Jump to content


Photo

Naše risarske/slikarske/ročne sposobnosti


  • Please log in to reply
2339 replies to this topic

#81 amikadeja

amikadeja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 271 posts

Posted 19 May 2006 - 06:15 PM

Se popolnoma strinjam! biggrin.gif biggrin.gif evil.gif biggrin.gif
  • 0

#82 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2006 - 11:17 PM

QUOTE(nihrida)
Nisem rekla, da bi mogl vsi hvalit kak je oh in sploh...ampak sem dobila občutek, da se malo ogroženo počutiš.  :twisted: Ko bom videla tvoje \"umetnije\" se bomo pa lahko pogovarjal naprej. Drugače pa pr teb res ne morem upoštevat pravil foruma, ker je res tako kot je Dilema napisala: karkol napišeš je ena bedastoča.  :roll:

blink.gif To bo,ja.In Freud je bil estetski kirurg. biggrin.gif
Napisala se že (in če bi bile tvoje bralne sposobnosti dokaj solidne,bi lahko prebrala),da je večina mojih risb/slik v šoli.Sploh pa nimam digitalca,da bi jih pofotkala,v čemer tudi ne vidim smisla.V hvaljenju namreč,kar dajanje takih in drugačnih del v morebitno oceno (večinoma) laikom,zame osebno,vsekakor je.Sploh pa glede na to,da je moja samozavest nekje spodaj,pri nafti (če bi bila na forumu kaj več kot slabe 4 tedne,bi kje zasledila).
Če te pa že zanima,lahko eno od mojih risb letošnjega šolskega leta vidiš na razstavi od 60. obletnici naše šole (SŠOF).Celostransko pa je tudi natisnjena v almanahu,kjer so zbrana dela in ostalo znanih umetnikov,ki so hodili na našo šolo.In ob tem,ko mi je to prfoksa vsa navdušena povedala,nisem čutila niti trohice ponosa,ampak sem se najprej vprašala,kje za vraga so našli ravno mojo risbo. ermm.gif Kar se folku nadvse čudno zdi,sami bi verjetno za 2 metra zrasli ob tem.
In povem ti,da NIMAŠ nikakršne pravice kogarkoli izmed nas tukaj gor žalit :!:
Konec koncev pa ti izpadeš otročja ... s tem mislim na Dilemino izjavo izpred pol leta,ki si jo (očitno) privlekla iz naftalina (res se še sama ne spomnim,zakaj točno se je šlo,sem le popolnoma prepričana,da se je njeno mnenje o mojih postih spremenilo-kar pa tukaj nikakor nima nobene zveze. :dontknow: Svetujem ti,da naslednjič,ko ti bo Dilema rekla,da skoči v lužo,storiš tako twisted.gif ) ... brez kakršnega koli argumenta.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#83 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26443 posts

Posted 19 May 2006 - 11:24 PM

jinadaze! pomir se no mal! pa nehita! če je že tvoje "profesionalno" mnenje ta ko ne pomen d pol nam pa ne more bit njena slikca ušeč! če bi pa bla tvoja samozavest res tok na nul nebi tega povdarjala pa še omenjala vojih dosežkov in nam pravla kje lah tvojo slikco vidmo, na kašnem častnem kraju itd.
in verjem mi če si ti nesamozavestna sm js mrtva
  • 0

#84

  • Guests

Posted 19 May 2006 - 11:45 PM

No, no punce! Ni se dobro ze v mladih letih tolk sekirat. Bojo gubice ratale.. biggrin.gif
  • 0

#85 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2006 - 11:47 PM

QUOTE(ora)
jinadaze! pomir se no mal! pa nehita! če je že tvoje \"profesionalno\" mnenje ta ko ne pomen d pol nam pa ne more bit njena slikca ušeč! če bi pa bla tvoja samozavest res tok na nul nebi tega povdarjala pa še omenjala vojih dosežkov in nam pravla kje lah tvojo slikco vidmo, na kašnem častnem kraju itd.
in verjem mi če si ti nesamozavestna sm js mrtva

Nisem rekla,da je moje mnenje profesionalno,še manj,da komu ne bi smelo biti karkoli všeč. blink.gif
In nihrida je pač izrazila željo,da bi videla kakšno moje delo-in sem ji pač povedala.In se ob tem še zamislila nad samo.Se skrajno opravičujem. rolleyes.gif
Ja,prav imaš-Jinadaze in samozavest sta sopomenki. ermm.gif
(Glede na najino debato v drugi temi,take izjave od tebe res ne bi pričakovala.Sem pa sigurna,da bom jaz veliko prej mrtva,kot ti ... Vprašanje,koliko časa bom še tako funkcionirala.)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#86 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2006 - 11:48 PM

QUOTE(izabela)
No, no punce! Ni se dobro ze v mladih letih tolk sekirat. Bojo gubice ratale..  :D

Izabela,prav ustrašla sem se tvojega avatarja. blink.gif biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#87 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 20 May 2006 - 08:07 AM

QUOTE(ora)
jinadaze! pomir se no mal! pa nehita! če je že tvoje \"profesionalno\" mnenje ta ko ne pomen d pol nam pa ne more bit njena slikca ušeč! če bi pa bla tvoja samozavest res tok na nul nebi tega povdarjala pa še omenjala vojih dosežkov in nam pravla kje lah tvojo slikco vidmo, na kašnem častnem kraju itd.
in verjem mi če si ti nesamozavestna sm js mrtva


:laughing3:

Nekdo se pa ogroženega počuti... twisted.gif Dejte punce še kej gor prlimat, da bomo še kaj gledal in ne samo ''debatiral'' biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#88 x.puppa

x.puppa

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 20 May 2006 - 09:31 AM

QUOTE(nihrida)
QUOTE(x.puppa)
nihrida rekla si da rišeš wolke.. daš kšno sliko gor? K men so ful všeč..  :oops:  :wink: Drugač pa res ful lepo rišeš, wse pohvale. wink.gif


Ja, bom poskusla strgat z njegove stene enkrat...sam ma slikce v LJ. cry.gif


Ahmm, oky smile.gif
  • 0

#89

  • Guests

Posted 20 May 2006 - 10:20 AM

Jinadaze: Salvador Dali. Mislim da je tut on delal na tem, da bi se ga kdo ustrasil. biggrin.gif
  • 0

#90 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26443 posts

Posted 20 May 2006 - 01:20 PM

Jinadze sej s tem nism nč slabga mislna sm me je pa ful pojezil k se mi je zdel d si pač ti neki sitna in zj bedarije tle nabijaš!!
tisto o smrti je bil pa preneseni pomen... drgač se pa pomoje vsi po malem pogovorjamo sami s sabo, sam js tega ne napišem biggrin.gif
  • 0

#91 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2006 - 08:28 AM

waaw nihirida obvladaš wink.gif ful lepe slike wink.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#92 amikadeja

amikadeja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 271 posts

Posted 22 May 2006 - 07:14 PM

Oj!
Mene pa zanima, če katera sama izdeluje nakit iz Das mase al pa fimo mase..al pa perlic ermm.gif: lepo prosim za slikce!!!
Js se kao neki navdušujem nad tem (predvsem iz Das mase), ampak sem tko štorasta oops.gif in bi rada vidla vaše slikce-da dobim dokaz, da je dejansko mogoče kaj zanimivega naredit biggrin.gif biggrin.gif

tole so moji začetki, ki še niso dokončani-se še suši...bomo vidl, kaj bo ratal, mogoče bo celo letelo v smeti :mrgreen:

Aja, zamislila sem si pa, da bi bil tole obesek in uhančki... rolleyes.gif

IPB Image
  • 0

#93 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 May 2006 - 10:43 AM

okrasek iz das mase (moje delo) biggrin.gif biggrin.gif
IPB Image
  • 0

#94 amikadeja

amikadeja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 271 posts

Posted 23 May 2006 - 02:35 PM

uau... lepo... tongue.gif

ka si imela kakšn modelček, da si odtis nardila?
  • 0

#95 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 May 2006 - 08:57 PM

Kaj pa je sploh to?
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#96 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 May 2006 - 09:17 PM

vaza z vrtncami (al pa enimi rožami)?
  • 0

#97 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22482 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2006 - 12:00 AM

Jaz zdej kej ustvarjam s fimo maso, ker zaradi faxa nimam časa za risanje, slikanje,... na ta način mal sprostim ustvarjalno energijo. Das maso sem mela nekoč leta nazaj, ampak mi je bla zanič. Baje je pri das masi ravno obratno kot pri glini, da moraš dodat dosti vode? Morda mi zato ni nič ratalo.
  • 0

#98 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 24 May 2006 - 07:30 AM

AAaaaaaaaaaaa, pa res. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#99 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 May 2006 - 08:54 AM

Odtisnjen je na enem od modelov, ne vem, če se katera spomni, ko sem enkrat spraševala kje se jih kupi. Je pa upodobljena vaza z vrtnicami ja. Okvir pa sem sama oblikovala. No to kaj se vidi črno, kot nekakšna patina pa je črna tempera.
  • 0

#100 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 24 May 2006 - 09:37 AM

jaz nasplošno ne morem živet, ne da bi kaj ustvarjala. delam vse, od okraskov iz das mase, do brošk iz fimo mase, rišem na steklo, delam svečke, rišem... vse, kar se da, probam.

zdaj pa se 'specializiram' za izdelavo nakita iz perlic.
moja malenkost:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users