Jump to content


Photo

Mačje igrače, plezala, fotelji idr.


  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#81 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2012 - 02:07 PM

Posted ImagePosted Image
  • 0

#82 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2012 - 02:09 PM

s tem, da bi moralo biti vse malo večje, da je bolj stabilno, ker mački na to ne plezajo počasi, ampak se zaženejo gor. Hiška bi morala biti večja, da gre lahko odrasel maček z lahkoto notri. js bi si na to sceno prov dala narest, zraven bi pa nekak vključila še tunel, to majo naši mački ful radi:)
  • 0

#83 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 September 2012 - 11:59 AM

Posted ImagePosted Image
Posted ImagePosted Image
  • 0

#84 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 October 2012 - 03:17 PM

Moji dve sta ful zanimivi, ker Lili obožuje žogice in perje, medtem ko Živo fascinirajo traki in vrvice. :)
  • 0

#85 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 October 2012 - 04:43 PM

Posted Image
Posted Image
  • 0

#86 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2013 - 01:48 PM

Ima kdo izkušnje z vodnimi fontanami oz vodnimi napajalniki?

 

 

 

Moj maček noče več piti iz skodelice, čeprav ima vedno svežo vodo. Vodo hodi pit v wc školjko ali pa izvoha kakšen večji vrč z vodo, kanglo za rože in podobno... 

Najbolj pa seveda obožuje, da mu odprem kar pipo v lijaku in potem čepi pod vodnim curkom. 


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#87 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13827 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 01:53 PM

Ja, pod curkom je tudi mojim dihurjem všeč :D

Če je pa kakšna večja posoda pa ful rade glavo v vodo dajejo, sploh Zofija(zanimivo kako se razlikujeta od Stelle in Juana, sploh Stella po mokrem tudi hoditi ni marala, je hodila skoraj po krempljih in ful tačke privzdigovala, kot dama :D).

Vsake toliko tudi  se tunkata v posodi z vodo v kletki, vsaj tako sklepam, ko je vse mokro okoli. Se pa bojim, da bi tele napajalnike prevrnile.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#88 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 02:17 PM

Jaaa, naša Freya že e pd začetka ni hotela pit iz skodelice pod nobenim pogojem, samo curek iz pipe. No, pila je tudi iz wcja, ampak to smo hitro ustavili in začeli vestno spuščat pokrov :D To je bil seveda problem, ker ni imela vode ves čas na razpolago, in če sva bila kdaj cel dan zdoma, pač uboga zver cel dan ni nič pila, kar pač ni glih kul. Gledala sva vse sorte teh fontan, najprej na ebayu, potem pa še po naših trgovinah, pa videe na youtubu pa reviewe in kajsvtemkaj še vse :D Problem je bil, da Freya ful rada šprica in se igra z vodo - iz šalčke je vedno vse polila in jo poskušala prevrnit, curek vode je pa s taco prekinjala in močila kopalnico. Zato sva se bala kupit kakšno vodometasto fontano s curkom in bazenčkom, ker bi lahko potem samo brisala za njo. Na koncu sva vzela tole KLIK in je super! Malo sva se bala, da ne bo hotla pit, ker zadevščina ni ravno poceni, ampak je že po samo par minutah ovohavanja fontano posvojila in zdaj pridno pije. Super je, ker voda nič ne šprica naokoli, bazenček je pa pokrit, tako da ima malo možnosti za poplavo (včasih ji vseeno uspe malo zmočit, ampak če ji že s tem rata, kaj bi bilo šele s špricajočimi aparaturami). Fajn je, ker je keramična, za pucat ni problematična, pa ful kvalitetno zgleda (ima tudi neke nemške certifikate, ne vem točno). Nima pa filtra za vodo, tako da je treba pač vsak dan spucat, da je voda sveža in da se ne nabirajo smeti noter. Smo pa vsi trije zelo zadovolji, hidrirana mačka in pomirjena lastnika :D Pa če bi slučajno naročala na tej strani, prišlo je ful hitro in brez komplikacij, pa nad nevemkakšno vsoto je poštnina zastonj. :) 


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#89 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13827 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 02:27 PM

Hevea, kaj pa za zvrniti? Je stvar zelo stabilna? Poudarjam zelo, ker dihurji so trmasta in vztrajna bitja :D

 

Ni treba, vidim, da ima preko treh kil :D Bova razmislila o nakupu!

 

edit: Kabel :( ne vem, če bo tole za Zofko.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#90 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2013 - 02:41 PM

Ja, moj se je pa šele zdej sprdnil, da posodica ni več kul. In mi je kar hudo, ko spustim pokrov in zaprem kopalnico, potem pa kar čaka pred kopalnico. Sem pa tudi jaz na tej strani gledala. Ravno naročam drevo in razmišljam, če bi še fontano. Ampak ta se mi zdi kar draga. Itak sem že čisto trapasta, ko gledam te mačje reči in bi kar vse pokupla. :D 

 

Ja, mene tudi mal skrbi zaradi kabla. 


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#91 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2013 - 03:30 PM

No, jaz sem kar naročila tisto modro fontano pa bom vidla, kako se obnese. :) 


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#92 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 03:48 PM

Hevea, kaj pa za zvrniti? Je stvar zelo stabilna? Poudarjam zelo, ker dihurji so trmasta in vztrajna bitja :D

 

Ni treba, vidim, da ima preko treh kil :D Bova razmislila o nakupu!

 

edit: Kabel :( ne vem, če bo tole za Zofko.

 

 

Mja, samo če hočeš tekočo vodo, se kablu ne moreš izognit, žal :( Zvrnila pa ziher ne bo, mene je to skrbelo bolj pri tistih plastičnih kreacijah.

 

Padme, poročaj, kako se obnese!


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#93 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2013 - 03:55 PM

Ja spodaj bom dala še kakšno podlogo, zihr bo kaj polival. :) Bom poročala. 


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#94 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 January 2013 - 07:51 PM

Sem danes prejela vodno fontano. Odločila sem se za toDobila sem v treh dneh, paket je prišel iz Nemčije in brez poštnine, tako da bom sigurno še kaj pri njih naročala. :) Zaenkrat zadovoljna z nakupom. Je plastična, ampak izgleda zelo trpežna. Večja, kot sem pričakovala. Všeč mi je, ker je kabel zaščiten s plastično cevjo (sicer ne po celi dolžini, ampak je pa tam okoli sklede). Izgleda zelo stabilno, ker ima kar veliko površino in mislim, da je maček ne bi mogel prevrniti, ker je kar težka, ko je napolnjena z vodo. Notri gre namreč 3 l vode. 

 

Maček jo že cel dan z zanimanjem opazuje. Na začetku je od navdušenja malo škropil s tačkami, ampak sedaj pa že lepo pije. Mislim, da mu je všeč. :)


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#95 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 January 2013 - 08:01 PM

Še slikovni material. 

 

fontana.jpg 


  • 1

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#96 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 February 2013 - 10:03 AM

Cookie-jeva nova prijateljica:

 

425995_10200682780818731_2031576789_n.jp

 

Menda je zmenek vceraj uspel ... :D

 

539365_10200682780778730_2046401465_n.jp


  • 1
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#97 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 February 2013 - 11:50 AM

Hudo!


  • 0

#98 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 February 2013 - 12:35 PM

Sestra mi je poslala update, da ga menda se malo ravnotezje daje ... :lol:


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#99 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 15 February 2013 - 12:40 PM

W.o.w. :D


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#100 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 August 2013 - 09:29 PM

Unique-Cat-Beds-for-Pet-Lovers-_07.jpg

Wooden-Indoor-Houses-For-Pets.jpg


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users