Jump to content


Photo

Akamuti


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#81 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 16 February 2008 - 06:32 PM

Jaz sem tudi naročila zeleno glino in rožno vodo . oops.gif Komaj čakam da vidim učinek w00t2.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2008 - 08:35 PM

Jaz tudi komaj čakam, da dobim. Naročila sem v soboto popoldne, tko da pomoje gre jutri na pošto in upam, da bo v torek že pri meni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 17 February 2008 - 08:56 PM

QUOTE(Kinky @ 15. 2. 2008 - 20:21) View Post

Punce, kako se vam zdi karitejevo maslo? Meni ga je dal prodajalec na roke malo, ampak si nisem ustvarila nekega mnenja?

Anyone? hmm.gif
To bi najlažeje JJ vedla povedat. Je več teh zadev sprobala kak jaz in lažje primerja. Ko se vidima ta teden, ti ga bom dala malo v kinder jajčko, da boš doma sprobala.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 February 2008 - 07:10 PM



Kinky,
jaz moram rečt, da me karitejevo maslo ni glih impresioniralo. Kar se tiče regeneracije ustnic - bolj tak-tak, ni totalno zanič, ni pa bogve kaj - meni npr. medeni balzam od Dvorca Trebnik prenovi ustnice čez noč. Za moje trenutno ful izsušene in boge roke tudi ni dovolj hranilen - čez noč mi jih preprosto ne nahrani dovolj, zjutraj so še vedno rdeče in hrapave, medtem ko po Schellerjevi ovseni kremi je stanje zjutraj čisto druga zgodba - roke so ful pomirjene, lepe in gladke. Ne vem no... preprosto me ni glih navdušilo, tak da ga ne priporočam za zelo izsušene ustnice ali pa roke (kožo).

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 18 February 2008 - 07:20 PM

Sem sprobala 2x zeleno glino, vendar ne vidim nekega posebnega učinka. huh.gif Ogrcev je po nosu še vedno toliko kot prej, nič manj jih ni. huh.gif Koliko časa morem to gor pockat, da se bo kaj videlo ?
  • 0

#86 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2008 - 07:55 PM

Kakšen pa je bil občutek, ko si imela masko gor? Baje naj bi imela zadeva toplotni učinek oz. bi se naj koža med nanosom in med spiranjem ogrela. Pa baje ne smeš met masko na faci več kot 5-10 minut ker drugače koža posrka toksine nazaj. Sicer pa js nism noben strokovnjak, ampak za boljši efekt je verjetno treba tole glino uporabit malo večkrat oz. redno skozi daljše časovno obdobje. S čim pa si glino mešala? Pa zanima me, če je imela na tvojo kožo sploh kakšn efekt - ti jo je kej razmastilo, zategnilo, karkoli?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#87 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 18 February 2008 - 08:02 PM

Nič ni bilo kaj toplotnega občutka. smile.gif Glino sem mešala z zelenim čajem, ni bil mrzel ampak taki bol mlačni. Ko sem glino nanesla na kožo mi jo je začelo zategovati, ko sem jo sprala pa je ta občutek izginil. Na obrazu je nikoli nisem imela več, kot 15min. Koža je bila po izpiranju gladka, sploh se ni svetila, zategovalo je ni. Na določenih predelih je bila malo izsušena, vendar sem to hitro popravila z Alverde - jojoba. smile.gif Mogoče imam kak ogrc manj, ni pa nekega ful velikega napredka. Bom še uporabljala 2-3 tedne, potem pa bom poročala, kako se je obnesla.
  • 0

#88 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 February 2008 - 08:08 PM

Ja res je, predolgo ne smeš met gline gor, prav tako pa ne premalo, ker sicer sploh ne učinkuje. Je pa tko, da je od vsake posamezne kože odvisno koliko časa rabi, da začne procesirat. Jst sem tud v prvo zajebala, ker sem se zbala, da bom mela predolgo gor in ni blo neke razlike. Pol v drugo pa sem tud naredila malo bolj gosto zmes in pustila tok časa, da se je cela posušila in popokala in jo šele potem sprala in je bil učinek. Prav na glini se je vidlo, da je ven udarla maščoba. Sicer pa pravijo, da je treba par tretmajev naredit, preden pride čist tapravi učinek. Jst sm bla zdej mal lena, tko da si od takrat naprej nisem več nardila. Bom pa danes verjetno.

Full extra toplotnega učinka ni, se pa čuti malo topline in ko se začne glina sušit, ti začne zategvat kožo. Ampak ko spereš, je spet v redu. Full navlažiš in je to to.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#89 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2008 - 08:14 PM

Bikinka, a maš kej feelinga, kok dolg si mela glino gor takrat, ko si pustila, da se čisto posuši? Ker js je pomoje nam upala met gor dlje, kot ene 10 minut. oops.gif Upam, da jutri dobim paketek in bom takoj sprobala, o učinku pa seveda poročam na dolgo in široko. tongue.gif Aja, pa jaz jo bom mešala še z neem praškom.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#90 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 February 2008 - 08:52 PM

Bolj gosto nared, da se bo prej posušila. Okol 10min sem jo mela, mogoče kšno minutko dlje.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#91 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 18 February 2008 - 08:54 PM

bikini, kak to misliš, da se na glini ogrci vidijo ? huh.gif
  • 0

#92 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 February 2008 - 08:59 PM

Take luknjice se naredijo baje, se vidi da glina povleče maščobo ven iz por.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#93 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 February 2008 - 01:27 PM

V kolk časa so vam poslali zadeve? Js sm naročila v soboto popoldne in sm pričakovala, da bo šla pošiljka na pošto v ponedeljek in bo danes pri meni, pa ni. ermm.gif Sem res ful neučakana, kar razmetava me naokoli. laugh.gif Ful bi rada probala masko ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#94 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 February 2008 - 02:36 PM

Dilema jaz tudi ! Čakam čakam...
  • 0
Viens, reste ici!

#95 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 February 2008 - 02:57 PM

Dilema, ko si napisala, da če maš več ko 10 minut gor masko da poskrak koža nazaj toksine, a to velja za vse te glinene maske al sam za akamutijevo?

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#96 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 19 February 2008 - 03:04 PM

Jaz sem tudi v soboto naročila, pa me danes že na pošti čaka, tako, da grem jutri iskat. w00t2.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#97 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 February 2008 - 03:46 PM

QUOTE(rea @ 19. 2. 2008 - 14:57) View Post

Dilema, ko si napisala, da če maš več ko 10 minut gor masko da poskrak koža nazaj toksine, a to velja za vse te glinene maske al sam za akamutijevo?


Nimam pojma, pa fora je tudi v tem, da je več vrst gline. To naj bi veljalo za zeleno glino, če pa velja za vse gline na splošno, pa ti res neb znala povedat.

Parvinder, to ni fer, js sm tudi v soboto naročila. cry.gif Upam, da bo jutri, če ne se fentam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#98 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 19 February 2008 - 06:23 PM

Oh ne joč tongue.gif Bo pa pol še toliko večji užitek, ker so te malo pustili čakat wink.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#99 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 19 February 2008 - 07:46 PM


Vau, ste me navdušile nad črnim milom. Ko mi zmanjka šelerja grem mogoče po tegale.

  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#100 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 February 2008 - 12:07 PM

Jaz še vedno nisem nič dobila, sem ful žalostna. cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users