 07:50 PM

Frcica laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif lol1.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#89 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 November 2006 - 07:03 PM

QUOTE(frcica @ 18. 11. 2006 - 17:56) View Post

Sredi noči, v spanju, zbudim fanta, ga močno stresam in ko se revček zbudi se zaderem nanj "kako si mogu?" se obrnem in zaspim oz. neham govorit v spanju. Revež še neki cajta ni mogu nazaj zaspat. Se pa tega ne spomnim, mi je on povedu. biggrin.gif


Pa dej nehite, js pokam tle od smeha. laugh.gif laugh.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#90 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 November 2006 - 08:18 PM

Kaj pomeni švasanje?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#91 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13812 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2006 - 08:30 PM

Globoko spanje če se ne motm
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#92 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15485 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2006 - 09:08 PM

Neeeee. Švasanje kot tist, ko se dela u garaži, si morš oči zaščitit, ker iskre stran letijo!! biggrin.gif
Ker moj pobč vedn opravlja kaka moška dela!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#93 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3168 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 November 2006 - 07:49 PM

QUOTE(frcica @ 19. 11. 2006 - 22:30) View Post

Globoko spanje če se ne motm


sej nočm bit žaljica, brez zamere sam tale je bla pa krepka laugh.gif Jst v glavnm umiram, prou polepšala si mi dan, hvala ti kiss1.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#94 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 23 November 2006 - 01:49 PM

to se men zmeri zgodi .. oops.gif


tko mami je ta tedn na dopustu in jz usa pametna dele kličm u službo, se še ful predstavm, da so ja vedl, da jo hčer kliče, in potlej uprašam, če je ke bliz, tista na drugi strani pa usa zmedena men reče, da je ta tedn na dopustu ... jaooo oops.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#95 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 23 November 2006 - 01:55 PM

thumbup.gif super si!!
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#96 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2006 - 03:44 PM

mladoletna laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#97 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25362 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 November 2006 - 04:54 PM

:lol laugh.gif laugh.gif

a so ti povedal, da ce je vec k 48 ur pogresana, lahko policijo poklices? laugh.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#98 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13812 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2006 - 05:09 PM

QUOTE(_Mayckica_ @ 21. 11. 2006 - 19:49) View Post

sej nočm bit žaljica, brez zamere sam tale je bla pa krepka laugh.gif Jst v glavnm umiram, prou polepšala si mi dan, hvala ti kiss1.gif

Lepo da sem ti polepšala dan biggrin.gif
ampak ta izraz res obstaja, je bil pa tuki drugač mišljen ja, kar nisem opazila oops.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#99 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 23 November 2006 - 06:37 PM

QUOTE(Jinni @ 23. 11. 2006 - 16:54) View Post

:lol laugh.gif laugh.gif

a so ti povedal, da ce je vec k 48 ur pogresana, lahko policijo poklices? laugh.gif



kruta laugh.gif laugh.gif laugh.gif


to lih ne, vrjetn si je mislna, da se pogovarja z enim psihotikom, da sm po 4ih dnevih pozabla, da je vbistvu moja preljuba mamica na dopustu laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#100 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 November 2006 - 06:40 PM

Hahaha, mladoletna thumbup.gif

Kliče kolegica mamo u službo in se javi sodelavka, kolegica pa totalno zbunjena v naglici izjavi: " Kaj lahko dobim mamo na telefon?!" laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users