Jump to content


Photo

tesnoba


  • Please log in to reply
160 replies to this topic

#81 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 02 January 2007 - 09:46 PM

^ To se men zdele dogaja,danes sem zgleda preterala s kavo huh.gif
  • 0

#82 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 02 January 2007 - 09:53 PM

probaj en dan brez da vidiš spremembo oz eno jutro,boš vidla da boš skos mela isto razpoloženje,tako fajno jutranje,ko pa js začnem kavico srkat,mi že gre počutje mal na down.
Raje zeleni čaj spi namesto kave,isto poživi.
Al znam kafe je kafe:)
  • 0

#83 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 02 January 2007 - 10:56 PM

js tudi pijem kavo in če je ne pijem sm kar slabotna ermm.gif oz odvisno kdaj.... recimo ko je šola moram nujno pit drugače sm že tretjo uro slaba in se ne morem koncenrtirat na pouk in še glava me zacne bolet.... če sem pa doma je pa vse lepo in prav... sam če pa spijem preveč kave sem prej vesela in se mi zdi kot da lebdim in mi nc ne manjka smile.gif
  • 0

#84 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 03 January 2007 - 09:52 AM

Sem probala tud zjutri brez pa ne gre, še predvsem zdej k zgodi vstajam, no včasih si tud zeleni čaj nardim ali pa earl grey z mlekom samo ni to to...Ok dost OT wink.gif


  • 0

#85 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2007 - 07:18 PM

Meni pa se zdi, da je tesnobe vedno več, sploh pri mladih ljudeh, katerih življenje je še precej negotovo in sploh v današnjem času, ko je tempo življenja vedno hitrejši. Sama skoraj ne poznam človeka, ki ne bi imel kdaj v življenju kakšnega takšnega obdobja, poleg tega je moje mnenje, da se vse zgodi z razlogom, kar pa tudi pomeni, da obstaja rešitev, ki pa jo pač vsak najde drugje. Fajn je, da tudi to mine in da se da iz vsega skupaj tudi kaj naučit.
  • 0

#86 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 14 January 2007 - 07:30 PM

ja se popolnoma strinjam s tabo...pa eni to znajo skriti drugim se pa takoj vidi, da jih je strah itd...jaz sem med njimi.

no moram se pohvalit, da je bila moja predstavitev zadnjič po besedah našega asistenta odlična, sicer sem mela tremo ampak sem bila dobr pripravljena, tako je kr šlo cool.gif ...je bla pa muka tisto čakanje pred nastopom, sem mislila da mi bo zraka zmanjkalo...
  • 0

#87 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2007 - 07:56 PM

Čestitke!!! thumbup.gif Tud to se mi zdi, da je pri premagovanju strahu vedno najtežji tisti 'prvič'.
  • 0

#88 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 January 2007 - 07:57 PM

Zadnje čase opažam, koliko mladih ljudi je že živčnih, v stresu. (da o starejših ne bi). Prav grozno je. Sama sem se zaenkrat na srečo rešila stresa in je prav fajn. Pred časom je bilo pa prav grozljivo - strašni problemi z želodcem, strah, trema... Vse živo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#89 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82917 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2007 - 08:23 PM

In kakšen je recept, da se rešiš stresa? ermm.gif Jaz sem živčna in zaskrbljena tudi takrat, ko nimam bit za kaj. sad.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#90 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 14 January 2007 - 08:53 PM

hvala Michelle...vsakič bo verjetno lažje, so mi pa precej pomagale tud besede od Mladoletne, pa vzpodbudna beseda je pa itak dobrodošla...torej najpomembnejše se mi zdi, da se ne izogibaš takim neprijetnim situacijam...

glede tega da se sekiraš zarad nepomemnih stvari, tudi meni se je to prej dogajal, sem bila v taki situaciji, da sem komaj še zdržala...probaj ne misliti na to, prisili se pa čeprov je težko ampak sčasoma bo lažje, men je veliko pomagalo tudi branje, tud sprehod, itd. takrat sem pozabla na vse drugo...pa rečeš si, enkat se živi, brezveze se obremenjevat z takimi nepomembnimi stvarmi.

februarja bom verjetno začela še z avtogenim treningom cool.gif
  • 0

#91 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2007 - 09:04 PM

Ni univerzalnega recepta, vskemu pač odgovarja nekaj drugega. Vse, v čemer resnično uživaš, bi moralo pomagat. Recimo joga dejansko dela čudeže, čeprav jaz tega nisem verjela, dokler me niso cimre zvlekle tja.

In ne glede na to, da si včasih nervozen in še sam ne veš zakaj, zagotovo obstaja razlog - ravno zaradi tega se mi zdi bolj pomembno razmisliti in razčistiti določen problem kot pa poskušati čimprej preusmeriti pozornost z njega. Kar se mene tiče - slabih čustev ni. Vsa čustva pridejo z razlogom in je tudi prav, da so tam.
  • 0

#92 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82917 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2007 - 09:09 PM

Imaš prav. Ampak preveč se obremenjujem s stvarmi, ki so bolj ali manj nepomembne, in za katere sploh ni razloga za skrb.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#93 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 15 January 2007 - 08:23 AM

QUOTE(Michelle @ 14. 1. 2007 - 21:04) View Post

In ne glede na to, da si včasih nervozen in še sam ne veš zakaj, zagotovo obstaja razlog - ravno zaradi tega se mi zdi bolj pomembno razmisliti in razčistiti določen problem kot pa poskušati čimprej preusmeriti pozornost z njega. Kar se mene tiče - slabih čustev ni. Vsa čustva pridejo z razlogom in je tudi prav, da so tam.


to je res...lahko pride še do večjih problemov, treba je razčistiti nekatere stvari, ne pa skušati pozabiti ker slej kot prej pridejo na površje...verjetno je bilo tudi pri meni tako.
  • 0

#94 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 15 January 2007 - 02:38 PM

uhh kok sem zamudila=)
jaz pa mislim da je glavno , da ne obupaš, ker za dežjem vedno posije sonce, ok tale je mal zlajnana al ok
sama sem bla tud v full depresijah in sedaj res ne morm verjet da sem se v bistvu čist sama rešla z " dreka". In sem ok zdaj, pozitivno gledam na življenje, in se izogibam situacij ,ki mi lah " škodijo". In slišim tisto kar hočem....

Vglavnem iz podna, sem prišla na vrh. ponosna sem sama nase.
skratka glavno je da se mal počaka, razmisli, in s časom gre na bolje..

P.s. .- naj omenim da mi je pomagala sam moja familja, wanabe " best frends" pa žal, od njih ni bilo nobene pomoči, bila sem tečna, ker sem bil zamorjena itd. Skratka tukaj se je videlo kdo mi stoji ob strani, familija, in ena najbolša prijateljica. Drugi so pa bili prej zelo fajn kolegi,ko so me izkoriščali( mela vedno več kot oni)-za njihove pojme, skratka sedaj tega folka niti pogledam ne. To pa omenjam zato, ker sem tud folk skužla, in se takih bednih ljudi na veliko izogibam.- to mi je zelo pomagalo, ker sem bla v čist bedni in plitki družbi, v katero nikoli nisem pasala.
  • 0

#95 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 16 January 2007 - 08:00 AM

QUOTE(besweety_inside @ 15. 1. 2007 - 14:38) View Post

In sem ok zdaj, pozitivno gledam na življenje, in se izogibam situacij ,ki mi lah " škodijo". In slišim tisto kar hočem....

To pa omenjam zato, ker sem tud folk skužla, in se takih bednih ljudi na veliko izogibam.- to mi je zelo pomagalo, ker sem bla v čist bedni in plitki družbi, v katero nikoli nisem pasala.


V bistvu jst se tud izogibam takim situacijam...čeprov baje bi blo dobr npr. da velik hodm vn, se družim itd. ampak jst sploh nimam volje, da bi šla spoznavat nove ljudi (nevem no mene to psihično utruja na nek način), žurat.... grem pač na kšno prireditev, v kino in podobno, da pa bi zdej vsak teden žurala...me sploh ne veseli. Raj sem doma pač, se družim z ljudmi, ki jih dobro poznam in jim zaupam (pa čeprov je teh le peščica). Mogoče bi bilo drugače, če bi mela fanta :hmm

Mene pa ful moti pr kšnmu folku, k nardijo tak hinavski nasmeh k se z njimi pogovarjaš... ermm.gif
  • 0

#96 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 16 January 2007 - 02:54 PM

mah jaz tud ne žuram nekaj veliko, ne pijem, ne kadim, res se ne vidim v neki diskoteki več. ne vem mogoč je to žalostno, ampak taka pač sem. Boli me , sovražim tisto gnečo, zakajene prostore, tud navadne kafiče,glupe kelnerce, ki so na višku svoje kariere=)
Prej se vidim na kakem maratonu tongue.gif in se tam družim s folkom.
sicer pa tukaj pri nas si res mal out če nisi za žur, oziroma vsak vikend koma.Čist bedno mi je to.(na štajerskem)PS- ne mislim dobesedno!

Ampak tud mi smo prebivalci tega planeta, in se zaradi teh mojih " napak " ne mislim kaj preveč sekirat.
  • 0

#97 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 16 January 2007 - 05:04 PM

Ne se sekirat, itak nas je zgleda več takih čudnih, ne pijem, ne kadim, ne maram zakajenih placov. biggrin.gif
A smo športniki al' nismo he he ... Whey to live. tongue.gif

P.S.: na štajerskem zna bit to res mal neugodno, ja, še v prestolnici me čudno gledajo ... twisted.gif
  • 0

#98 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 16 January 2007 - 06:30 PM

smile.gif smile.gif kak je fajn ko me taki post čaka. Da se nekdo strinja z mano, sem že pozabila kako to izgleda. tongue.gif
Ja jaz sem tud en vlki čudak cry.gif smile.gif
  • 0

#99 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25343 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 January 2007 - 07:21 PM

QUOTE(sajk @ 16. 1. 2007 - 17:04) View Post

Ne se sekirat, itak nas je zgleda več takih čudnih, ne pijem, ne kadim, ne maram zakajenih placov. biggrin.gif
A smo športniki al' nismo he he ... Whey to live. tongue.gif

P.S.: na štajerskem zna bit to res mal neugodno, ja, še v prestolnici me čudno gledajo ... twisted.gif


se podpisem, razen tega, da bomo eni sportniki se postal laugh.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#100 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 16 January 2007 - 10:09 PM

QUOTE(Zlobica @ 16. 1. 2007 - 19:21) View Post

se podpisem, razen tega, da bomo eni sportniki se postal laugh.gif

Ja, ti to postajaš odkar te poznam. angel1.gif

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users