Jump to content


Photo

Dodatki/tablete za lepšo kožo


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#81 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 28 December 2008 - 09:37 PM

Ma ja, sej vem. Sam morm še drobni tisk prebrat.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#82 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 15 January 2009 - 01:14 PM

Jaz sem si nabavla uni kolagen v prahu. smile.gif Upam, da bo v redu.
  • 0

#83 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 15 January 2009 - 06:00 PM

Kako se kaj obnesejo Natural Wealth za lase, kožo, nohte? Hudiča, men tako počasi zadnje mesce lasje rastejo (manj kot pol cm na mesec) pa lomijo se da je joj. Najbrž res nem nikol več zares dolgih dočakala.
  • 0

#84 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 15 January 2009 - 08:32 PM

Nisem še kupila, tak da sama ne morem poročat. Jih pa grem kupit t teden ...
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#85 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83004 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 January 2009 - 09:53 PM



Meni za kožo ne pomagajo, žal. Jemljem jih dober mesec, tko da mogoče še bo učinek.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#86 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 21 January 2009 - 04:55 PM

A katera ve. če se tele Murad tablete dobi v Sloveniji?
IPB Image
http://www.amazon.co...l...3328&sr=8-5
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#87 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 15 February 2009 - 11:40 PM

Od teh tabletah za lase/nohte/kožo imam jaz bolj slabo mnenje. Meni osebno niso ravno pomagale (sem jemala od različnih proizvajalcev, vsake po cca. 3 mesece z nekaj mesečnim premorom...) in nikoli prav nobenih sprememb! (pa sem bila ekstremno pozorna na to, če se stanje las, kože ali nohtov kaj izboljšuje, nekako sem želela upravičit izdatke;)...

Sicer z nohti nimam težav in mi zelo hitro rastejo. Pomoje bi jih lahko strigla tudi na 2-3 dni, če bi želela imet skoz kratke... Vendar se trdota nohtov ni nič izboljšala, tudi bele lise so se pojavljale še naprej. Koža je ostala ista - problematična in nič kaj sveža (razlika je bila le ob uporabi druge zunanje nege). Na lase so vitamnski dodatki morda imeli vpliv, predvsem so morda rastli malce hitreje (sem sklepala po narasku, ki je postal že dokaj hitro očiten, kar se mi prej ni dogajalo). Kakšnih "novih laskov", o katerih pa poročajo nekatere pa sama žel nisem zasledila:(.
Osebno mislim, da lahko zelo podoben učinek dosežeš tudi z "navadnimi" vitaminskimi dodatki/tabletami, ki scer niso posebej specializirane na podoporo las, nohtov,... in je vse skupaj dobaj marketinška zadeva. Tudi sestava je zelo podobna, je pa res, da nekatere tablete za lase/kožo/nohte vsebujejo kakšne dodatne minerale in snovi, ki jih "navadne" vitaminske tablete ne...

Mislim, da še največ spremeb prinaša vsakodnevna zdrava prehrana in ustrezna nega wink.gif

  • 0

#88 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 16 February 2009 - 10:35 AM

Jaz imam zadnje mesece bolj trde nohte, prej so se mi lomili in pozimi predvsem plastili. Sem pa lani bolj gledala kaj jem, več sadja in zelenjave in polnozrnatih živil. Sam so rabli nohti več kot pol leta, da so pršli na tako stanje. Sicer sem to jaz delala iz drugih razlogov in šele enkrat prejšnji mesec sem se zavedla, da se mi že nekaj časa nič ne cepijo nohti in da mi jih ni treba takoj postrižt.. smile.gif
Drugače jemljem kolagen zaradi kože, za stara leta. oops.gif oops.gif
  • 0

#89 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 16 February 2009 - 10:56 AM

Glede plastenja in lomljena nohtov ne morem nič rečt, ker teh problemov nikol nism mela. Motijo pa me te bele lise, predvsem zarad tega, ker naj bi odražala pomenjkanje nekaterih snovi v telesu, kar pa ni ql sad.gif...
Kolagen pa se mi drugač zdi zanimiva in fajn zadeva , morem sporbat ;)
  • 0

#90 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 16 February 2009 - 05:50 PM

Te bele lise imaš lahko tudi od udarca v prste. No, vsaj jaz jih imam ker sem tak štor in se zmeraj zabijem kam z roko (posebej v kakšno mizo ali pa okvir od vrat laugh.gif).
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#91 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 16 February 2009 - 06:00 PM

Bele lise prav tako pogosto kažejo na pomanjkaje cinka (kar pa je obenem lahko tudi vzrok izpadanja las in počasnega celjenja ran - recimo pri težavah z mozolji).

Ko sem jemala cinkove šumeče tablete, so lise čez čas izginile, pa tudi lasje so mi nekoliko manj izpadali ...
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#92 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 16 February 2009 - 10:01 PM

Ooooo, ful hvala za tele odgovore!!
Jap, lise so pri meni najverjetnjeje res posledica udarcev v prste, kr se pač ukvarjam s takšnim športom, da se neprestno "udarjam" v prste oz. konkretno v nohte. Thnx, tega pa nism vedla! ;)


  • 0

#93 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 13 April 2009 - 09:29 AM

Brokoli, kak so se odrezale Perfect skin?
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#94 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2010 - 12:44 AM

Mene nekaj zanima, tiste, ki se spoznate... Muradovih dodatkov ni v SLO, ampak me zanima, ali sestavinsko kaže na to, da bi znalo kej pomagat:

Other Ingredients: Dicalcium phosphate dihydrate, l-lysine HCI, calcium ascorbate, arctium lappa root, rumex crispus L. root, microcystalline cellulose, equisetum arvense L. shoots, stearic acid, d-alpha tocopheryl succinate, magnesium oxide, croscarmellose sodium, silica dioxide, zinc ascorbate, magnesium stearate, vitis vinifera L. seed, pyridoxine HCl, thiamine HCl, d-calcium pantothenate, vitamin A palmitate, beta-carotene, l-selenomethionine, chromium polynicotinate, and chromium picolinate

Contains Soybeans and Fish.

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#95 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16578 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2010 - 09:31 AM

Sem šla na stran še razpredelnico s količinami pogledat. Same dobre stvari za kožo ima in to v ne tako skromnih količinah smile.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#96 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2010 - 09:40 AM

OO, tole bi pa pol res mela...
Sam v SLO ne uvažajo, problem z uvozom zaradi nekaterih učinkovin, baje. A take zadeve lahko iz tujine naročim?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#97 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16578 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2010 - 09:46 AM

Odvisno iz kje. Iz EU pomojem ne bi bilo problema.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#98 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2010 - 09:53 AM

Kul. Hvala ti smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#99 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2010 - 11:51 AM

Ugotavljam, da tega sploh v EU ni sad.gif kaj pa če naročam iz ZDA? Ali pa da mi kdo prinese, ko gre v ZDA?

A je še kakšna podobna zadeva na našem trgu? Cerin Sensilab?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#100 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83004 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 August 2010 - 01:05 PM



Imajo, TUKAJ, TUKAJ, pa še nekje sem videla.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users