Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#81 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 02 November 2006 - 02:11 PM

dve stvari me zanimata:
kje je sonolaborij v mb?
kaj je to dermatitis?

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 02:30 PM

SANOLABOR MARIBOR
City park, Ulica Vita Kraigherja 5, 2000 Maribor
E-pošta: mp.mb-city@sanolabor.si
tel 02 231 05 76
faks 02 231 05 77

Dermatitis je kronično vnetje kože, ki se pojavlja na področjih kože, kjer so žleze lojnice najštevilnejše. Ta področja imenujemo kar seboroična področja. Sem spadajo lasišče, obrvi, koža obraza, še posebej predel med usti in nosom, med usti in brado, srednji del prsnega koša, predel med lopaticama, koža okoli popka, področje anusa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 Nany

Nany

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 02 November 2006 - 02:31 PM

Mene pa zanima, če ima katera univerzalno kremo iz iste kolekcije? A je tud dobra? Za kolk stare je pa primerna rjava cosmerba? Piše na spletni strani, da ma lifting učinke, česar pa še ne rabim.

Lep dan! love.gif
  • 0

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 02:33 PM

Ima kao med drugim tudi lifting učinek, kar dejansko samo pomeni, da kožo dobro neguje in vlaži, da je lepo napeta. Ta krema je drugače zelo kvalitetna in nežna, zato pri uporabi ni nobene starostne omejitve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#85 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10715 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 November 2006 - 02:50 PM

Moja koža je suha, ampak z mozolji zarad hormonov. Zdej mam to kremo že več kot mesec in pol in lahko šele za zadnja dva tedna rečem, da se mi je koža normalizirala. Po kakšnem tednu uporabe se mi je začela koža še bolj sušit, da sem imela luskice celo po licih itd.
Uglavnem zdej je vse okej in je ne zamenjam za nič.
  • 0

#86 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 02 November 2006 - 05:02 PM

hvala dilema smile.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#87 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 02 November 2006 - 05:11 PM

Zdaj pa še mene ful mika.Imam suho kožo, pa bi mi morda pasala. Zdajšnjo kremo porabim, potem si jo bom verjetno vzela. V navadnih lekarnah tega nimajo? Me zanima, če bi mojemu pomagala, ima po ramah že par mesecev skoz neke mozolje...?
  • 0

#88

  • Guests

Posted 02 November 2006 - 05:40 PM

Verjetno mu ne bi škodila. Ker v bistvu ta krema ni zgolj za obraz, je tudi za telo. Tako da če kateri nikakor še po enem mesecu ne paše na obrazu, potem jo lahko mirno porabi do konca na katerem drugem delu telesa. smile.gif
  • 0

#89 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 02 November 2006 - 05:53 PM

Je hotel k dermatologu, sem mu predlagala naj prej to kremo preizkusi.Jaz pa zraven biggrin.gif
  • 0

#90 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 02 November 2006 - 07:20 PM

zdaj še mene mika ta krema,kolko pa stane?
  • 0

#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 07:22 PM

200 mL je 10k. Sliši se veliko, ampak to pride na klasično količino 50 mL komaj 2.500 tolarjev, kar je za tako kvaliteto poceni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10715 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 November 2006 - 07:32 PM

100 ml je pa 6 tisoč. Res se splača.
  • 0

#93 Nany

Nany

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 02 November 2006 - 08:39 PM

Prepričale ste me biggrin.gif

Morm sam še poslat naročilo, pol pa čakam na dostavo thumbup.gif
  • 0

#94 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 03 November 2006 - 12:07 AM

QUOTE(majchika @ 23. 9. 2006 - 15:04) View Post

sonchika, a bi hotla še rdečo cosmerbo ocenit? tale naj bi delovala: "napenja kožo - ji vrača tonus in poživlja krvni obtok. pospešeno ostranjuje odpadne snovi pri celulitu in tekočine pri oteklinah."
ne vem sicer, če kej od tega drži, meni tak res fajn diši, zato pa me v bistvu zanima, če dela kej škode.

sestavine: aqua purificata, hydrogenated peanut oil, propylene glycol, cetearyl akohol, sodium cetearyl sulfate, aloe barbadensis, jojoba wax, hedera helix, equisetum arvense, centella asiatica, ceteth-6, cethyl akohol, maris sal, potassium sorbate, citrus limonum, citrus grandis, citrus dulcis, cymbopogon citratus.

slikice ni, lonček je isti kot pri "rjavi" kremi, sam napis je rdeč.

lp!


Napiši malo kako se obnese, če se ti da
  • 0

#95 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 November 2006 - 08:02 PM

Mi lahko katera prosim napiše kje je Sanolabor v Cityparku v LJ? Poleg katere trgovine, k jst sem vedn vsa zmešana med temi mini trgovinicami. sad.gif
  • 0

#96 RaiNboW*

RaiNboW*

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:*FasHioN LanD*
  • Interests:kozmetika, moda.. (:

Posted 03 November 2006 - 08:22 PM

QUOTE(Estera @ 3. 11. 2006 - 20:02) View Post

Mi lahko katera prosim napiše kje je Sanolabor v Cityparku v LJ? Poleg katere trgovine, k jst sem vedn vsa zmešana med temi mini trgovinicami. sad.gif


Nasproti Interspara, zraven Gardenie wink.gif
  • 0
“You can take my Fendi baguette, you can take my ring and my watch, but don’t take my Manolo Blahniks.” Carrie Bradshaw

#97 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2006 - 08:03 PM

Imajo jo tudi v trgovini Bazilika Zel v Cityparku (zraven Mobitela in trgovine z blagom). Sem jo ravno danes kupila. Imeli so jih samo po 100 ml (5900 sit) pa zraven je bila zloženka.

Sem se ravno namazala in občutek je super. Upam, da ne bom imela kakšnih negativnih začetnih reakcij, ker je tudi moja koža na nekaterih delih zelo suha (včasih imam prav luskice). Ampak za enkrat izgleda vse super! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#98 Nany

Nany

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 04 November 2006 - 10:57 PM

Dans sem že dobila kremo (v pičlih dveh dneh jo dobiš, če jo naročiš prek interneta). Sem se že namazala 2krat in morm povedat, da je ful dobr občutek, pa lepo se maže. Same pohvale... Bomo videli kaj bo čez par dni...
yahoo.gif

  • 0

#99 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17011 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2006 - 08:03 PM

QUOTE(frcica @ 2. 11. 2006 - 14:02) View Post

Men se še ni normaliziral, uporablam jo glih okol enga mesca. Mi je potegnil vse možne mozolje ven cry.gif
Ampak se še ne vdam biggrin.gif

Pa nujno poročaj, kva se bo zgodl! wink.gif

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#100 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13780 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2006 - 08:15 PM

Ja, v bistvu je že bolj(sem mela menstro), mam pa tud občutek, da mi je puder mašil pore. Ravno sanjsko pa ni... ampak se še ne vdam
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users