Jump to content


Photo

IKEA


  • Please log in to reply
460 replies to this topic

#81 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 August 2009 - 05:26 PM

Plain Jane imš zs.

To je to KNÖS Schreibutensilienfach € 9,99

IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#82 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2009 - 09:39 AM

PJ meni zgleda fantastično.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#83 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 06 September 2009 - 07:26 PM

Ikea v Stari Gorici se odpre konec septembra ali začetek oktobra. Komi čakam.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#84 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 06 September 2009 - 08:15 PM

21. oktober. smile.gif
  • 0

#85 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2009 - 11:33 AM

Hvala Hevea!

Joj, ta Ikea je pa tud, no. rolleyes.gif Najpri smo šli v Graz. Ko sem vidla kovinsko posteljo sem si premislila in hotela vzet eno leseno, ki je v bistvu v kompletu z ostalimi deli, ki sem si jih izbrala. No, imeli so samo posteljo! Naslednj dan sva šla s fantom v Celovec, ker naj bi tam imeli ostalo. Dobila sem vse, razen omare, ker je ostala samo še ena in še ta polomljena (bi jo dali potem napol zastonj, samo kaj nej s polomljeno delam), tako da moram zdej še kakšen mesec čakat na omaro.
Drugač majo pa ful lepe stvari.
  • 0

#86 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2009 - 01:14 PM

QUOTE(Verja @ 6. 9. 2009 - 20:26)  

Ikea v Stari Gorici se odpre konec septembra ali začetek oktobra. Komi čakam.



QUOTE(Baby @ 6. 9. 2009 - 21:15)  

21. oktober. smile.gif


thumbup.gif Oho, vedno blizje prihaja Ikea, a to bo namesto v Vilesseu, v stari Gorici ali bosta dve? Sej lahko, da v Vilesseu je ze, pa nisem na tekocem, z Baby sva en cas nazaj govorili o tem. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#87 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 September 2009 - 07:12 PM

Jaz moram pa izraziti delno razočaranje nad Ikeo. Lani sva montirala njihovo kuhinjo in je bila res lepo izdelana, vse štimalo, bila je lepo narejena.
Letos sva se na podlagi izkušenj kuhinje odločila kupiti tudi njihov dnevni regal, eno omaro za kopalnico (sicer tako, ki paše v kuhinjo) in omaro v spalnici. Vse je bilo bistveno slabše izdelave. Takoj se je počohalo (iverka), v kopalnici je odstopil robni trak. Nič kaj všeč mi ni več.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#88 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2009 - 08:13 PM

A mogoče katera ve, kje se da na Ikeini strani pogledat, kdaj pride določen artikel? Al pa če online kupiš, a pošiljajo k nam? Una Anna je defektna, sploh ne zna pomagat.
  • 0

#89 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29005 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 September 2009 - 08:44 PM

ne vem, če pošiljajo, ti pa pripeljejo in te o prihodu predhodno obvestijo. ne vem pa, če se da pogledat, če je artikel na zalogi. se pa ne da vseh artiklov prek neta kupit.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#90 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2009 - 09:18 PM

Špela a ne da se ne da vseh artiklov preko neta kupiti? Prejsnji teden sem to omenila mami, ki bo preko neta narocila nekaj pohistva, v cetrtek smo bili v Celovcu v Ikei na ogledih in nam je prodajalec zagotovil, da se vse dobi preko neta, ce je pac na zalogi. huh.gif Bomo videli pri narocilu.

PJ tudi jaz nisem se zasledila, da bi se dalo kje na netu videti, kdaj pride dolocen artikel. Sicer pa ja, tako kot je napisala Špela, pripeljejo in predhodno obvestijo, kdaj bodo prisli.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#91 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29005 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 September 2009 - 09:28 PM

Online kaufen
Menge:
Dieses Produkt kannst du leider nicht online kaufen. Überprüfe ob es im Einrichtungshaus verfügbar ist.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#92 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2009 - 09:32 PM

Kaj pomeni verfügbar?

Edit: aha, na razpolago


Se pravi, drzi, ce ga pac ni na zalogi, ga ne mores kupiti, kar je logicno, ni pa kaksnih tretjih ovir, da izdelka ne bi mogel narociti online.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#93 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14827 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 September 2009 - 01:23 AM

V slovenijo pripeljejo? Prav na dom? Zaakon, nisem vedla. Kolk pa zakasirajo?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#94 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2009 - 02:54 PM

Ja, prav na dom! ;) Se znosijo ti, kamor jim narocis. Tisti, ki so nam pripeljali so rekli, da imajo ukazano, da znosijo robo kamorkoli si zazelis, ce stanujes v 5. nadstropju, pa v 5. nadstropje. V glavnem dostaviti ti morajo v stanovanje, ne smejo puscati pred hiso/blokom.
Cene dostave se ne spomnim, bom doma vprasala in ti napisem (ali pa, ce ima katera druga podatke pri roki).


Edit: vprasala - do nas (Lj) je bila najvisja cena tako zaradi kilometrov kot kilaze (celotna spalnica, kuhinja itd..) in je znasala cca 170 EUR. Recimo Mb je v drugi coni in je zato cena prevoza nekaj nizja (ne vem koliko). Npr. Koper pa spada po oddaljenosti v isto cono kot Lj.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#95 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14827 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 September 2009 - 04:48 PM

U, madonca, pol se nam lih ne splaca, ker mamo kako uro voznje do Ikee v celovcu. Sem videla nekaj lepih posteljnin, pa malo bi si sobo preuredila, omare ven vrgla pa nabavila kako manjso komodo.. ah ja. Ikea.de spletna stran je ena taka velika hudobija, ker pol sam fantaziram.. oops.gif

Da ne bom ot..

Imela bi:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Imam pa en book corner, pa imam tam lucko za branje, gugalnik inu mizico za odlaganje knjig.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

(brez kolesckov)


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#96 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2009 - 05:35 PM

Taksne predalnike, kot si nalepila fotko, imam doma v svoji sobi, samo, da so svetli. Pa te njihove papirnate luci so mi tako vsec, kar vse bi pokupila - domacno, mehko, prijetno svetlobo dajejo (ne prebavljam bele svetlobe od neonk ipd., ker se pocutim kot v laboratoriju).

Ob postelji (zakonska postelja) imam na vsaki stran eno taksno: wub.gif


[attachmentid=5985]



Ja, tudi nam je Ikea v Celovcu zelo pri roki (iz Lj), ena, dva, tri si gor. Samo pac, da se ne matramo z organizacijo prevoza vecjih kosov, narocimo dostavo oz., mami bo v kratkem narocala za vec kot 1.000 EUR preko neta in bo dostava tako ali tako brezplacna.

Attached Files


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#97 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14827 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 September 2009 - 06:19 PM

To je pa res, sploh nisem pomislila.. Pri nas je tk, da karkoli je ze, vse gre v atijev avto, ker je velik prtljaznik, ikea ma pa itak vse pohistvo in dodatke razstavljene na prafaktorje ali zlozene na smesno male paketke, in smo se vse zmeri uspeli odpeljat. Res pa je, da se nismo kupovali kompleta omar etc.

Kaki pa so ti predalniki, se hitro znuca, ali so kvalitetni? Pa prostornina predala.. bi bil za cote, ali je prenizek?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#98 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30830 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 September 2009 - 06:36 PM

Cvetka, jaz imam tak predalnik in je super:
IPB Image

predali so več kot 20 cm globoki in lahko daš notr 3 kupčke cunj enega zraven drugega.
Imam ga tej barvi, kot je na sliki, stane pa 60 €
  • 0

#99 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2009 - 07:41 PM

QUOTE(Cvetka @ 14. 9. 2009 - 19:19)  

To je pa res, sploh nisem pomislila.. Pri nas je tk, da karkoli je ze, vse gre v atijev avto, ker je velik prtljaznik, ikea ma pa itak vse pohistvo in dodatke razstavljene na prafaktorje ali zlozene na smesno male paketke, in smo se vse zmeri uspeli odpeljat. Res pa je, da se nismo kupovali kompleta omar etc.

Kaki pa so ti predalniki, se hitro znuca, ali so kvalitetni? Pa prostornina predala.. bi bil za cote, ali je prenizek?


Ja, manjse stvari tudi mi kar z avtom odpeljemo, dostavo smo narocili za velike zadeve: dnevna soba s kavcem, parket, spalnica, kuhinja, moja soba (doma imam se vedno svojo sobo, ceprav ne zivim pri starsih; ko me ni, je soba za goste smile.gif ).

Predalnike imam cca 1 leto in dosedaj nimam pripomb ne na izvedbo, ne na uporabnost. Tako kot je napisala _M_, vanje gredo 3 kupcki cot, eden poleg drugega. Na zacetku sem imela malo problemov zaradi visine ja, sicer predali so dovolj globoki, ampak jaz sem navajena zlagati stvari v precej visoke kupe - recimo 10 zimskih pulijev enega na drugega, tu gredo v visino maksimalno trije, mogoce stirje. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#100 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14827 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 September 2009 - 09:46 PM

Grejt! Zdej pa komi cakam, da bom spet sla v ikeo.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users