Jump to content


Photo

Valeta


  • Please log in to reply
686 replies to this topic

#81 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 01 October 2005 - 10:07 PM

bellini...super oblekca...dobra ideja za matruranca...
¤PunChkA¤: ne kompliciri tolk...js mam maturanca februarja pa se nc ne vem..ka bi se ze zdle obremenjevala..sploh pa do poletja bo se tolk drugih novih modelov..modoce bo pa kj drugega modno...pa ne tolk resnih oblek gledat...
  • 0
it's not pms, it's you..

#82 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 October 2005 - 11:16 PM

Saj ne komplciram. Malo si pač ogledujem ker časa ni nikoli preveč.
  • 0
Viens, reste ici!

#83 katjuška

katjuška

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts
  • Location:ljubljana

Posted 04 October 2005 - 04:14 PM

Jst mam pa doma črno maturantsko obleko...do tal...pa je nimam km dat...Koga zanima??? wink.gif
  • 0
VSE KAR POČNEŠ,POČNI S SRCEM!

#84 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 06 October 2005 - 06:50 PM

jst pa mislem,da za valeto ful ni treba komplicirat glede oblacil,mogoce malo elegance pa tud ne prevec

u nasem klasi so najleps izpadle tiste punce ki so mele hlace in ksno lusno mal bl posebno srajcko,,...al pa kaksna u izi oblekca,....vse ostalo je too much/vsaj zame
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#85 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 October 2005 - 04:17 PM

Iz tega, da z TASH pač naprej načrtujema kaj boma oblekli za valeto itd...še nemorete sklepat, da komplicirama. Pač dolgoročno načrtujema. Kaj je to takega? Konec koncev je pa valeta samo enkrat in nevem zakaj nebi smeli malo zakomplicirat zadeve.
Pa brez zamere!
  • 0
Viens, reste ici!

#86 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 07 October 2005 - 04:28 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Iz tega, da z TASH pač naprej načrtujema kaj boma oblekli za valeto itd...še nemorete sklepat, da komplicirama. Pač dolgoročno načrtujema. Kaj je to takega? Konec koncev je pa valeta samo enkrat in nevem zakaj nebi smeli malo zakomplicirat zadeve.
Pa brez zamere!



sj ql, da "komplicirate"...kira od nas pa ni smile.gif tud js sm iskala dost obleko...js sm misla v smislu: ne tk resnih oblek gledat...tist pride na maturancu...pa se to js zdj razmislam, da bi kr neki pac takega kjut mela smile.gif ne neki ful elegance..bomo vidl..do februarja mam se dost casa biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#87 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 October 2005 - 04:43 PM

Ja anch. Jaz nebom nevem kak komplicirala z oblekico in si jo šla iskat v Ljubljano .. itd... ampak pazla pa bom tudi, da nebom navesla na sebe kr nečesa. Nebi se dobro počutla. Pač malo me zanima kake obleke obstajajo, kaj bi lahko skombinirala itd..mislim, da s tem ni nič narobe.
  • 0
Viens, reste ici!

#88 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2005 - 04:53 PM

jst sm za valeto tud full iskala oblekco pa je na koncu nism našla.
zato sem nakupe opravila v zari- mela sem črne hlače, elegantne, na rob, z belimi črtami, črno majčko ki se zaveže za hrbtom in bel pas z bleščicami. za zravn pa sm si kupila res lepe črne špičake v massu in nekaj belo-srebrnega nakita.
  • 0

#89 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 23 November 2005 - 06:43 PM

jz sem pa za valeto imela crno oblekco iz COSMIC SHOCKA..pa take fulll lusne sandale za okol noge za zavezat od VAGABONDa(s srcki na podplatih)...sandali so bili brez pete-ker jaz ne maram in ne nosim petk...

in to je bilo to...nisem nic komplicirala..ker ene moje sosolke so bile oblecene kot da grejo na poroko laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#90 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2005 - 06:44 PM

No jst definitivno nočem met hlač biggrin.gif Za čevlje pa ne vem kje bom gledala...v JoJo-tu najbrž 8) Za obleko mam pa tut neki idej že(Isabelle dresscode, pa una Sportina pri Levu wink.gif )
  • 0

#91 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 27 December 2005 - 01:25 PM

ok vem da je ta tema dost stara sam povem, da mam js tud letos valeto in k sm že mal gledala mi je ful všeč kombinacija korzet+krilo do kolen, ki jo je omenila bellini, še posebej ker sem nora na korzetepa majčke brez naramnic, tak d upam, da bom kakšnga takga dobila! Tash&Punchka a mata že kj ogledanega?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#92 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 December 2005 - 02:39 PM

skrivnostna? ermm.gif
A ni korzet pa krilo mal preveč zha na valeto ermm.gif: smile.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#93 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 December 2005 - 02:50 PM

Jaz še nimam pojma. Malo sem gledala po EMPORIUMU in majo ful dosti lepih majčk mogoče bom mela kako majčko in kr haleč...res nevem...
  • 0
Viens, reste ici!

#94 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 December 2005 - 03:03 PM

Punchka ti maš res lahko hlače, ker maš ful tajni nogice wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#95 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 December 2005 - 03:09 PM

Heheh...samo to je problem haleč dobit veš. cry.gif Da jaz doim hlače, ki so mi čisto oprijete itd..itak lahko prelavfam celi MB. cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#96 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 27 December 2005 - 05:59 PM

QUOTE(TASH)

A ni korzet pa krilo mal preveč zha na valeto ermm.gif: smile.gif

ja mogoče je mal tko tko sam k je men toook všeč...sj verjetn bom mela kšne hlače, k nimam glih perfekt nog za krila!
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#97 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 December 2005 - 08:07 PM

QUOTE(Parvinder)
QUOTE(TASH)

A ni korzet pa krilo mal preveč zha na valeto ermm.gif: smile.gif

ja mogoče je mal tko tko sam k je men toook všeč...sj verjetn bom mela kšne hlače, k nimam glih perfekt nog za krila!


Če nimaš glih ''dobrih'' nog (tko k jst) probi kkšno krilo na A (upam da razumš kaj hočm povedat), čez kolena, do sredine meč.
  • 0

#98 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 28 December 2005 - 11:07 AM

ja sm mislna ja! Pa sj do valete je še kr encajt pa newem kwa bo takrat in.Bomo vidl... biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#99 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 28 December 2005 - 02:38 PM

joooj punce polagam vam na srce, za valeto ne oblačte kikl, korzetov in nevemkajše ker boste izpadle smešne... Mogoče se sliši grobo ampak tako je, vem ker sem lansko leto jaz imela valeto. Nekatere punce so prišle v oblekicah, salonarjih da so komaj hodile, vso speto frizuro in so prou čudn izpadle...
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#100 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 28 December 2005 - 05:27 PM

ja hvala sj če mal bl pomislm je to drugač res lepo zgleda sam ni glih za valeto...sam mi je pa še zmeri fuuuuuuuuul ušeč oops.gif !!
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users