Jump to content


Photo

Eurovision Song Contest


  • Please log in to reply
3163 replies to this topic

#81 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 May 2007 - 11:33 PM

Meni je blo hudo, ko je lani napisal na majco: MARIA, WILL YOU MARRY ME? Legenda thumbup.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#82 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 May 2007 - 11:35 PM

Punce, jaz grem definitivno! Me je pravkar ena kolegica klicala in vprašala, če gremo! thumbup.gif

Samo Poles pa res nikoli ne razočara! Največja faca je!

Še enkrat čestitke Srbiji - popolnoma zaslužena zmaga. Tudi naša Alenka je odlično opravila svoje delo, tako da lahko rečem samo - kapo dol! biggrin.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#83 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 May 2007 - 07:20 AM

Sribja je bila odlična in sem navijala za nijh od začetka. Pa ne me basat, da bi zmagali tisti čudaki oblečeni v alu folijo. wacko.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#84 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 13 May 2007 - 08:58 AM

srbija je zasluženo zmagala thumbup.gif
ne razumem, kak so oni klovni ukrajinski tak daleč prilezli... rolleyes.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#85 Comorra

Comorra

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts

Posted 13 May 2007 - 09:15 AM

Kdo je zdaj zmagal? Jaz sem se pijan od vceraj pa nic ne kapiram? Ukrajina ali Srbija?
  • 0

#86 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25330 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 13 May 2007 - 09:15 AM

katera je bla pa nasa pol?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#87 syringa

syringa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Venera
  • Interests:Vsak dan kaj novega

Posted 13 May 2007 - 09:25 AM

Zmagala je Srbija, Ukrajina je bila druga, naša pa 15.ta smile.gif
  • 0
Everyone has a photographic memory, some just don`t have film... IPB Image IPB Image

#88 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 09:43 AM

Srbiji tud js privoščim zmago, pesem sama mi ni bla ne vem kako dobra, sam glas od ženske pa full dobr. Mađarska mi je bla tud precej všeč, pa naša in od Moldavije. Tudi pevka od Moldavije mi je mela dobro štimo še bol pa stas, ful lušna ženska in stil oblačil (js bi tud take cunce). Sem pa uiber razočarana, da je un cirkus od Ukrajine pršu na drugo mesto, pa Bolgari se mi zdi, da so bli tud visoko uvrščeni, una pička je skoz sam krula neki, mene so kr ušesa od njenga kruljenja bolela. Finci so mel tud recimo, da še nekam spodobn komad pa mogoče Rusi (njihova pevka mi je tud ful simpatična-rjavolaska). ostalo pa podn od podna. Našo Alenko sicer lahko pohvalim , se je dobr odrezala. Edin kr bi rekla, je to, da si je definitivno zaslužila boljšo uvrstitev, vsaj za moj okus! smile.gif
  • 0

#89

  • Guests

Posted 13 May 2007 - 09:46 AM

Kar se Ukrajine tice, se je njihov video ful posiljal o internetu, ker so se vsi delali norca iz njih, in kaj se potem zgodi - ljudem pride v uho, jo znajo na pamet ze preden pride na evrovizijo in pol glasujejo za njo, pa ceprav je sranje.

Men je bla vsec Madzarska pa Gruzija, fuuul smile.gif Ne vem kaj je blo s to pesmijo, ampak prav iz mule si jo bom potegnila, tk mi je bla fajn smile.gif
  • 0

#90 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 13 May 2007 - 09:56 AM

kdo j pol zmagal?a una molitva?kera je bla pa naša?nism gledala, tko da čist nč nevem.si bom pa zj zmagovalko pogledala.
ok, že vem, sm pozabla eno stran pogledat oops.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#91 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 13 May 2007 - 10:03 AM

Meni pa je srbska pesem zdaj kar všeč, sploh refren, ko se tak "vtrgajo" laugh.gif privoščim jim zmago.
Ful mi je žal za Finsko, pesem mi je bla svetovna, ampak je dobla zelo malo točk.
Bolgarija je bla meni kr zanimiva, izvirna. Oni deli z bobni so mi bli fantastični. cool.gif sam če bi žensko dolgo poslušala bi mi zihr postala nadležna biggrin.gif

  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#92 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 13 May 2007 - 10:07 AM

QUOTE(izabela @ 13. 5. 2007 - 10:46) View Post


Men je bla vsec Madzarska pa Gruzija, fuuul smile.gif Ne vem kaj je blo s to pesmijo, ampak prav iz mule si jo bom potegnila, tk mi je bla fajn smile.gif


Gruzijska je bila tudi meni zanimiva!

Sicer nisem uspela gledat, ampak sem tudi jaz vesela za Molitvo, končno spet, da mi je zmagovalna pesem všeč. Pohvale tudi Alenki! thumbup.gif
Pa vse te zahodne države so se slabo uvrstile, prevladuje vzhodni blok. Ni fer, da bojo zato spet avtomatsko prišle v finale Francija, Nemčija, VB.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#93 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 13 May 2007 - 10:40 AM

Ooo, super da je Molitva zmagala... thumbup.gif
Ukrajinci so bli pa ... [no comment] down.gif
  • 0

#94 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 13 May 2007 - 10:55 AM

ZAKON DA SO SRBI ZMAGALI

drugač pa naši dečvi bi bolje pasala kakšna bela obleka, pa skrovžlane laske bi mogla imet. Bi bla lepša, full ji ni pasala ta barva se mi zdi, pa prav hecna je bla ko je neki skakala med petjem v enem delu pesmi. Vse čestitke vseeno
  • 0

#95 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 11:49 AM

Kokr je že ena povedala, logično je da se morjo Nemčija, VB, Francija avtomatsko uvrstit, če oni ful financirajo to prireditev... Vprašnje, če bi še sploh bla, če bi se jim preprečilo sodelovanje....

Kakšno foro je uprizoril Poles, k sm glih naše glasovanje zamudila? A se da dobit kje na youtubu (dvomim). Komu pa smo dal največ točk?
  • 0

#96 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 11:53 AM

Če se ne motim, smo mi dal največ točk Srbiji.
  • 0

#97 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 May 2007 - 11:54 AM

Srbija je pač zasluženo zmagala, Molitva je res dobra pesem. Je pa v finalu tudi boljše zapela kot v četrtek.

Nimam pojma kako je Ukrajina folku tko všeč, ajoj ..jst ne vem no, kr neki so bli tisti vesoljci v srebrnih kostumih. Na srečo!! da niso zmagali.

Drugače pa meni je bla naša dokaj všeč no, potem Srbija, Belorusija ni bla slaba in Makedonija. Tukaj pa se počasi konča.

Poles je pa itak zakon! laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#98 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 13 May 2007 - 11:58 AM

QUOTE(ananas @ 13. 5. 2007 - 12:49) View Post


Kakšno foro je uprizoril Poles, k sm glih naše glasovanje zamudila? A se da dobit kje na youtubu (dvomim). Komu pa smo dal največ točk?


Z eno ogromno (zidarsko? blink.gif ...nevem kako, tiso veliko) lučko si je po obrazu svetil, v stilu Alenke Gotar laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#99 Comorra

Comorra

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts

Posted 13 May 2007 - 11:59 AM

Meni so pa Rusinje najboljse bile. Sedaj se spomnim. One tri punce ala rockerska verzija Spice Girls biggrin.gif
Skoda, da niso odnesle vecji uspeh.
Drugace pa vse cestitke ne glih najbolj simpaticni pevki Mariji. Pesem je bila zelo kvalitetna.
Viva La Belgrado 2008!
  • 0

#100 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 13 May 2007 - 12:37 PM

a ma kdo kšn posnetek od alenkinega nastopa včerej?sm na youtube iskala pa nism nč najdla
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users