Jump to content


Photo

Facebook


  • Please log in to reply
1917 replies to this topic

#81 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27082 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 February 2010 - 10:56 PM

^^Ej, majkemi, to dela moja prijateljica in mi gre strašno na živce. Sej ne rečem, na žurkah spoznaš včasih ful zanimiv folk pa ga itak dodaš na FB (jaz sem tako ohranila kontakt z najrazličnejšim folkom), ampak da dodajaš krnek folk, ki si ga samo videl.. butasto, no. huh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 February 2010 - 11:11 PM




Meni je pa ful zabavno na FBju gledat ene babe, ki so se namaskirale točno v take maske, da so se
lahko čimbolj kao seksi oblekle. Mater ej, ene pa res rabijo tono pozornosti za bildanje svojega
ubogega ega, bwahahahaha. In kak se nastavljajo na slikah ... solze mi tečejo, bwahahahahahaha again.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 17 February 2010 - 11:15 PM

Mene pa po prebiranju vest pece.. Nikoli me ni gor. Se profil sem naredil samo zato, da mi na mail vec ne prihaja FB crap.


Vas pa nimam gor za nobeno statistiko, mam vas ker ste kul. Ce kaj pomaga. smile.gif
  • 0

#84 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2010 - 11:28 PM

QUOTE(Piquet @ 17. 2. 2010 - 23:15) View Post

Vas pa nimam for za nobeno statistiko, mam vas ker ste kul. Ce kaj pomaga. smile.gif


cry.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#85 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 17 February 2010 - 11:33 PM

Od kje in čemu te solze sedaj? tongue.gif
  • 0

#86 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2010 - 11:37 PM



Solze ganjenosti so to, fant moj. huh.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#87 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 17 February 2010 - 11:42 PM

Poj pa vse vrei. tongue.gif
  • 0

#88 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2010 - 12:07 AM

Jst mam čez 330 prijateljev, ampak ne dodajam in odobrim vsakega, res teh 300 kr dobro poznam-iz OŠ, SŠ, vse iz faksa, pol vse sodelavke na različnih jobih, kolegice iz paralelk, punce, ki hodjo k meni na delavnice, soprostovoljke in soprostovoljci, somentorji,... in se nabere. Razen vas glih osebno ne poznam ;)
Sicer pa ne odobrim nikogar, ki ga poznam le na videz ali pa še slabše-da ga sploh ne poznam.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#89 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 February 2010 - 09:12 AM

Jaz sem pristala na 370 in to je zdaj končna številka, mnogo sem jih zbrisala, ker so bili recimo kolegi od kolegice, ki sem jih enkrat na žuru spoznala. Nimam pa z njimi popolnoma nič skupnega. Podobno kot to o čem je Coco pisala, neki iks 'kolegi', ki niti ne vem, če bi jih pozdravila, če bi jih na ulici srečala.
huh.gif


Je pa res, da je plus FB v tem, da 'najdeš' kakšno 'pogrešano' osebo po mnogih letih, jaz pa sem tudi spoznala kakšni debili butl.gif so dejansko nekateri, ker vidim kako razmišljajo, in na kakšen patetičen način nekateri iščejo pozornost . . . kot že rečeno, zdravo pamet je potrebno pri vsem tem ohraniti, pa je. wink.gif



  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#90 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2010 - 05:27 PM

Meni pa ne gre v račun, ko imajo nekatere slike svojih otrok. Npr. xy Štefka Terezija, in potem ena mala mula zraven. Zakaj ne naredijo potem profil za svoje otroke, ČE ŽE?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#91 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 February 2010 - 05:34 PM

Ja meni je pa to še fuul bolj debilno, da ma 2 letni froc svoj profil, mislm who cares, k da ga uporablja..
  • 0

After all this time?

Always.


#92 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2010 - 05:50 PM

No sej, jaz sem se le hecala wink.gif upam, da je bilo očitno. poudariti sem želela poanto slik otrok. mislim, sej ima ženska še zmeraj lafj, no. Menda obstaja tudi kaj takega ne da bi se slikala 24/7 s svojim "cukrčkom". Navsezadnje sem jaz prijateljica mame, ne froca =) lol
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#93 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 February 2010 - 05:52 PM

Meni je BOLANO, da dajo profilno sliko - sliko froca. Ah daj no, prav disturbing je.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#94 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 February 2010 - 05:52 PM

To je tut res, samo potem bi mogla zamorit tut tistim, ki majo prikazno sliko s fantom, al pa s kolegico.. Al ti misliš da imajo slikco samo otroka, ne sebe z otrokom? Tist je bolj bedno, ja. smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#95 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2010 - 05:56 PM

Ja, ko je otrok sam na profilni sliki svojega starša...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#96 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 February 2010 - 06:00 PM

biggrin.gif
Zdej se mi zdi neumno, ampak dokler ne bom mela svojih otrok.. Rajš nebom nč rekla biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#97 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 February 2010 - 06:01 PM

biggrin.gif

Pa dobro, da je slika nekoga z otrokom - razumem, ampak da je samo FROC na sliki, tega pa ne, evo.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#98 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 19 February 2010 - 06:32 PM


Ko te nekdo "tegga"... in se ta fotografija pojavi med vsemi tvojimi ostalimi, a to sliko lahko potem vsakdo vidi, ki si naključno pogleda tvoj profil?
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#99 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 February 2010 - 06:44 PM

Ne.


Če je oseba, ki te taggala izbrala pri albumu opcijo - FRIENDS ONLY.

Če imaš ti pod nastavitvami - da lahko samo TI vidiš slike, v katerih te taggajo.



V nasprotnih primerih - DA.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#100 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 19 February 2010 - 06:58 PM


Imam oznako Samo Prijatelji. Ne morem pa vedeti kako imajo to ostali označeno... ja ne.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users