Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
491 replies to this topic

#81 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 04:39 PM

Sej me skorajda poznaš. biggrin.gif
  • 0

#82 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 05 July 2009 - 06:05 PM

A še zmeri iščeš kandidata? Jaz razmišljam da bi šla, me zelo mika tvoja ponudba? Me pa zanima malo več podrobnosti...npr. s kje se štarta (iz lj?), če že veš kako je s prevozom do tja, ali greš samo ti ali še kdo poleg?
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#83 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 06:25 PM

Ponudba še velja. Gre se samo z mano. twisted.gif (sej obljubim, da bom pridna angel.gif )

Avion je iz Benetk. Zdej situacija je taka: s to kolegico, ki naj bi šla zravn pa zdej ne more, sva ble zmenjeni, da tja pelje njena mama, nazaj naju pride pa moj oči iskat. Zdej njena mama pač odpade. Moj oče pa še vedno velja in če greš z mano, te dostavimo do doma nazaj grede. Zdej za tja bi jz lahko mogoče stricu rekla, če pa se odločiš, da greš z mano, bi te pa prosila, če imaš slučajno ti koga, ki bi naju lahko zapeljal do Benetk. Sicer bom jaz poskusla strica angažirat. Za nazaj grede je pa-kot semže omenila- vse zrihtano.
  • 0

#84 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 05 July 2009 - 06:31 PM

Ravno zato me je zanimalo, če že veš kako je s prevozom do tja, ker jaz na žalost nimam nikogar, ki bi lahko peljal do tja.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#85 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 06:32 PM

Bom šla zdele strica poklicat. A če potrdi, si za?
  • 0

#86 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 05 July 2009 - 06:33 PM

Ja.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#87 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 06:47 PM

Strica sm prepričala. cool.gif
  • 0

#88 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 05 July 2009 - 06:55 PM

Sem ti poslala ZS
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#89 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 07:00 PM

Me is happy. smile.gif
  • 0

#90 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 July 2009 - 07:00 PM

ful dobro thumbup.gif fajn se imejta!
  • 0

#91 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 07:15 PM

A lahko ena prosim sčekira TOLE, pa mi pove, če jaz prav razumem, da se da spremenit ime tut na licu mesta na letališču, s tem da more bit najmanj eno uro pred odhodom?
  • 0

#92 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29049 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 July 2009 - 07:43 PM

^^ ja, js isto tko razumem.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#93 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 07:59 PM

Ok kul. Ker jih na kontaktno cifro ne dobim, neki zajebava. Midve bova itak 2 uri pred letom tam, tko da pol ne bi smel bit panike. Bova pač takoj ko prideva šli sprement ime.
  • 0

#94 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26162 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2009 - 09:59 PM

QUOTE(Kalypso @ 3. 7. 2009 - 11:16) View Post

Pa saj z organizacijo res nimaš neke blazno dosti dela. Par urc brskanja po internetu, da preveriš, če ima hostl dobre ocene, da najdeš najugodnejšo možnost prevoza, pa tistih par minutk, da vse skupaj rezerviraš in to je to. tongue.gif Pa saj, če greš kam imaš poseben cilj. Vsaj jaz ga imam - da raziščem mesto. wink.gif Meni se ne more kar tak zgodit, da bi prespala vse dni v hostlu/hotelu. To lahko počnem doma. Še ko sva bila s fantom na morju je hotel on vedno po kosilu kakšno urco zalegnit, jaz pa mu nisem pustila, ker mi je bilo škoda tistega časa zabit v hotelski sobi. Ko sem kje hodim v hotel itak samo spat in se stuširat. smile.gif



Kalypso jaz sem itak en cuden tic. Na dan, ko je treba spakirati sem OBVEZNO slabe volje, se nisem pogruntala zakaj (malo se mi dozdeva, da zato, ker moram vse zvlect z omar pa obrniti na glavo, ker imam sicer rada vse pospravljeno), zivcna sem, potim se, na zivce mi gre vse in preklinjam poleg. Sam stran od mene. Potovalna mrzlica al nekaj. blink.gif Potem, ko se koncno spravim na pot se mi obraz takoj razjasni in uaaaa gremooo. Ponavadi me to drzi ves dopust in sem aktivna, raziskujem. Ceprav to sele zadnja leta, vcasih se mi ni dalo nikamor, niti me ni nic zanimalo. Zato sem bila vecinoma doma. Se pa cisto lahko tudi sredi dopusta zgodi, da, ce sva recimo s pobom sama (ce nas je vec, se se nekako kontroliram), da si zjutraj, ko vstanem, razpraskam faco (mozolji, ogrci) in sem potem spet tecna in mi ni nikamor za it. blink.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#95 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29049 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 July 2009 - 10:15 PM

ej, to so sam hormoni, to je normalno. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#96 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26162 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2009 - 10:20 PM

^^

Oo Špela hvala ti za te besede, ker jaz se imam res ze za malo usekano. biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#97 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14847 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 22 February 2010 - 06:27 PM

Mene pa sam to zanima/skrbi: stavka lufthanse. Jst letim v petek opoldne, stavka traja do četrtka, 24ga. Štos je, da letim z united airlines (to mi piše pod issuing airline), flight operator je pa lufthansa.

No, js sam upam, da ne podaljšajo stavke slučajno. cry.gif huh.gif


In držte pesti zame. Že itak sem čist panična, zdej pa še to.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#98 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10823 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 February 2010 - 06:30 PM

Joj, držim pesti, sem dons neki poslušala novice... sigurno bi ti uredili drug let, edino čakanja bi bilo veliko, pomoje... A greš u ameriko? smile.gif
  • 0

#99 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29049 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 February 2010 - 06:33 PM

ko je šel moj brat na Japonsko, je Air France štrajkal, pa je Adria zagotovila nadomestni let (sicer je blo precej čakanja) do CDG v Parizu, da je šel lahko potel naprej za Narito.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#100 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14847 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 22 February 2010 - 06:41 PM

QUOTE(Frida @ 22. 2. 2010 - 18:30) View Post

Joj, držim pesti, sem dons neki poslušala novice... sigurno bi ti uredili drug let, edino čakanja bi bilo veliko, pomoje... A greš u ameriko? smile.gif


Ja, v petek letim na Atlanto prek Frankfurta. Tam šaltam iz Croatia airlines na United airlines operated by Lufthansa. Sej ne vem, a se naj smejim ali jočem, zaenkrat nisem dobila nobene povratne info, da bi bil moj let skenslan, klicala sem na sta in nimajo kej dost pojma, načeloma naj ne bi imela problemov. Bo pa zagotovo v petek tam kaos in ful folka, tako, da komi čakam da bom na letalu, lahko me vržejo v tasredinski stišan sedež med smrdljivega indijca in žensko z odrenim otrokom, sam da bom gor.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users