Jump to content


Photo

gelirani nohti


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#81 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 November 2007 - 09:49 PM

Uf, ena sošolka je imela gelirane konice, ker so se ji silno rade lomile, pa so nohti zgledali kar hecno odebeljeni in lopatasti na ven. Jih je pa dala samo enkrat, ker so se ji njeni še bolj uničili.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2007 - 09:52 PM



No, še nekaj bi povedala - tisti, ki so totalno proti umetnim/geliranim nohtom (in imajo po možnosti svoje trde kot kamen), bodo itak iskali same negativne lastnosti oz. že skrajne. Jaz sem tudi bila med temi. Zdaj pa čedalje bolj opažam, ko se malo zanimam za te stvari, da le ni tako tragično. Vsepovsod pa imajo ljudje slabe in dobre izkušnje, a ne. Ampak tisti s slabimi so bolj glasni ponavadi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2007 - 09:53 PM

to "plesnenje" sem jz prvič vidla in to tuki. Imam ogromno kolegic z gel nohti pa nima nobena kakih problemov... thumbup.gif
  • 0

#84 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 09 November 2007 - 01:18 AM

saj nisem dala linka zato, da bi kake kritike širila, itak da se to pač lahko zgodi, tako kot lahko po kaki kremi recimo dobiš izpuščaje... je pač od vsakega posameznika odvisno.

Jenna, kot sem že rekla, če te mika si daj, sprobaj, pa boš vidla, če ti je kul ali ti ni. Sicer pa sem čula za nek novi gel, da so baje nohti lepo tanki, ni tiste debele plasti čez. Pozanimaj se in pojdi k profijem to naredit!
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#85 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 12 November 2007 - 12:28 PM

QUOTE(Chandra @ 9. 11. 2007 - 1:18) View Post

Sicer pa sem čula za nek novi gel, da so baje nohti lepo tanki, ni tiste debele plasti čez. Pozanimaj se in pojdi k profijem to naredit!


nov gel gor al pa dol. odvisno je kako ga nanašaš,kok ga naneseš pa kako spiliš. nohte se da z vsakim gelom narest tanke in karseda naravne,samo nekatere ki jih izdelujejo raje naredijo mal debelejše,zato da ne bi prišlo do "reklamacije" da je stranki noht po dveh dneh odletu,okrušu,zlomu,...
jst mislm da so lahko tut mal tanjši nohti lahko tut kvalitetni biggrin.gif

Attached Files


  • 0

#86 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 November 2007 - 03:43 PM



No, kakorkoli že, sem skoraj odločena, da si jih bom dala delati, ampak najbrž po Novem letu (sedaj nimam denarja za tovrstne bedastoče), do takrat se bom pa marljivo pozanimala glede vsega, ker bi rada res šla k eni ornk izvežbani profesionalki.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#87 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 12 November 2007 - 04:09 PM

lahko ti jst predlagam eno...dela v šiški,ful luškan salonček,ona je ful uredu punca, z geliranimi nohti se pa ful douk že ukvarja,tut mene je ona naučila delat,uglavnm supr je

če te karkoli zanima povej pa se bova zmenle privat.da ne bo reklam biggrin.gif
  • 0

#88 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 12 November 2007 - 04:33 PM

Lady_a,.....jaz si delam sama gelirane nohtke in so mi res full všeč,...

Zanima me pa, če poznaš ti, glede na to, da si jih delaš tudi sama, kakšen res kvaliteten gel? Jaz imam sedaj enega in sem vbistvu zadovoljna, samo imam namen kupit še enega, pa bi rada probala še s kakšnim drugim,....mogoče bi bil še bolj obstojen.

Aja,...pa lepilo za lepljenje konic? meni sicer drži, sestrični pa včasih pade kar dol,..samo res pa je, da ima svoje nohte zelo majhne in pogrižene.

Kateri gel in lepilo ti uporabljaš in kako si zadovoljna?

  • 0

#89 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 November 2007 - 06:04 PM

QUOTE(Jenna @ 8. 11. 2007 - 21:52) View Post

No, še nekaj bi povedala - tisti, ki so totalno proti umetnim/geliranim nohtom (in imajo po možnosti svoje trde kot kamen), bodo itak iskali same negativne lastnosti oz. že skrajne. Jaz sem tudi bila med temi. Zdaj pa čedalje bolj opažam, ko se malo zanimam za te stvari, da le ni tako tragično. Vsepovsod pa imajo ljudje slabe in dobre izkušnje, a ne. Ampak tisti s slabimi so bolj glasni ponavadi.

V določeni meri je to ziher letelo tudi name.

Namreč mi je vseeno, kdo si da umetne nohte, lase, karkoli. Sem imela obdobje, ko nohti gotovo par let niso bili dolgi ker so se mi v momentu polomili, pa sem bla nadvse zadovoljna z njimi. Sicer pa ne vem kje piše, da so pa edino dolgi nohti sexi, fukiš in nevemkako kul.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#90 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 12 November 2007 - 06:08 PM

evo jaz ne morem brez njih oops.gif nekaj časa imela pa se mi zamerlo,potem imela svoje popolne s microcell2000,ampak mi je šlo na živce da sem lakirala in pacala s tem lakom vsak drugi dan,full preveč dela, zdaj mam podaljšane z gelom in sem zadovoljna, sploh ker nimam časa si sama urejat
tak pa grem enkrat na 3 tedne na korekturo in sem brez skrbi smile.gif
  • 0

#91 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 12 November 2007 - 06:15 PM

QUOTE(pur @ 12. 11. 2007 - 16:33) View Post

Lady_a,.....jaz si delam sama gelirane nohtke in so mi res full všeč,...

Zanima me pa, če poznaš ti, glede na to, da si jih delaš tudi sama, kakšen res kvaliteten gel? Jaz imam sedaj enega in sem vbistvu zadovoljna, samo imam namen kupit še enega, pa bi rada probala še s kakšnim drugim,....mogoče bi bil še bolj obstojen.

Aja,...pa lepilo za lepljenje konic? meni sicer drži, sestrični pa včasih pade kar dol,..samo res pa je, da ima svoje nohte zelo majhne in pogrižene.

Kateri gel in lepilo ti uporabljaš in kako si zadovoljna?


jst uporabljam gele od Magneica...men je ful ušeč,res so kvalitetni, tut lepilo mam od te firme in drži čist ok
to pa da sestrični ne drži tko k teb je pa čist normalno.na pogrižene nohte je ful teži lepo zalepit umetn noht..ker se hitrej prilepi na kožo in na koži hitrej popusti in puf pade dol,al pa težava da pride umes zrak.temu se loh najbolš izogneš če daš lepilo na naraven noht in na konico potem pa zalepiš..zlo mal možnosti da bi ti prišel zrak zravn...
kere gele pa ti uporabljaš?
Maš kako slikco tvojega izdelka(nohtov) tongue.gif
  • 0

#92 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 November 2007 - 06:17 PM

QUOTE(crna @ 12. 11. 2007 - 18:04) View Post
V določeni meri je to ziher letelo tudi name.

Ja, v določeni meri je to letelo tudi nate, ampak nisem mislila nič negativnega - kot sem rekla, jaz sem tudi bila takega mnenja oz. mogoče še bolj skrajno negativnega, kot ti, ampak sem se malo omehčala - delno zaradi čedalje več pozitivnih informacij, delno zaradi mojega katastrofalnega stanja nohtov - sem probala takorekoč vse, kar se je dalo - rezultatov ni bilo, ali pa so bili le na kratek rok.

QUOTE
Sicer pa ne vem kje piše, da so pa edino dolgi nohti sexi, fukiš in nevemkako kul.

Tudi jaz ne vem, kje to piše. =) Pravzaprav se s tem sploh ne strinjam, ker meni umetni dooolgi kremplji nikoli niso bili sinonim za seksi in privlačnost. Ampak jaz imam nohte v takšni katastrofi, da ni za praviti. Nikakor ne morem meti niti rahlo dolgih, dejansko se mi tudi krajši zalomijo na najbolj bizarne načine, da imam potem neke čudaške oblike nohtov, skrajno grdo. Kratki na mojih rokah izpadejo smešno in neelegantno. Moji umetni nohti nikakor ne bodo dooolgi, nikakor ne bodo imeli bele konice, s pomočjo katere se na km vidi, da so nohti umetni... moja želja je imeti nekje srednje dolge gelirane nohte, po možnosti s čimmanjšim umetnim videzom. To je to.



LADY_A,
če me bo kaj zanimalo, te kontaktiram po zsju, ja. wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#93 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 12 November 2007 - 08:10 PM

Lady-a,...jaz sem gel naročila preko interneta na nohti.si in sploh ne vem točno katera firma je. Kje si ga pa ti kupila oz naročila?

Slikco bom pa mogoče prilepila jutri, če mi bo uspelo.

  • 0

#94 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 November 2007 - 08:11 PM

Eh, sej ni panike, samo zadebatirala sem se. Verjetno je pa post izpadel ostreje, kot je zvenel v mojih mislih ermm.gif .
Sem pa probala enkrat z umetnim (enim, ker se mi je zalomil, tik preden sem nekam šla in nisem imela časa pacat z laki in ščipalcem in pilicami), pa me je noht in konica prsta grozljivo bolela zaradi pritiska. Čeprav sem fejst zbrusila tisto plastiko. Antitalent i guess...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#95 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 12 November 2007 - 09:26 PM

QUOTE(pur @ 12. 11. 2007 - 20:10) View Post

Lady-a,...jaz sem gel naročila preko interneta na nohti.si in sploh ne vem točno katera firma je. Kje si ga pa ti kupila oz naročila?

Slikco bom pa mogoče prilepila jutri, če mi bo uspelo.


ja vem kero "firmo" misliš.tm sm jst kupla akril..sam se mi zdi da to niso profesionalni izdelki
Magnetic pa naročiš prek Maje ima salon MIRAGE..poišč na netu pa boš najdla njeno cifro...sam računi na to da je tut dražje:)

QUOTE(crna @ 12. 11. 2007 - 20:11) View Post

Eh, sej ni panike, samo zadebatirala sem se. Verjetno je pa post izpadel ostreje, kot je zvenel v mojih mislih ermm.gif .
Sem pa probala enkrat z umetnim (enim, ker se mi je zalomil, tik preden sem nekam šla in nisem imela časa pacat z laki in ščipalcem in pilicami), pa me je noht in konica prsta grozljivo bolela zaradi pritiska. Čeprav sem fejst zbrusila tisto plastiko. Antitalent i guess...

nisi antitalent sam to res boli k prasica če si umetn noht zlomš k na tvojmu je recimo temu občutljiva cona k je leh na sredini nohta tm k lepilo in gel najbl držita in lih tm ponavad ko se ti zlom najbl zaboli in maš pol ful bogi prst wink.gif
  • 0

#96 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 13 November 2007 - 07:24 AM

Lady_a,....koliko časa pa tebi zdrži ta gel, predno ti začne malo odstopat? Ali mi lahko na hitro napišeš postopek geliranja? Mislim, da jaz delam pravilno, ker sem že ogromno prebrala o tem, samo bi te vseeno prosila, če tudi ti napišeš, katere izdelke vse uporabiš ti za geliranje. Pri meni je namreč vedno po enem tednu s kakšnim nohtom kaj narobe,..mogoče tudi zato, ker si naredim zares tanke in so potem bolj občutljivi. Drugače so mi pa zelo všeč thumbup.gif



  • 0

#97 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 13 November 2007 - 08:06 AM

Kako naj prilepim slikico? Ne rata mi sad.gif

  • 0

#98 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 13 November 2007 - 09:56 AM

QUOTE(pur @ 13. 11. 2007 - 7:24) View Post

Lady_a,....koliko časa pa tebi zdrži ta gel, predno ti začne malo odstopat? Ali mi lahko na hitro napišeš postopek geliranja? Mislim, da jaz delam pravilno, ker sem že ogromno prebrala o tem, samo bi te vseeno prosila, če tudi ti napišeš, katere izdelke vse uporabiš ti za geliranje. Pri meni je namreč vedno po enem tednu s kakšnim nohtom kaj narobe,..mogoče tudi zato, ker si naredim zares tanke in so potem bolj občutljivi. Drugače so mi pa zelo všeč thumbup.gif


no da začnem...prvo moraš nohtu odvzet sijaj-se pravi da ga popiliš po nohtni plošči,pazit pa moraš da vse kotičke dobro popiliš,odstraniš odvečno kožico..ker lahko da ti zaradi tega gel hitro odstopi.ko zalepiš konico in ko jo popiliš in oblikuješ rob moraš čez noht namazat s primer-jem oz. bonder-jem( lepš se veže gel na noht), ko nananšaš gel, moraš tut pazit, da ga ne nanašaš čist do roba (2mm stran od vseh robov). moja tehnika nanašanja gela je, da prvo nanesem tanko plast gela (kot da bi nalakirala) in dam pod lučko za 2 min.,potem debelejšo plast gela-kr fajn zajamem gel, čopič kr obrišem ob noht tko da je gel na enem kupču potem pa s krožnimi gibi (kot vrtinček) potujem s čopičem po nohtu (pazim da ne grem do roba) Ko je gel lepo nanešen, da stranka roko pod lučko za 3 min. Palec OBVEZNO naredim na koncu in ga samega da pod lučko.ker drugače je velka vrjetnost da se gel razlije na kožo. Ko stranko zapečepo nohtih nja takoj da roko vn in ko neha nazaj notr...to je normalna zadeva ker gre za polimerizacijo gela in gel stisne naravni noht skup..zato zapeče. No ko je to narjeno,nohte popilim po vrhu, da nohte stanjšam da niso ful debeli...naredim belo konico(če je to želja), da stranka pod lučko celo roko spet za 2 min. potem pa nanesem še top gel v tenki plasti (kot lak) za sijaj. Potem se pa loh še kej igraš s kamnčki,nail-artom tongue.gif

sej folk se prvo ustraš,ko je ful debela plast gela gor,sam pač povem da ga bom popila dol.
ta tehnika mi je pa fajn zato ker se ful lepš oblikuje noht in res dobiš tisto pravo C obliko.

To pa da ti gel odstopa pa poznam...če delaš tko da ne greš čist do roba nohta in da prej vse lepo popiliš in odstraniš kožico, ne bi smel bit problem. Lahko pa da je težava v gelu. Jst sm tut mela prej en ful zanč gel,ful se je težko oblikvau in po 4ih dneh mi je po robovih odstopl.Zdaj mi ni še nč odstopl jih mam gor en tedn,mami jih ma dva tedna pa ful dela skos pa nč ni odstopl al pa padl dol.

Moje menje je da teli geli in akril z neta so dobri ko se šele učiš.ko pa enkrat znaš je fajn kupt dobr gel...

aja kaj use še uprablam zravn: antiseptik za nohte, cleaner,pile,blok pilo,leseno palčko,geli,lepilo,krtačko za čiščenje, dva čopiča,klešče,nohtne konice,oljček za kožico,primer, mislm da je to to biggrin.gif



PS. sliko sm jst prlepla tko da sm tm ko piše pripete datoteke kliknla prebrskaj,poskala sliko in kliknla pripni to datoteko, pol sam dodaš odgovr pa to nej bi blo to..se mi zdi oops.gif
  • 0

#99 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 14 November 2007 - 09:47 PM

Lady_a,...najlepša hvala ti za odgovor!
Jaz delam enako, kot ti, samo gel nanesem samo enkrat. Bom naredila tako, kot ti, da bom najprej nanesla tanko plast, nato pa še bolj na debelo.

Saj meni ne odstopa veliko, samo, ko sem si jih šla enkrat delat v en salon, mi zelo dolgo ni odstopal, zato vem, da je lahko tudi boljše.
Mogoče je res problem v gelu, ker drugo delam vse prav in se res potrudim in sem zelo natančna.

Koliko pa stane tisti gel od Magnetica?

p.s.,....slikco ne morem pripopat, ker se v tem brskalniku, ki ga uporabljam, zgleda to ne da sad.gif
  • 0

#100 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 09:52 PM

LADY_A, kje pa delaš, če ni skrivnost ? Lahko mi tudi na zs pišeš, če nočeš tu javno.

pur, če imaš sliko shranjeno na računalniku jo naloži preko www.shrani.si nato pa v forum (post) kopiraj tisto povezavo, ko piše koda za forum ali pa koda za forum (s predogledom)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users