Jump to content


Photo

Razprodaje!


  • Please log in to reply
445 replies to this topic

#81 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 January 2006 - 08:47 PM

Kupila pulover v H&M. laugh.gif Hotela sem še eno majčko, samo bi jo morala poskusit, pa je bila pred kabinami prevelika gužva, tako da sem jo raje dala kar nazaj.
Jutri pa grem še malo v Evropark pogledat. Mogoče še tam kaj najdem. smile.gif
  • 0

#82 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 January 2006 - 10:42 PM

Danes sem bla v evroparku na razprodajah in nisem kupila popolnoma NIČ. Živa groza...komaj čakam da je konec razprodaj res!
  • 0
Viens, reste ici!

#83 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2006 - 10:48 PM

Jst sm si kupila to jopco(druga slika), samo da je črne oz. temno modre barve biggrin.gif tongue.gif
http://www.shrani.si...kombi160623.png
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#84 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2006 - 10:54 PM

Bogatejša za nove kavbojke in črn puli... laugh.gif
  • 0

#85 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 08 January 2006 - 12:53 PM

vglavnem tele razprodaje....cisti polom.
Razocarala me je pa ZARA....ker je imela res "kao" znizanje....
  • 0
I am falling between dreams and reality

#86 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 January 2006 - 01:00 PM

Jst sm pa včerajšnje popoldne preživela v City Parku, pa Hali A v BTCju - tuuuugaa!Groza folka k da bi zastonj talal, izbira pa povsod enaka. No sm si le kupla ene 3/4 žametne hlače (črne), pa dvoje dokolenk (takih ta pisanih 8) ). Hotla sm kupt paščk za nogavice pa so prou odurno dragi al jih pa ni v črni barvi :crybaby: Mogoče skočm v torek pogledat v Zaro, me zanimata dve srajčki...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#87 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 January 2006 - 01:58 PM

[quote=URŠKA][quote=rea]ursi, v zari imaš do 50%-!
Mal me je jezilo,ker sm vidla,da nekatere pulovrje niso znižal za 50% ampak recmo sam za 20,30%...[/quote]
no tle pa morm opozort na NATEGO!!
Je znižan do 50%-------> do 50 %

Ja sam to je pa čist res. Pa skor povsod New Yorker, Sportina. A ni smisel razprodaj da je use -50%. No na srečo za mojo denarnico se tega držijo u Two Waju, pa ene trgovince u Btc-ju. Drgač pa sm si kupla kavbojke pa 2 majci pa jopco.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#88 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 08 January 2006 - 02:14 PM

Ne vem, ali se meni samo zdi, al so te razprodaje letos za en k***c, ma so prodajalci v večini trgovin kar nekaj obesili gor, pa zraven znižano, pa same neuporabne zadeve rolleyes.gif Čista beda, recimo New Yorker, polom, za koji šit bi si jaz sred zime kupila poletno majčko na naramnice blink.gif , sama roba ki jim je ostala in so jo zdaj zvlekli spet ven. Beda!!!
  • 0

#89 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 January 2006 - 02:25 PM

New Yorker ima približno 5 artiklov znižanih ostalo pa vse normalna cena...bedno..
  • 0
Viens, reste ici!

#90 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 January 2006 - 02:38 PM

eh new yorker itak nikol ni mel nič pametnega.. ermm.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#91 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 January 2006 - 02:40 PM

Men je pa TOPSHOP zakon, use bi od tm pokupila biggrin.gif DSm pršparala okoli 13k biggrin.gif wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#92 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 January 2006 - 04:07 PM

se strinjam glede new yorkerja ..sem imela tam ene kavbojke ogledane pa sem cakala na zacetek razprodaj ...ko sm pa vceri prisla tam ..obup.. skoraj nic znizano, edino totalno neuporabne stvari (beri poletna konfekcija in tisto kar jim je ostalo od lani ali celo prej) evil.gif
  • 0

#93 * Šm3k|ca *

* Šm3k|ca *

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts
  • Location:Kranj

Posted 08 January 2006 - 04:36 PM

jz grem pa u soboto u lj. tk da mam zj že pršparan laugh.gif
  • 0
"It's not true that I had nothing on! I had the radio on."

#94 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 08 January 2006 - 04:40 PM

Jst grem pa jutr mal pogledat, če bom še kaj našla zase. Zdej sm cel petek in soboto mogla itak delat, pa če je blo povsod taka norija kot pri nas, potlej vprašanje, če je ostalo kaj v moji cifri. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#95 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 January 2006 - 04:52 PM

QUOTE(crna)
Hotla sm kupt paščk za nogavice pa so prou odurno dragi al jih pa ni v črni barvi :crybaby: Mogoče skočm v torek pogledat v Zaro, me zanimata dve srajčki...

To pa ne zastopm dobr! oops.gif Plašč za nogavice si hotla kupt? Kaj je to sploh?
Mene pa zanima, če kera kej ve, če so tud štumfi znižani(dokolenke,nadkolenke,samostoječe...v fabianiju al pa kje drugje?) Al pa v topshopu tm k so une mrežaste pa bl fensi najlonke-a je tm kej znižan?Calzedonia? smile.gif

Pa še...kje lahko kupm tisto vrečko,kamor daš spodnje perilo pa nalonke,ko daš prat v pralni stroj?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#96 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3496 posts
  • Gender:Male

Posted 08 January 2006 - 07:49 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(crna)
Hotla sm kupt paščk za nogavice pa so prou odurno dragi al jih pa ni v črni barvi :crybaby: Mogoče skočm v torek pogledat v Zaro, me zanimata dve srajčki...

To pa ne zastopm dobr! oops.gif Plašč za nogavice si hotla kupt? Kaj je to sploh?
Mene pa zanima, če kera kej ve, če so tud štumfi znižani(dokolenke,nadkolenke,samostoječe...v fabianiju al pa kje drugje?) Al pa v topshopu tm k so une mrežaste pa bl fensi najlonke-a je tm kej znižan?Calzedonia? smile.gif

Pa še...kje lahko kupm tisto vrečko,kamor daš spodnje perilo pa nalonke,ko daš prat v pralni stroj?


Mislim, da je crna govorila o nekem pasu za nogavice....kar jaz tudi ne zastopim.

Glede nogavic sem jaz v fabianiju kupila ene debeleše nogavice -40% torej so ble okoli 1500 in so mi jih danes vsi pohvalili...Majo znižano samo določene artikle
  • 0

#97 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 January 2006 - 07:52 PM

QUOTE(Sarah)
se strinjam glede new yorkerja ..sem imela tam ene kavbojke ogledane pa sem cakala na zacetek razprodaj ...ko sm pa vceri prisla tam ..obup.. skoraj nic znizano, edino totalno neuporabne stvari (beri poletna konfekcija in tisto kar jim je ostalo od lani ali celo prej) evil.gif

NY in HM nimata nikoli znižanih aktulanih reči, niti niso veliko znižane tiste, ki so. To je verjetno zato, ker sta že tako poceni trgovini.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#98 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 January 2006 - 10:12 PM

QUOTE(bellini)
QUOTE(rea)
QUOTE(crna)
Hotla sm kupt paščk za nogavice pa so prou odurno dragi al jih pa ni v črni barvi :crybaby: Mogoče skočm v torek pogledat v Zaro, me zanimata dve srajčki...

To pa ne zastopm dobr! oops.gif Plašč za nogavice si hotla kupt? Kaj je to sploh?
Mene pa zanima, če kera kej ve, če so tud štumfi znižani(dokolenke,nadkolenke,samostoječe...v fabianiju al pa kje drugje?) Al pa v topshopu tm k so une mrežaste pa bl fensi najlonke-a je tm kej znižan?Calzedonia? smile.gif

Pa še...kje lahko kupm tisto vrečko,kamor daš spodnje perilo pa nalonke,ko daš prat v pralni stroj?


Mislim, da je crna govorila o nekem pasu za nogavice....kar jaz tudi ne zastopim.

Glede nogavic sem jaz v fabianiju kupila ene debeleše nogavice -40% torej so ble okoli 1500 in so mi jih danes vsi pohvalili...Majo znižano samo določene artikle


Tole je pašček za nogavice (vmesnje perilo med modrcem, tangicami in štumfi):
In, ja kr dost štacun z nogavicami ma popuste, ne pa vse, tko da - beware!
http://img.photobuck.../301286/943.jpg
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#99 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 January 2006 - 10:36 PM

QUOTE(rea)
Pa še...kje lahko kupm tisto vrečko,kamor daš spodnje perilo pa nalonke,ko daš prat v pralni stroj?


najlonke daješ prat v pralni stroj?! blink.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#100 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 January 2006 - 10:37 PM

Jst tud najlonke v pralni stroj... smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users