Jump to content


Photo

Puljenje obrvi


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#81 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 01:05 PM

Dilemci biggrin.gif Jure je nalepil link, kjer sta dva izdelka in je zraven napisal ta drug izdelek. Ta prvi je res depilacijska krema, kaj pa je drugi - jst bi rekla, da so to trakci. biggrin.gif

tole: IPB Image
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 01:17 PM

Tega pa sploh nism vidla. Sorry, Lejč. oops.gif Zdej se pa kr mal butasto počutim, no. biggrin.gif V tem primeru gre pa za eno in isto zadevo, ja ... ampak teh modrih mislim, da pri nas (še) ni za dobit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 01:21 PM

Joj ni panike sploh biggrin.gif Vsak se kdaj zmot ne. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#84 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19836 posts

Posted 09 April 2006 - 05:04 PM

Jz si dozdej obrvi še nism pulla , ampak bi si jih zej počas rada začela , pa sploh nevem kašno obliko bi mela pa kok bi si jih ... ermm.gif
A lohk kšna prlep kšno sliko obrvi , k ma prbližn enako obliko kokr vaše obrvi? LP wink.gif
  • 0

#85 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 April 2006 - 05:14 PM

MLadoLetNa jaz ti toplo priporočam, da greš prvič h kozmetičarki, ki ti bo naredila ustrezno obliko obrvi, takšno, ki bo pasala k tvoji obliki obraza in tako dalje. Ker poznam dosti punc, ki so si obrvi prvič same populile in so si totalno zafurale obliko, tako da je izgledalo res grozno. Meni recimo jih je prvič populila mami, sama si jih ne bi ker enostavno nisem vedela kakšno linijo naj izberem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#86 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19836 posts

Posted 09 April 2006 - 05:33 PM

DiLeMa , dele sm si začela pult levo obrv,sm mal po netu pogledala pa vidla kako prbližn nj si ... drgač pa si jz dele ne mislm u prvič ful jih popult,ampak sam na sp. strani obrvi une ko bi ble lahko bol u loku ,se mi dele zdi leva obrv vlik bl urejena vidt laugh.gif.Zdej si bom šla pa še desno ,že komi čakam k me nč ne buli,ubistvu mal ,sam mi kr paše laugh.gif ,sm si pa prej z ledom wink.gif
Kr tko sm ful vesela LOL
Sam nevem pa točn ke nj končam ...sm zračunala pa bi mogla met ene 3 mm krajše,a pol si une kr populm k so odveč ? ermm.gif
Hvala za odgovore wink.gif
  • 0

#87 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19836 posts

Posted 09 April 2006 - 06:00 PM

KOnčala sm in trenutno zgledam k ena vamperka zato kokr mam rdeč pod obrvjo od puljenja laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#88 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3230 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 April 2006 - 08:06 PM

dej pofotkej se, da bomo vidle kuko ti je ratal wink.gif
  • 0

#89 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19836 posts

Posted 14 April 2006 - 03:21 PM

Dele me ni blo en tedn k smo šli nekam s šolo ,bom pa probala sliko dubit smile.gif
  • 0

#90 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2006 - 04:00 PM

Jaz še kar uporabljam pinceto, a pa so tele trakovi o.k.?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#91 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19836 posts

Posted 14 April 2006 - 07:19 PM

Ti kr obično uporabli pinceto,k si z njo še najb natančn ...za trakove pa tko tko no ...loh si tok fliš,da boš sam še upala ,kdaj se bojo zarasle nazaj ermm.gif wink.gif
  • 0

#92 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2006 - 07:21 PM

Ja sej, pol si pa spuliš u nulo velik obrvi in čakaš, da ti spet zrastejo (to pa lahko dolgo traja). Bom ostala pri pinceti. biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users